Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No takie division, destiny czy gierki od rockstar to wychodzi ładny wydatek. 250zł za gierke na premiere + 240zł za online. Ładne golenie.

 

A te gierki z plusa to z reguły rynsztok. Szanuje jeszcze jakieś gierki do coopa lub które mają fajny multik (helldivers swego czasu), ale reszta :reggie: 

Jedyna gierka z plusika, którą szanuje to Bloodborne na obecnej generacji.

Nawet chytre grubasy od sony usuneli z plusika gierki z ps3.

 

 

 

Nowa strona więc prawda :lapka: 

Edytowane przez oFi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przyznaję, iż nie znając opinii panujących na forum chciałem po prostu przedstawić asekuracyjny punkt widzenia :P 

Osobiście zgadzam się z Tobą, Berion^^ Do tematu PS+ podchodziłem na początku "niby 200zł, ale dostaję parę gier co miesiąc więc się zwraca"- rzeczywistość jednak pokazała, że to, co daje SONY, rzadko kiedy mnie interesuje. W gruncie rzeczy 200zł idzie na nic nie wartą kolekcję i granie online :/ Nie popieram takiej polityki, ale też nic z nią nie zrobię :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Marek Tarek Nie dostajesz, a wypożyczasz na czas subskrypcji. Nawet kupowanie gier w PSS to ich wypożyczanie, ponieważ masz zerową kontrolę nad tym co, kiedy i na czym możesz instalować (oczywiście mówimy o wersji niezłamanej). Smutne czasy, a jeszcze w zanadrzu czeka streaming za kilkanaście lat jako jedyna słuszna opcja. Czasem w plusie dają coś dobrego, późno wskoczyłem na wózek PS4, więc ja kojarzę tylko remake Ratcheta i Bloodborne z tych dobrych, tylko co z tego jak wtedy kiedy dodali to używki chodziły za ~50zł. Na PS3 to wyglądało znacznie lepiej, a nawet online było darmowe. Kiedyś to kurła było! ^^

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zaczęło się kiedy pobrałem demo minecrafta. Znajdowała się przy nim tą ikonka kłódka oznaczająca brak licencji. Więc logicznym podejściem było pójście za instrukcjami z oficjalnej strony supportu i odnowienie licencji w opcjach (account management). Jednakże po tym zabiegu każda gra (i niektóre aplikacje) straciły się licence. Gdy wchodzę na store jest napisane że są one zakupione ale nie mogę ich odpalić. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zamierzam kupić PS4 i do tego monitor zamiast telewizora (tak żebym mógł go przełączać pomiędzy laptopem a konsolą).

 

I o ile z podłączeniem monitora nie powinno być problemu to podobno nie da się podłączyć do konsoli słuchawek JBL na bluetooth. Nie jestem też pewien jakie wejścia/wyjścia posiada konsola d dźwięku.

 

Jakie więc będzie optymalne rozwiązanie w tym przypadku ? Da się podłączyć bezpośrednio do konsoli oprócz monitora głośniki? Jakie muszą mieć wejście ?

 

 

Edytowane przez Calmin
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.06.2019 o 23:51, Kacper Kapi napisał:

Witam 

Jestem nowy forumowicz i witam wszystkich serdecznie. 

Mam pytanie. Czy to normalne że gniazdo ładowania w PS4 slim 500gb lekko się rusza?? Powinien być przyklejony czy jakoś tak do obudowy ? 

 

 

To normalne, już była o tym mowa i części osób to gniazdo lekko się rusza w tym mi też.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

mam dość nietypowe pytanie. Z racji, że nie można zmienić regionu swojego konta, chciałbym się dowiedzieć czy gdy założę sobie drugie konto na PSNie z regionem ustawionym na Polskę i obydwa konta będą aktywowane jako podstawowe na konsoli, to czy na tym koncie z innym regionem będę miał język Polski gdy zakupię grę na koncie z regionem ustawionym na Polskę,?

 

Z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Pobralem sniper Elite 4 z ps store i po tygodniu grania wyświetliło mi się kłodka,  dodam że ps plus mam tylko tydzień więc aktywny jest. Przywracalem licencje i nic,  ustawiłem ps4 jako podstawowe i nic. Dodam że jak wchodzę w bibliotekę to w folderze wszystko widzę snipera, ale jak wejdę w zakupione lub PlayStation Plus tam już to nie ma -.- proszę o pomoc i dzięki z góry!

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pobarssie napisał:

Pobralem sniper Elite 4 z ps store i po tygodniu grania wyświetliło mi się kłodka,  dodam że ps plus mam tylko tydzień więc aktywny jest. Przywracalem licencje i nic,  ustawiłem ps4 jako podstawowe i nic. Dodam że jak wchodzę w bibliotekę to w folderze wszystko widzę snipera, ale jak wejdę w zakupione lub PlayStation Plus tam już to nie ma -.- proszę o pomoc i dzięki z góry!

 

Musisz zdezaktywować, a potem aktywować PS4. Miałem taki sam problem z Borderlands. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Mam problem z głośnością czatu, głos kompana jest zdecydowanie zbyt cicho. Ja gram na Platinumach, kumpel sprawdzał kilka mikrofonów i efekt zawsze taki sam. Wczoraj grając w Division musiałem wyciszyć audio gry do poziomu 20%, żeby go w ogóle słyszeć podczas wymiany ognia ;/ Więc trochę (pipi) nie zabawa, nie słysząc muzyki, dźwięków otoczenia itd. Wszystkie opcje party i audio sprawdzone, głos czatu na maxa, jak kumpel ustawia boost dla mica to słyszę tylko większe zakłócenia zamiast zwiększonego poziomu głosu. Ktoś ma jakieś rozwiązanie tego problemu? Bo już zaczynam myśleć, że to po prostu z(pipi)ane oprogramowanie konsoli ;/ 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Figuś napisał:

A jak masz mixer

co? ;) jesli chodzi o preset to do strzelanek i bass boost.

Nie wspomniałem jeszcze o przyciskach na słuchawkach do zwiększania głośności czatu/dźwięków gry, ale z tego co pamiętam to z nimi też kombinowałem ;/ No i zresztą taką samą sytuację miałem grając na innych słuchawkach z kablem, ale wtedy udało się to rozwiązać party systemowym, a nie tym z gry.  

Odnośnik do komentarza

Platinumy i Goldy mają swój osobny mixer dzwięku niezależny od softu konsoli, na lewej muszli góra przy pałąku masz przyciski za to odpowiedzialne.

61sid9NQCgL._SL1000_.jpg

 

Dokładnie te nad diodą ze zdjęcia.

Dobra doczytałem drugiego posta, sprawdź inne słuchawki albo znajomki niech użyją innych i będziesz wiedział, czy to wina platinumek czy nie.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam zamiar wymienić swoją konsole ps4 na konsole ps4 pro i tu zaczynają się schodzy. Nie chciałbym stracić wszystkich moich danych ktore posiadam razem z rodzeństwem na ps4 tj. Konta, savy z gier i wszystkie inne dane ktore posiadamy. Jak to zrobić abyśmy nie stracili tych wszystkich danych razem z naszymi kontami? 

Widzialem w internecie ze jest mozliwosc przeniesienia wszystkiego gdy posiadam dwie konsole obok siebie, ale ja musze oddac swoją konsole ps4 zeby dostac ps4 pro. Co moge zrobic i czy w ogole jest szansa na zachowanie tych wszystkich danych?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Cześć. 

Mam problem z włączeniem konsoli. Nie działają pady. Po naciśnięciu przycisku ps, kontrolery nie włączają konsoli. Dzieje się tak nawet po podłączeniu padów przez port USB, nie można uruchomić trybu bezpiecznego. Porty działają bo kontrolery się ładują. Może ktoś będzie mógł pomóc, o co chodzi? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.