Skocz do zawartości

Call of Duty: Advanced Warfare


Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie jakąś wstępną ocenę bo nie wiem czy kupić 

 

testowane na x360

 

singiel: 6/10

marna podróbka titanfall+ghost recon future soldier, nudne misje, głupi przeciwnicy, grafa nie robi

 

multi:6/10

bronie na jedno kopyto, blasterki, słabe killstreaki, perki też takie byle jakie, na plus że wszystko chodzi płynnie (no oprócz menusów, potrafią przyciąć)

 

do tego dochodzi debilny brak kustomizacji obłożenia przycisków - mamy z góry nałożone (tradycyjnie bieganie pod LS lub RS czego nienawidzę i z miejsca mam fch.uj dyskomort z grania)

 

dla mnie tytuł na 6, gra zejdzie w sporej ilości, multi pęknie w szwach - ot, cały COD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie mówię ghost recon jest lepszy czy gorszy - mam na myśli future zabawki + skoki z titanfall

 

nie jestem fanem cod'a - grałem black opsa i mw3

singiel w każdym codzie to kupa (w mojej opinii oczywiście) ale multi w mw3 było moim ulubionym zaraz po forzie4

ale co ty ghost recon do cod porównujesz  bo już kompletnie nie rozumie ?

Odnośnik do komentarza

 

Ogladam jakiegoś streama i nie mogę słuchać tych pierdziawek noż ku.rwa twoja mać jak karabinki asg, tragiczny dźwięk. Kiedy oni się nauczą?

Kiedy ludzie sie naucza,ze to styl cod i oni tego nie zmienia?

 

Wszystkie dzwieki w COD sa (pipi)owe - mogliby je od poczatku nagrac.

W multi mimo wszytsko mi sie gra przyjemnie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ogladam jakiegoś streama i nie mogę słuchać tych pierdziawek noż ku.rwa twoja mać jak karabinki asg, tragiczny dźwięk. Kiedy oni się nauczą?

Kiedy ludzie sie naucza,ze to styl cod i oni tego nie zmienia?

 

Wszystkie dzwieki w COD sa (pipi)owe - mogliby je od poczatku nagrac.

W multi mimo wszytsko mi sie gra przyjemnie.

 

multi elegancke zdecydowanie lepsze jak w cod pies

Edytowane przez tomci23
Odnośnik do komentarza

No, jak dla ciebie single player w black ops to kupa to ja nie mam pytań  :sorcerer:  Akurat tam singiel był bardzo dobry, super klimat, super fabuła (jak na strzelankę to serio niezła), fajne, różnorodne misje. No ogólnie rzecz biorąc, jakby każdy call of duty miał singla na poziomie black ops 1 to byłoby mega.

No zobaczymy, jak to będzie. Zawsze co roku na start podczas premiery nowej odsłony coda są spusty, a hejty zaczynają się 2 tygodnie później jakoś :P 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrazenia .Od razu mowie, ze o wrazenia z singla mnie nie pytajcie, bo zupelnie nie jestem kampania zainteresowany. Gralem w singla moze 5, moze 7 minut. Przetestowalem czulosc sterowania, nastepnie Zapisz/Wyjdz i to by bylo na tyle w temacie singla na dluuugi czas. Moze w okolicach Swiat sie za niego zabiore, a pewnikiem dam pograc chrzesniakowi, a sam sie bede przygladalwinkb.gifDobra...przechodze do rzeczy.Najwazniejsza z najwazniejszych rzeczy jest taka, ze......(werble!).... GRA NA ŁONIAKU DZIAŁA!!!lol.gif Serwery dzialaja, matchmaking hula i burczy, gra sie nie wiesza, nie strzela fochow, dolacza do serwerow sprawnie, czyli nic ciekawego...STANDARDwinkb.gif
Grafika...Jesli ktos liczyl na przelom to sie przeliczyl. Nie ma go i tyle. Gra jesli wyglada ladniej od Ghostsa to naprawde bardzo minimalnie. Dzwiekowo jest poprawnie, ale dupsko pozostanie cale, a nie urwane. Jakbym mial uzyc jednego slowa, ktore opisuje rozgrywke w multi to nie bede sie silil na zadna oryginalnosc, bo tylko naraze sie na smiesznosc. Powtorze chorem za prosami, ktorzy jakies tydzien temu wypowiadali sie na temat gry w jednym z filmikow promocyjnych. Uzyli w zasadzie jednego jedynego slowa: FAST! I to chyba w zasadzie najlepszy okreslnik nowego CoD-a. Od razu powiem, ze mi podkrecone tempo bardzo odpowiada. Zdziwicie sie zreszta jak bardzo jest ono podkrecone, wrecz nie jestescie na to przygotowani. Najwieksza nowosc to rzecz ciemna jetpack. On "robi" cala robote w kwestii poruszania sie po mapie. Mapy sa zreszta tak skonstruowane, aby wyzyskac ten nowy ficzer. daje to ogromne mozliwosc zarowno w ataku jak i obronie. Szkoda ten temat rozwijac dalej. Pogracie to sami zobaczycie. Druga "nowoscia" sa dzikie karty . Zaraz zaraz...Nowoscia? Zdaje sie, ze w Titanfallu juz sie pojawily. Nie zdolalem jeszcze do konca rozwiklac jak one w nowym CoD-ie dzialaja, czy tak samo jak w Titanfallusie czy inaczej. Po prostu gralem i chlonalem rozgrywke. Ustawieniami zajme sie pozniej. To co mi sie wstepnie nie podoba to stosunkowo mala ilosc broni, co moze oznaczac jakies DLC-ki w tym wzgledzie. nie lubie tego.Strzelanie ze snajperek bardzo sie zmienilo. Ze wzgledu na zwiekszone tempo rozgrywki nie ma specjalnie czasu przycelowac. Trzeba zdac sie na instynkt i celowac naprawde szybko. Od razu bardzo polubilem snajpe MORS. Kapitalna pukawka! Jak sie ja wyczuje to doprawdy sieje smierc i zniszczenie ;-) Mapy sa spoko, raczej male, czyli typowe dla CoD-a. Poki co najbardziej spodobala mi sie mapa Ascend. Chyba najbardziej zaawansowana architektura i dynamiczne oswietlenie ( rozgrywka w czasie nocnej burzy). To tyle na goraco. Od razu zapowiadam, ze jako typowy CoD-owiec nie bede sie raczej czesto udzielal w tym watku, gdyz w odroznieniu od Battlefieldowcow CoD-owcy GRAJA w gre, a nie o niej dyskutuja. Zreszta zauwazylem, ze naogol watki np o B4 sa napeczniale glownie rozmowami o tym co nie dziala lub zle dziala. CoD jest praktycznie zawsze sprawny. O czym wiec tu nawijac? Mozna tylko gracwinkb.gif To tyle z mojej strony na razie.

Edytowane przez Czezare
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kampania bardzo miłe zaskoczenie, wciagneła mnie tak, że pierwszy raz miałem ochotę ją skończyć zanim zaczne multi. Przejście zajeło mi około 10 godzin i jest to co powinno być, epickość, patos i akcja jak w filmach z Bondem. W multi natomiast powiało świerzością, skoki egzo wspaniale wkomponowały się w rozgrywkę, można też robic uniki na boki. Nowy system poruszania umozliwia naprawdę widowiskowe akcje. Customizacja jest super, dużo możliwości i losowość w dostawaniu kolejnych częsci nakręca na granie. Fajny patent z brońmi o  wzmocnionych statystykach. Może nam wypaść wersja rekrut,zawodowiec i elita, każda kolejna ma więcej bonusowych statystyk, ale zeby nie było tak pieknie są tez ujemne i z tego co widziałem nie maja możliwości modyfikacji celownika, więc są mocniejsze ale strzelamy ze szczerbinki. Grafika na PS4 szczególnie w kampani moze sie podobąć, w multi juz tak rózowo nie jest ale ciągle daje rade. Ja ze swojej strony nowego CoDa polecam, nie ma się co zastanawiać tylko biegiem do sklepu :).

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dla tych co mieszkaja w IRl,jutro Super Valu bedzie mial CoD:AW za 46.99€ na ps3/x360 i za 49.99€ na ps4/xbox one. A jezeli nie macie super valu w okolicy to argos sprzedaje day zero edition za 53.99€ na ps3/x360 i 58.99€ na ps4/xbox one i dostaniecie voucher na 5€ na nastepne zakupy.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...