Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś po zakupie gry cyfrowej, Sony przysyłało na maila pełny CommID, a po nim można ze 100% pewnością stwierdzić region. Niestety już tak nie jest od wielu lat.

 

Gdybyś miał grę zainstalowaną, to schodząc w dół na jej kafelku masz dodatki wylistowane, które prowadzą do sklepu (ale też trzeba uważać bo czasami jest kilka niekompatybilnych ze sobą PAL-owych edycji, i wtedy w opusach DLC są wyróżnione kody produktu (np. CUSA-12345) dla którego jest dany DLC).

 

Jeśli wahasz się między pudełkiem PAL, a digitalem NTSC to zaloguj się na maila podpiętego pod konto SEN na US, jak będzie mail to masz odpowiedź. A jak nie ma to musisz sięgnąć pamięcią czy je kasujesz czy nie. ;p

 

Jeśli masz sejwa, czyli np. masz na PC to zawiera się w jego nazwie wersja gry. https://gamefaqs.gamespot.com/ps4/168644-horizon-zero-dawn/data

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Podłączyłem ps4 pro do TV (LG 50PL350-ZB) i wyświetla się brak sygnału. Ustawione jest wejście HDMI1. Po włączeniu trybu bezpiecznego nie pisze ze brak sygnału, tylko jest czarny ekran. Na monitorze wszystko działa super. Włączyłem tryb HDPC1.4, zmieniałem rozdzielność i dalej to samo. Próbowałem kilku różnych kabli i żaden nie działa. Wiem że mój model telewizora jest trochę archaiczny ale słyszalem że ludziom z nawet starszym tv dziala ps4 pro. 

Odnośnik do komentarza

Witam. Dwa miesiące temu kupiłem używaną konsole PS4. Wszytsko działało bez zarzutów do wczorajszego dnia. Rano odpaliłem konsole pograłem chwile i zostawiłem ją w trybie uśpienia (jak zawsze). Po 3-4 h konsola sama sie wyłączyła (to normalne ) lecz po próbie ponownego włączenia 2h później ekran z mojego telewizora sam próbował dostosować rozmiar ekranu z szerokiego na rozszerzony i jeszcze inne przez co nie widziałem nic na ekranie. Jest to telewizor mający z 6-7 lat. Spróbowałem podłączyć konsole do nowszego telewizora (Full HD ) ,do monitora komputerowego oraz do podobnego telewizora (starszego). W pierwszych dwóch przypadkach , konsola działała normalnie lecz drugi starszy model telewizora miał podobny problem co do mojego. Próbowałem zmieniać kable HDMI, wejścia HDMI i resetować konsole jednak bez skutku. Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Point3r napisał:

Rano odpaliłem konsole pograłem chwile i zostawiłem ją w trybie uśpienia (jak zawsze). Po 3-4 h konsola sama sie wyłączyła (to normalne )

Moja konsola nie wyłącza się gdy ją dam w tryb uśpienia - tkwi tak dzień i noc póki sam jej nie wybudzę i nie wyłączę.

 

Wrzuć konsolę w tryb bezpieczny czy jak to tam się nazywa i zresetuj wyjście wideo.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Kyo napisał:

Moja konsola nie wyłącza się gdy ją dam w tryb uśpienia - tkwi tak dzień i noc póki sam jej nie wybudzę i nie wyłączę.

 

Wrzuć konsolę w tryb bezpieczny czy jak to tam się nazywa i zresetuj wyjście wideo.

Ja tak ustawiłem ze po jakims czasie konsola sama sie wyłączy i tak działało

A co do trybu bezpiecznego trudno jest cokolwiek wlączyć jak sie nie widzi nic na ekranie tylko w lewym górnym rogu ekranu próbe dostsowania rozmiaru ekranu szeroki-rozszeerzony-16:9 i tak w kółko

Edytowane przez Point3r
Odnośnik do komentarza

Tryb bezpieczny odpalasz bez pomocy TV przecież.

 

Cytat

Jak uruchomić system PS4 w trybie bezpiecznym?

  1. Wyłącz system PS4, naciskając przycisk zasilania na przednim panelu. Przed wyłączeniem urządzenia wskaźnik zasilania przez chwilę miga.
  2. Po wyłączeniu systemu PS4 naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania. Puść go, gdy usłyszysz drugi sygnał dźwiękowy: pierwszy sygnał usłyszysz, gdy naciśniesz przycisk, a drugi – kilkanaście sekund później.
  3. Podłącz kontroler DUALSHOCK 4 za pomocą przewodu USB i naciśnij przycisk PS na kontrolerze.

 

W trybie bezpiecznym rozdziałka to 480p więc powinieneś mieć obraz z opcjami:

20160608_201634368_iOS.jpg

 

A co do wyłączania konsoli w trybie uśpienia - to nie powinna Ci się konsola wyłączać (powinna cały czas palić się pomarańczowa dioda/linia). W opcjach oszczędzania energii można ustawić czas do wyłączenia konsoli ale to jak ją zostawisz włączoną.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Kyo napisał:

Tryb bezpieczny odpalasz bez pomocy TV przecież.

 

 

W trybie bezpiecznym rozdziałka to 480p więc powinieneś mieć obraz z opcjami:

 

A co do wyłączania konsoli w trybie uśpienia - to nie powinna Ci się konsola wyłączać (powinna cały czas palić się pomarańczowa dioda/linia). W opcjach oszczędzania energii można ustawić czas do wyłączenia konsoli ale to jak ją zostawisz włączoną.

Właśnie w tym problem że nawet na trybie bezpiecznym nie chce sie właczyć ekran a chyba potrzebuje cos widzieć chyba że moge zresetować te ustawienia na innym ekranie

Edytowane przez Point3r
Odnośnik do komentarza

Jedno podstawowe pytanie sie nasuwa : Czemu normalnie wszystko działa na nowszym telewizorze i na monitorze od komputera a nie działa na DWÓCH telewizorach starszych takich pół plazma bo gdyby nie działało na jednym no to wtedy wiedziałbym ze jest cos z telewizorem a że nie działa na dwóch to już nie mam pojęcia tym bardziej ze to sie stało na przełomie kilku godzin kiedy nie używałem ani TV ani PS4 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...