Skocz do zawartości

Call of Duty: Advanced Warfare


Rekomendowane odpowiedzi

 

nastawiam sie na singla. nie przeszkadza mi kampania 5-6h warto brac? mniej wiecej do ktorej czesci mozna porownac aw?

Danielski jesteś pełny sprzeczności najeżdzasz na BF na DC że obcięty a chcesz kupić kupę na 5 godzin singla.

 

Zielu od kiedy CoD mial dluga kampanie? chyba tylko przy MW1 i CoD z japoncami zajal mi troche dluzej na veteranie. Roznica jest taka ze DC to wybrakowane (pipi) na ktore sie dalem nabrac jak wiekszosc a BF znasz moja opinie. Skonczyl sie na BC2 reszta serii to popluczyny ktorymi tylko kon z klaplami na oczach bedzie sie jaral. Ja nie mowie ze CoD to fantastyczna seria ale jak kampania jest dobra to wezme bo brakuje mi dobrego singla ostatnio, w multi lupie diablo jak wiesz ktore zjada wszystko inne na sniadanie mimo tego ze posiada tylko coop. ale to nie temat o innych grach. dajcie znac jak single pany:)

Odnośnik do komentarza

Ile jest lvl? 55? Z jakimi brońmi latacie? Jak zacząłem z tą pierwszą co jest na samym początku odblokowana w szturmowych i jakoś tak zostało, które są jeszcze jakieś fajne i warte ogrania?

Maksymalny jest 50ty i potem albo prestiż albo zostawiasz. Ja nie jestem w stanie podać jednej broni której używam. Generalnie wiele zależy od trybu który akurat gram. To jest gra mocno zdominowana przez ARy, a za najlepszego jest uznawany BAL 27, zresztą nie ma się co dziwić bo broń w krótkim dystansie zachowuje się prawie jak SMG w przeciwieństwie do pozostałych ARów. Lubie jeszcze AK12, IMRa i HBRa i gram nimi w wolniejszych trybach jak np. SND ale jeżeli szukasz wielozadaniowego guna który sprawdzi się zawsze i wszędzie to tylko BAL + dodatki (kolba, uchwyt i uchwyt ergonomiczny). Jeżeli już koniecznie chcesz się zdecydować na SMG to KF7 wypada moim zdaniem najlepiej. Snajperki - MORS.

Odnośnik do komentarza

ja lubie ARX-160 - wersja Elite dodatkowo ma np. wieksze obrazenia. Przy kazdym wystrzale trzeba wciskac spust, ale mega precyzyjny.

Ten ARX-160 to assault rifle? Dotąd sądziłem, ze jedyną samopowtarzalną strzykawką jest MK-14, której z resztą jeszcze nie odblokowałem.

Sam se odpowiadam. Ten ARX to nie jest samopowtarzalna bron i nie strzela jednym pociskiem, a trzema w serii...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Nie wytrzymałem i kupiłem, to mój pierwszy CoD od Black Ops.

Moim zdaniem nie będziesz żałował. Ja w CODa gram co roku, bo z ekipą bierzemy udział w turniejach otwartych Search and Destroy na mlg.com, i przy GHOSTcie miałem już ostrą załamkę tak był nieudany i powtarzalny, zwłaszcza po Black Ops 2 który całkiem dawał radę. Ale Advance Warfare bardzo dużo pozmieniał, gra wygląda świetnie, a exo movement jest całkiem nową jakością i super dodatkiem sprawiającym że w sumie co chwila masz w multi epicki moment.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja pier... paczkomaty inpost. Sklep wysłał mi grę w poniedziałek rano i do teraz nie przyszła do paczkomatu. Ktoś mi kiedyś paczkomaty polecał i to mój pierwszy i ostatni raz jeżeli dziś nie dojdzie. Nawet pp 1 dzień przeważnie idzie.    W(pipi) bo od jutra mam wolne  a paczkomat mam pod pracą :D  Jak będę musiał całe miasto przejechać to fuck it :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...