Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Jakim napisał:

Ja bym zrobił tak: podłączył bym pod inny działający tv. Włączył ten tryb, zresetował do zera wszystko albo co tam trzeba porobić i podpiął konsolę po tej operacji pod ten twój tv.

To już jest ostateczny sposób którego wolałem uniknąć ale jak nie ma innego to spróbuję

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam serdecznie jestem nowy na forum. Wczoraj dotarła do mnie konsola PS4 PRO 1TB z myślą głównie o dzieciach. Pierwsze odpalenie i zakładanie konta (jest to nasza pierwsza konsola) konto założyłem na siebie aby zobaczyć co i jak i wszystko jest okej natomiast po utworzeniu kont dla dzieci nie posiadają one w zakładce bodajże "TV i filmy" (czy jakoś tak) ani You tube ani innych aplikacji nad czym strasznie ubolewają. Patrzyłem w sklepie ale nie ma do pobrania  You Tube . Na moim koncie jest dużo tych aplikacji typu You tube Netflix itp.. natomiast u jednmego z dziecka jest tylko jakas jedna aplikacja a u drugiego 3 (pierwszy raz widziałem takie aplikacje na oczy) Jestem zielony w tym temacie a dodam ze męczyłem się dziś z tymw ustawieniach  ale nic nie pomogło. Ps. dodam ze konta dzieci są założone na ich mailach i mają one 9 i 13 lat czy to może być przyczyna?(mianowicie ustawiony wiek w tworzeniu profilu) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Zacznę od konkretów, bo mam już dość.

Mam problem z kontem PlayStation network, ponieważ mam weryfikację dwu etapową, a niestety nie mam dostępu do telefonu który został podany przy rejestracji konta.

Napisałem do PlayStation support, czekam już od tygodnia bodajże na jakąś pomoc, ale cisza.

Na infolinię nie da się dodzwonić, dzwoniłem chyba z 20 razy, połączenia po 15 min, wydałem już 50 zł na te cholerne połączenia i nadal cisza -_-...

Kopi zapasowej niestety nie mam...

Co mam zrobić w takiej sytuacji, czekać tylko na odpowiedź Sony, czy są jakieś inne sposoby?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam. Posiadam konsole ps4 pro od stycznia br i od jakiegos czasu mam pewien problem. Otoz od nie dawna konsola zaczela wywalac bledy raz oprogramowania raz aplikacji. Menu zaczelo sie scinac na zwyklym przesuwaniu w lewo lub w prawo po czym konsola wylacza sie. Po wlaczeniu sprawdza stan pamieci i wywala blad oprogramowania. System mam zaktualizowany qiec nie wiem w czym jest problem. W takich grach jak gta v czy RDR2 gra nie wczytuje tekstur oraz robi naprawde dziwne rzeczy. Np w RDR2 interakcje z NPC dzialaja z opoznieniem lub odpala dialogi w scenkach wszystkie naraz co tworzy totalny harmider. Czasami po scieciu nie chce sie wlaczyc lub wydaje 3 szybkie dzwieki i nic. Ostatnio nie chciala wlaczyc sie za pomoca pada, pad migal na bialo. Kiedy wlaczalem z guzika konsola swiecila sie na bialo i nie dzialo sie nic procz dziwnie jasnego ekranu. Od jakiegos czasu nie chce sie wlaczyc lecz raz na jakis czas zadziala. Jedyna gra dzialajaca w maire ok jeat fortnite gdzie gra jedynie raz na jakis czas nie wczyta tekstury lub zatnie sie raz na 5 meczy (wow). Konosle rozbieralem, czyscilem, wymienilem paste z pod procesorem. Na konsole gwarancji nie posiadam wiec oddanie jej nie wchodzi w gre. Nie mam pojecia o co chodzi, nigdzie w internecie na forach nie spotkalem sie z kims kto mialby podobnie. Prosze o pomoc co robic bo czasami mam ochote wywalic konsole przez okno no ale troche szkoda kasy i jednak chcialbym ja odratowac :/// .  

Edytowane przez Trapstar
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hej. 

 

Mam problem z moją Ps4, mianowicie co kilka dni jak przechodzi w stan czuwania po graniu (wyłączam ją) to nie gaśnie do końca tylko mruga żółte światełko, pulsuje i nic nie da się zrobić, ani wyjąć płyty ani nic, pomaga tylko bardzo długie przytrzymanie guzika i wtedy robi się reset... Jakieś sugestie? 

 

Pozdrawiam.

Tomek

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Należę do ludzi którzy jak coś widzą to zgłaszają, po ostatnich patchach systemowych występują pewne problemy które chciałbym zgłosić, tylko pytanie gdzie? Pierwszy problem to brak możliwości zalogowania się na YT gdyż wyskakuje błąd NP...  Kolejna rzecz to problem z zamieszczaniem na społecznościach screenów, po kliknięciu dodaj mieli i mieli a na ekranie "pozostało 1 sekunda" i nic, za którymś razem dopiero wskakuje. Kolejna rzecz to często podczas oglądania na konsoli strima po wpisaniu komentarza wyskakuje błąd i tak wiele razy, czasami tak jest czasami tak nie ma. Po odczytaniu treści błędu okazuje się że mam zrobić aktualizację w trybie bezpiecznym, aktualka się robi 453mb, na następny dzień to samo i znowu tryb bezpieczny i znowu taka sama wartość 453mb ściąga się. Znajomi mają to samo. Gdzie takie rzeczy zgłaszać? jest to irytujące a ich łatki "poprawiające stabilność systemu" wprowadzają niestabilność :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

siema, to moj pierwsz kontakt z ps4 i od razu problem

konsole wlasnie przywiozl mi moj ojciec z pl do hiszpani (wspominam bo moze ma to jakies zaczenie?)

staram sie zalozyc profil na konsoli  i wszystko wyglada ok aczkolwiek na samym koncu pojawia sie blad mowiacy ze ktos juz korzysta z tego samego konta na tej wlasnie konsoli..

sprobowalem zalozyc jeszcze jedno konto na innego maila i dokladnie to samo..

moze to pytanie jest glupie ale juz zaczynam sie wkurzac..;) help?!

 

Odnośnik do komentarza

Panowie jestem tu nowy i nie wiem czy trafiłem w dobry dział ale mam problem tego typu ps4 pro po włączeniu trybu czuwania (spoczynku) po chwili wyłącza się całkowicie tak że chcąc ją włączyć to tylko z przycisku na konsoli bo na pada nie reaguję może ktoś miał podobny problem i pomoże  w ustaleniu co się popsuło

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Pytanie do mądrzejszych ode mnie. Mam zamiar sprzedać konsolę PS4 Slim. Chodzi o to co zrobić, aby osoba, która kupi ode mnie konsolę miała ustawienia fabryczne, żeby na tej konsoli nie było moich danych, żeby konsola podczas pierwszego odpalenia zachowywała się dokładnie tak jak po zakupie. Osobiście wziąłem "Zainicjowanie: Pełne" no i pytanie czy to wystarczy czy coś ominąłem? Bo przeczytałem, że najpierw trzeba dezaktywować konto, a tego nie zrobiłem. Jaka jest kolejność tej całej procedury. Czy:

 

1) Najpierw muszę dezaktywować konto.

2) Następnie wybrać opcję: "zainicjowanie: pełne".

 

Jeśli wziąłem zainicjowanie: pełne czy wtedy ta cała dezaktywacja konta jest potrzebna, niepotrzebna. Zgłupiałem, dlatego czekam na osobę, która wie jak to wszystko wygląda. Premiera PS5 zbliża się wielkimi krokami, mam zamiar ją kupić i teraz pytanie, jeśli w starym PS4 nie wybrałem dezaktywacji konta tylko wybrałem zainicjowanie pełne czy na nowej konsoli PS5 będę mógł bezproblemowo zalogować się na swoje konto. Sami wiecie trofea, platyny i te sprawy. Jeśli przed zainicjowaniem powinienem najpierw dezaktywować konto czyli co muszę ponownie zalogować się na PS4, wybrać dezaktywację konta, a następnie zainicjowanie? Bardzo proszę o odpowiedź.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Witam serdecznie,

mam problem z uruchomieniem konsoli. Tuż po uruchomieniu dostaje komunikat aby podłączyć pada przed usb i wcisnąć klawisz PS. Niestety gdy go wciskam nic się nie dzieje. Pad normalnie świeci, w trybie bezpiecznym mogę wybierać opcje itp itd. Lecz nie mogę przeskoczyć tego pierwszego okienka. Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak często zmieniają się gry w EA Play? Czy w ogóle się zmieniają, czy tylko dodawane są nowe?

Chodzi mi o to, czy jak teraz wykupię abonament i ściągnę np. SW Fallen Order, to czy za 2 miechy będę mógł grać, czy gra wyleci z oferty i nie pogram.

A może po ściągnięciu nie ma to znaczenia? Ktoś korzysta z tego abo?

Odnośnik do komentarza

3 grudnia mi się kończy abonament, przez rok nie zauważyłem, żeby coś wypadło oprócz starych Fifek i innych sportowych. BF, NFS, SW i inne tytuły są w stałej ofercie. Apka EA play na PS4 nie pokazuje wszystkich gier, m. in. brak tam Simsów i A Way Out, lepiej sprawdzić na stronie co jest dostępne:


EA Play for PlayStation 4 - Video Game Subscription Service - Electronic Arts

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, baniek napisał:

3 grudnia mi się kończy abonament, przez rok nie zauważyłem, żeby coś wypadło oprócz starych Fifek i innych sportowych. BF, NFS, SW i inne tytuły są w stałej ofercie. Apka EA play na PS4 nie pokazuje wszystkich gier, m. in. brak tam Simsów i A Way Out, lepiej sprawdzić na stronie co jest dostępne:


EA Play for PlayStation 4 - Video Game Subscription Service - Electronic Arts

Dzięki, ale jak abo się kończy, to ściągniętą gra jest nieaktywna?

Edytowane przez Sikor
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, mam takie pytanie. Około rok temu kupiłem PS4 Pro i używam jej z monitorem Benq EX2780Q. Natywna rozdzielczość monitora to 1440p (uznałem, że nie ma sensu kupować 4K bo i tak PS4 Pro nie uciągnie mi 4K). Bardzo ucieszyła mnie opcja supersamplingu, po włączeniu taki RDR2 wyglądał powalająco. Ostatnio miałem kilka miesięcy przerwy w graniu i postanowiłem ponownie odpalić RDR2. Gra wyglądała średnio więc uznałem, że sprawdzę, czy aktualizacja nie wyłączyła jakichś ustawień. Okazało się, że supersampling jest wyłączony i na dodatek kiedy próbuję go włączyć to otrzymuję komunikat, że nie można go uruchomić na moim telewizorze.

 

Czy komuś coś wiadomo na temat ograniczeń w używaniu supersamplingu? Co może być przyczyną tego komunikatu? Wcześniej działał bez problemu. Może jest jakaś opcja, żeby go wymusić?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.