Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłem założyć konto US aby pobrać dema niedostępne w naszym regionie. Po pobraniu ku mojemu zdziwieniu gry US nie można odpalić na koncie PL (nie można uruchomić aplikacji może ja uruchomić tylko użytkownik z licencją na te aplikacje). Najzabawniejsze jest to że aplikacje z PL na US odpalają się bez problemu. Da się jakoś rozwiązać ten problem?

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Każde konto możesz przypiąć do konsoli jako główne.
Główne konto udostępnia zawartość dla pozostałych profili na konsoli.

W twoim przypadku:
Konto PL jest jako główne przypięte do PS4 i udostępnia soft.
Konto US jest jako konto gościa i może odbierać udostępnione pliki. 

Przypisywać konto do konsoli możesz przez "www" ale z tego co mi wiadomo można posiadać tylko jedno aktywne na raz.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Siema,

Mam pytanie, właściwie kilka :P Zamierzam sprowadzić sobie Ps4 z Kanady. Z cłem problemu nie ma, bo mój znajmy wraca i może mi taki sprzęt wziąć. Moje pytanie jest takie, czy nie będzie żadnych problemów z tą konsolą w Polsce? Dokładnie, to czy wszystkie gry będą normalnie się odpalały, i czy nie będzie problemów z podłączeniem do telewizora? Czytałem też gdzieś, że będę zmuszony kupić transformator. Jaki to ma być dokładnie transformator? Czy takie coś się nada: http://allegro.pl/transformator-230-110v-podlacz-z-usa-bialystok-i4209230485.html ?

Możecie rzucić jakimś linkiem do innych transformatorów, tylko prosiłbym w rozsądnych cenach :P Nie mam ochoty kupować takiej rzeczy za 300zł bo wtedy nie opłaca mi się kupować Ps4 w kanadzie :) 

za pomoc z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Reasumując:

- wszystko jest oficjalnie dostępne w Polsce;

- Playstation+ (PS+) jest wymagany do grania w tryby multiplayer;

- warto go kupić na 1 rok od razu, bo najtaniej i najmniej roboty. Raz a dobrze :P najtaniej na Alle.. albo w sklepach internetowych (dostajesz kod na maila, wpisujesz w konsoli i już);

- o grach kolega napisał wyżej i to się zgadza (jeśli masz wykupiony PS+ i w domu nie tylko PS4 to działa też na innych sprzętach Sony np. PS3 lub Vita tak samo);

- masz w ramach plusa np. automatyczne wysyłanie Twoich sejwów z gier do chmury Sony coddziennie. Jakby padła konsola lub dysk, albo zepsuł się sejw w grze, to sobie je pobierzesz :)

- warto też od razu kupić zdrapkę na 100 zł (na Alle kupiłem ostatnio za 91 zł) do wykorzystania w Playstation Store. Pełno tam dobrych i nie drogich gier, lub dodatków do ulubionych gier. Kod tak samo dostajesz na mail i wpisujesz w konsoli i już widzisz, że masz 100 zł do wydania kiedy chcesz i na co chcesz. Kasa nie przepada :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jak zmienic jezyk w PS Store ? Wszystko wszedzie mam po polsku, ale sklep w pelni EN.

EDIT: W ustawieniach profilu PS Store miałem język angielski.

 

  1. Wejdź do Zarządzanie kontami” (Account Management),
  2. wybierz „Informacje o koncie”,
  3. wreszcie „Język”.
  4. Zaznacz opcję „Polish”.
  5. Zaakceptuj regulamin i gotowe.
Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie.

Jako świeżo upieczony posiadacz konsoli PS4, chciałem się zapytać czy zdażyła się komuś sztuka z podejrzewam uszkodzonym modułem bluetooth? Problem moj dotyczy podłączenia pada. Przy pierwszej synchronizacji spędziłem chyba z 20 minut aby załapał, jednak po następnym uruchomieniu konsoli już mi się ta sztuka nie udała. Tak więc chciałem się zapytać czy może ktoś miał taki problem, czy może ja jestem w jakimś stopniu niedorozwinięty i nie wiem jak poprawnie zsynchronizować pada? Dodam jeszcze że żaden reset pada nic nie pomógł. Według mnie konsola do wymiany, ale chętnie wysłucham jeszcze waszych sugestii, może ktoś ma jakieś rozwiązanie.

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziekuję za pomoc

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam sie nad kupnem uzywanego ps4. Jak wyglada sprawa z gwarancja od Sony? Musze miec paragon?

 

Zastanawiałem sie dokładnie nad tym samym 2 tyg temu i zdecydowałem sie na nówke, różnica w cenie nie jest bardzo duża, patrząc realnie dużo sie nie zaoszczędzi, a ma sie spokojną głowe.

 

Jeśli zdecydujesz sie ostatecznie na używaną szukaj jak najnowszej rewizji, proponuje omijać wszystkie kupione używki w 2013 roku, te pierwsze niektóre egzemplarze hałasowały jak odkurzacz :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...