Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sejwy są przechowywane oficjalnie chyba przez 6 miesięcy po tym jak skończy ci się Plus, ale ktoś tu kiedyś pisał, że po kilku latach dalej miał do nich dostęp.

Najlepiej robić backup na USB i wrzucać dodatkowo na PC jeżeli nie chcesz Plusa. Jak tak bardzo chcesz je odzyskać to zawsze możesz kupić abonament na jeden miesiąc.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał:

Najlepiej robić backup na USB i wrzucać dodatkowo na PC jeżeli nie chcesz Plusa. Jak tak bardzo chcesz je odzyskać to zawsze możesz kupić abonament na jeden miesiąc.

Raczej tak się nie da - by przenieść je na ps5? Już coś pytałem kiedyś chyba i kupiłem xboxa :) ale chciałbym wiedzieć czy pozbywać się prosiaka czy  pierw kupić ps5 i dopiero sprzedawać czwórkę 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam, 

Mam pewien problem związany z kontem PSN. Nie chce się tłumaczyć dlaczego tak, tylko od razu zapytam. 

Czy jest możliwość przeniesienia całego postępu z jednego konta PSN na drugie? Jeśli tak, to w jaki sposób?

Z góry dziękuję za pomoc. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Eest napisał:

Witam, 

Mam pewien problem związany z kontem PSN. Nie chce się tłumaczyć dlaczego tak, tylko od razu zapytam. 

Czy jest możliwość przeniesienia całego postępu z jednego konta PSN na drugie? Jeśli tak, to w jaki sposób?

Z góry dziękuję za pomoc. 

Pozdrawiam

Nie da się, tu już musiałbyś uderzać do Sony czy zmigrowaliby ci konto na inne. Ale jak wyłapałeś jakiegoś perma to zapomnij.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy później...

Szanowny forumku, moja stara nazwa użytkownika to "Sowaa", sto lat mnie tu nie było, nie pamiętam hasła do dawnej poczty stąd nowe konto i pragnę powitać was ponownie :)

Od pewnego czasu mam ogromny problem z graniem po sieci na PS4. Dotychczas myślałem, że problem dotyczy jedynie Tekkena 7 i grania po sieci ze światem, niemniej jednak od pewnego czasu nie mogę popykać nawet z ziomeczkiem z Polski w żadną bijatykę (działa nam jedynie Fifa). Problem występuje po mojej stronie ponieważ on może grać normalnie online z każdym. Próbowałem już kiedyś cudów, jakichś ustawień DNS, wpisywania portów z poradników na YT i nic nie działa. Dodam, że problem dotyczy grania zarówno po kablu jak i WiFI. Czy  macie może jakieś rozwiązania/konfiguracje neta na których działacie? Słyszałem o możliwości poblokowania jakichś portów przez dostawcę, etc i nie bardzo wiem czego się tutaj złapać i od czego zacząć. Przy okazji, czy macie może jakiegoś sprawdzonego dostawcę Internetu i TV, który sprawdza się do ciorania online, oraz nie ma przykrych niespodzianek w postaci przerw i innych bajerów? (od czasu pandemii pracuję z domu i nie wyobrażam sobie czegoś takiego). Mój obecny trzymał mnie przy sobie przez lata właśnie stabilnością, ale obecnie przez brak możliwości ciorania online w bijatyki plus co raz gorsze TV nic mnie już przy nim nie trzyma.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Sowaa napisał:

Szanowny forumku, moja stara nazwa użytkownika to "Sowaa", sto lat mnie tu nie było, nie pamiętam hasła do dawnej poczty stąd nowe konto i pragnę powitać was ponownie :)

Od pewnego czasu mam ogromny problem z graniem po sieci na PS4. Dotychczas myślałem, że problem dotyczy jedynie Tekkena 7 i grania po sieci ze światem, niemniej jednak od pewnego czasu nie mogę popykać nawet z ziomeczkiem z Polski w żadną bijatykę (działa nam jedynie Fifa). Problem występuje po mojej stronie ponieważ on może grać normalnie online z każdym. Próbowałem już kiedyś cudów, jakichś ustawień DNS, wpisywania portów z poradników na YT i nic nie działa. Dodam, że problem dotyczy grania zarówno po kablu jak i WiFI. Czy  macie może jakieś rozwiązania/konfiguracje neta na których działacie? Słyszałem o możliwości poblokowania jakichś portów przez dostawcę, etc i nie bardzo wiem czego się tutaj złapać i od czego zacząć. Przy okazji, czy macie może jakiegoś sprawdzonego dostawcę Internetu i TV, który sprawdza się do ciorania online, oraz nie ma przykrych niespodzianek w postaci przerw i innych bajerów? (od czasu pandemii pracuję z domu i nie wyobrażam sobie czegoś takiego). Mój obecny trzymał mnie przy sobie przez lata właśnie stabilnością, ale obecnie przez brak możliwości ciorania online w bijatyki plus co raz gorsze TV nic mnie już przy nim nie trzyma.

 

Jakiego masz dostawce? Po pierwsze zacząłbym od twardego resetu routera. Jak to nie pomoże to zadzowniłbym do dostawcy i opisał problem. W dzisiejszych czasach dostawcy neta mają pojęcie o konsolach i często da rade ogarnąć wszystko z technikiem na infolini. Zrobi Ci podstawowy trobleshooting sieci.

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Sowaa napisał:

Dostawca to Toya.

Po takim twardym resecie hasło zostaje to samo? Czy każde urządzenie będzie wymagało od nowa hasła?

Ja mam toyę i nigdy podczas online nie było problemów. Najlepiej zadzwoń ale uzbrój się jedynie w cierpliwość jak będziesz dzwonił bo na linii poczekasz z pół godziny na połączenie ale jak już odbiorą to pomogą.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dzień dobry. Mam pewien problem z odczytaniem dysku gry "Hidden Agenda" (Ukryty Plan). Po włożeniu dysku do napędu płyta jakby w ogóle się nie kręciła, a po paru sekundach można usłyszeć dźwięk podobny do tego który słychać podczas wkładania gry (dzwięk trwa mniej niż sekundę, jakby płyta się chciała wysunąć i od razu wciągnąć z powrotem). 

Co ciekawe pozostałe płyty, kompletnie inne gry na ps4 (PlayStation 4 zwykłe, nie pro, nie slim) włączają się bez problemów, więc myślę że to nie jest problem mojej konsoli (próbowałem też na konsoli ps4 znajomego, u niego jest tak samo jak napisałem). Czy wie ktoś o co może chodzić? Czy ktoś napotkał się już z tym problemem? Dopiszę jeszcze że płyta bez zabrudzeń ani uszkodzeń, nawet najmniejszej rysy. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź i życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli problem występuje tylko z tą grą i na różnych konsolach to wina oczywiście płyty bo czego innego. Sprawdź jak wygląda warstwa z nadrukiem czy tam nie ma uszkodzenia skoro od strony zapisu jest ok. Może była odnawiana i dlatego też coś z nią nie tak mimo usunięcia rys. W każdym razie pewnie nic z tym nie zrobisz. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Taka sprawa. padłą mi PS4 PRO, pytanie jak z niej teraz save odratować i przenieść na inna konsolę? Idzie wykręcić dysk i podłączyć go jakoś do kompa lub innej konsoli? Jak tak to jak, bo poki co inna konsola domaga sie aktualizacji i po niej restart i znow chce tej samej aktualizacji..., a komp z Windowsem ma inne formatowanie ;/ 

Odnośnik do komentarza

No właśnie serwis chyba jakiś lewy i po najmniejsze linii oporo stwierdził, że procesor się przegrzał trzeba wymienić całą płytę za 900zł. Tyl wiem, schematów i ścieżek PS nie mam, to i sam nie sprawdzę tego.

 

Generalnie podczas dłuższego grania w Horizona się wyłączyła i już nie chciała wstać - świeci się niebieskie światło przez ~15s, brak obrazu i się wyłącza po tym czasie.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Witam wszystkich.

Posiadam PS4 PRO i mam problem jak w tytule.

Posiadam na urządzeniu utworzonych dwóch użytkowników.  Chciałbym przekopiować dane aplikacji głównie save'y z użytkownika głównego (założonego od początku konsoli) do drugiego (nowego) użytkownika dla dzieci.

Skopiowane dane na pendrive USB z użytkownika głównego na użytkowniku głównym konsola widzi, natomiast gdy robię próbę wgrania skopiowanych danych z użytkownika głównego będąc zalogowanym na nowym użytkowniku, to danych z USB konsola już nie widzi.

Oczywiście próbowałem formatować urządzenie USB do plików FAT i exFAT. W obu przypadkach nie pomogło.

 

Co może być przyczyną, jak skopiować te dane?

Prośba o wsparcie moze ktos miał taki przypadek?

Edytowane przez Odrzutowy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.