Skocz do zawartości

Call of Duty: Advanced Warfare


Rekomendowane odpowiedzi

Za ustawienie uników pod L3 (zamiast np. kółka/B) i niemożność zmienienia tego ktoś w Sledgehammer powinien dostać w pysk :miner:

 

Szkoda też, że uniki w bok nie mają trochę większej strefy tolerancji, bo w ferworze walki często zdarzało mi się pchnąć gałkę podczas jej klikania za bardzo w przód i już uniku nie uzyskałem, zdobyłem za to +1 do statystyki zgonów.

Odnośnik do komentarza

Dynamika Multi calkiem spoko grafa na ps4 w Multi tez daje rade.Po reckach myslalem ze będzie o wiele gorzej. Ale nie rozumiem czemu dmg broni jest tak duży. Nie ma czasu na żadną reakcję.Dla mnie to kiepska sprawa bo gra jest tylko zrecznosciowa a wygrywa tylko ten kto szybciej naciśnie spust i ewentualnie ma lepsze lacze co widac na kilkamach. Z mojej perspektywy bywalo czasami ze przy konfrontacji strzelalem do przeciwnika a na killcamie ani jednego wystrzalu. Mam w miare wolne lacze i w tej grze to strasznie razi. Szkoda ze nie zrobili trybów gdzie trzeba wpakowac w przeciwnika ciut więcej kulek i wykorzystanie skoków i innych bajerów egzoszkieletu nie tylko do poruszania sie po mapie. A kosy z dwóch metrów dalej wchodzą.

Odnośnik do komentarza

Czy można ustawić leżenie pod R3 a nóż pod przycisk, bodajże kółko zawsze było, wczoraj tak na szybko sprawdziłem, ale chyba nie widziałem takiej możliwości. To samo ze strzelaniem, napierdzielam w ludzi granatami, zamiast strzelać. :( wygodniej mi jest strzelać i celować pod R1 i L1.

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Wow easye, jak ty tak piszesz to serio musi być dobrze ;D

No niektore misje mimo ze korytarzyk wygladaja naprawde swietnie - zwlaszcza jak na COD'a! Multi zas jest dla mnie nie rowne, jedne mapy lepiej wygladaja, na innych wieje pustkami, choc maja 2m kwadratowe, na innych skolei jak zaczyna cos sie dziac, to wyglada to po prostu smiesznie, ale prawie kazdemu gra sie lepiej niz w poprzednie 2 odslony.

 

 

Jak zawsze najlepsza recenzja!  :teehee:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dynamika Multi calkiem spoko grafa na ps4 w Multi tez daje rade.Po reckach myslalem ze będzie o wiele gorzej. Ale nie rozumiem czemu dmg broni jest tak duży. Nie ma czasu na żadną reakcję.Dla mnie to kiepska sprawa bo gra jest tylko zrecznosciowa a wygrywa tylko ten kto szybciej naciśnie spust i ewentualnie ma lepsze lacze co widac na kilkamach. Z mojej perspektywy bywalo czasami ze przy konfrontacji strzelalem do przeciwnika a na killcamie ani jednego wystrzalu. Mam w miare wolne lacze i w tej grze to strasznie razi. Szkoda ze nie zrobili trybów gdzie trzeba wpakowac w przeciwnika ciut więcej kulek i wykorzystanie skoków i innych bajerów egzoszkieletu nie tylko do poruszania sie po mapie. A kosy z dwóch metrów dalej wchodzą.

To twój pierwszy CoD? Przecież ta seria wynagradza kamperów i szczęściarzy, skill to ci się przyda w Halo, a nie w CoD.

Odnośnik do komentarza

Czy można ustawić leżenie pod R3 a nóż pod przycisk, bodajże kółko zawsze było, wczoraj tak na szybko sprawdziłem, ale chyba nie widziałem takiej możliwości. To samo ze strzelaniem, napierdzielam w ludzi granatami, zamiast strzelać. :( wygodniej mi jest strzelać i celować pod R1 i L1.

Da ustawić leżenie pod r3 musisz wybrać ustawienia pada i taktyczne albo taktyk jakoś tak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...