Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam konsolę PS4 PRO po kimś i chciałbym usunąć konto główne. Nie znam niestety hasła.

Co zrobić aby konto zniknęło? Tylko wylogować, wypisać czy usunąć konto, czy będzie konieczne podanie hasła do tego konta przed usunięciem? 

Chciałbym grać na nowym utworzonym koncie i aktywować je jako główne a konto po poprzedniku wywalić

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Czesc, mam problem z ps4. Podlaczylem je do swojego tv i nie wyswietlalo obrazu. Ps4 jest sprawne. Podlaczylem je do 2 innych tv i wszystko dziala normalnie. W pierwszym tv do ktorego podlaczalem ps jest podlaczony pc i tak samo jest okej. Probowalem roznych kombinacji z kablami ale ciagle to samo czyli brak obrazu. Pc jest podpiety pod hdmi 1 wiec pomyslalem ze tak samo podlacze ps4. Odlaczylem kabel od pc i wsadzilem go do konsoli. Bez zadnego rezultatu. Nie mam juz pomyslow co dalej z tym robic. Tym bardziej ze konsola jest sprawna bo na innych tv dziala.

Odnośnik do komentarza

Na innym tv zrobilem to co mi doradziles ale to nie pomoglo. Gdy ps4 podlaczam do swojego tv pod hdmi 2 to przeskakuje mi rozdzielczosc z full hd na 720x480. Ustawienia tv tez resetowalem i nic. Jutro podlacze inne ps4 do tego tv i zobacze jaka bedzie reakcja. W swoim ps mam ustawione automatyczne wybieranie rozdzielczosci wiec nie wiem czemu mam taki problem. Pierwszy raz tak mam.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, grzybiarz napisał:

a na tym dzialajacym tv, wylaczyles HDCP?

Zrobielm to potem podlaczylem ps do swojego tv i dziala. Obraz byl nie ostry i w opcjach widzialem ze byla ustawiona rozdzielczosc 480. Zmienielm ja na automatyczna i jest ok. Wydaje mi sie ze system musial zmienic to gdy byl podlaczony do innego tv. Zastanawiam sie czemu mialem taki problem skoro nigdy nie wl tej opcji HDCP.

 

Mam inny problem. Gdy chce uruchomic you tube to dostaje komunikat ze musze miec wl  HDCP. Ale gdy znowu to wl to nie bede miec  obrazu na konsoli wiec lipa. Kiedys mi wszystko normalnie dzialalo a teraz nie wiem czemu to sie gryzie ze soba

 

 

 

Edytowane przez adi1234
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...