Skocz do zawartości

Call of Duty: Advanced Warfare


Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tak, w call of duty zawsze przechodziłem pierwszą misję, a potem chyc na multi. No cóż nie tym razem, bo sam single player jest na tyle za(pipi)isty, że nawet nie odpaĺiłem multiplayera :D Myślę, że to wystarczająco dobra rekomendacja hehe.

 

Pełną opinię napiszę po długim weekendzie, jak już pewnie zdążę przejść singla i ogram trochę multi :)

Odnośnik do komentarza

Singiel ok, ale multi to najwieksze guwno obesrane z jakim mialem stycznosc, ta gra przeciez ma takie lagi ze tego sie opisac nie da, ludzie teleportuja mi sie na ekranie, killcam pokazuje zupelnie inne historie, strzelam do ludzi, 15 hit markerow, on sie odwraca i 1 strzalem mnie kladzie, albo kule magicznie skrecaja za rog i mnie zabijaja jak juz powieninem 5 metrow za sciana byc.

Odnośnik do komentarza

Singiel ok, ale multi to najwieksze guwno obesrane z jakim mialem stycznosc, ta gra przeciez ma takie lagi ze tego sie opisac nie da, ludzie teleportuja mi sie na ekranie, killcam pokazuje zupelnie inne historie, strzelam do ludzi, 15 hit markerow, on sie odwraca i 1 strzalem mnie kladzie, albo kule magicznie skrecaja za rog i mnie zabijaja jak juz powieninem 5 metrow za sciana byc.

Przeciorałem wczoraj cale popoludnie, wieczór i skonczyłem dzisiaj o 3-ciej rano i ani razu nie miałem takiego objawu. ( wer ps3). Moze masz problemy z netem ? Na forach ogólnie tez mało kto wspomina o lagach.
Odnośnik do komentarza

Na PS4 gram.

 

@blanta

 

Nic z moim laczem, mam maly ping, zawsze 4 kreski, poczytaj sobie opinie innych ludzi, to ze jeden czy dwa mecze ci sie trafily dobre nic nie zmienia. Lag compensation w tej grze to po prostu koszmar. W pierwszy dzien tez mi sie w miare ok gralo.

 

Taaaaak, malo kto narzeka na lagi xD

 

http://n4g.com/news/1615072/call-of-duty-advanced-warfares-lag-is-turning-players-off-the-game

 

http://www.reddit.com/r/CodAW/comments/2lcly0/call_of_duty_advanced_warfares_lag_is_turning/

 

Gram w to ostatni dzien i oddaje kumplowi ten syf, wzialem glownie dla singla (ktory mi sie bardzo spobodal) ale liczylem na to ze moze multi bedzie ok, no i sie przeliczylem.

 

 

Edit: A wlasnie, zapomnialem napisac ze spawny w tej grze to jakis przykry zart, w TDM co 5 sekund zmienia sie strona z ktorej wrogowie sie respia, wczoraj nawet zrespilo mnie doslownie przed jakims typem. W dominacji jest troche lepiej, ale tylko troche.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...