Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak bez spinki, widać, że kolo jest fanem a mimo wszystko sam stwierdza, że grafika nie jest jakoś super nextgenowa, oczywiście w niczym to nie przeszkadza aby się dobrze  bawić, czego szczerze wam życzę. 

 

Odnośnik do komentarza

Ja tam odnoszę wrażenie że benchmarki w których poruszamy się po rynnach za bardzo napaliły niektórych na takie same standardy. Jak można np. porównywać topową oprawę takich tytułów jak The Order, czy Ryse, z nieporównywalnie większymi możliwościami jaki daje np. eksploracja w BB poza CW? Czy komuś przeszkadza oprawa Sunset Overdrive, biorąc pod uwagę możiwości jakie daje jego gameplay?

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

na tym filmiku przeciwnicy są jacyś niemrawi, szybko giną i zadają mało obrażeń. to jakaś łatwiejsza wersja testowa ? tych trzech gagatków z widłami czai się jak pies

do jeża, w dark souls od razu byłby gangbang

o co chodzi z tą kontrą o której wspomina koleś ? just frame w celu odzyskania części życia, jakaś animacja ataku ? coś jak rekompensata za brak tarczy

Odnośnik do komentarza

Oby jednak animacja nie szarpała, ale nawet jeżeli będzie chodzić mało stabilnie, to nie spowoduje od razu, że gierka będzie niegrywalna. Demon był techniczną padaką, ale grą genialną. Jak BB  zakotwiczy w tym samym miejscu, to nie będę płakał. Design już gniecie jajca i to mi wystarczy. Inna sprawa, że to pompowanie balonika na grafę od ponad roku przez kilku klapów może im się czkawką odbić, ale beka zawsze mile widziana.

 

Jest taka posucha w temacie system sellerów (przy założeniu, że gra nie zawiedzie i będzie SS w pełni jego znaczenia- i o to drżę aż do premiery, takie mamy czasy na konsolkach), że nie mam wątpliwości o sprzedaż BB. Nawet w tym temacie widać, że osoby, które nie grały w DSy (nie żeby nie znały tych gierek...) biorą BB na premierę. Sam znam kilka takich osób i jest to raczej powszechna tendencja wśród posiadaczy PS4.

Odnośnik do komentarza

o co chodzi z tą kontrą o której wspomina koleś ? just frame w celu odzyskania części życia, jakaś animacja ataku ? coś jak rekompensata za brak tarczy

 

o żadnych, idealnych just frame'ach nie ma mowy. jak oberwiesz cios od przeciwnika na krótka chwilę pojawia się na pasku życia granica części hp, którą możesz odzyskać, co jak kolo wspominał wiążę się z ryzykiem otrzymania kolejnego ciosu. można to w sumie nazwac rekompensatą za brak shielda.  

 

zayebiście że transformacja broni wpływa na inne "combosy". :banderas:

Odnośnik do komentarza

Za czepianie się tej serii za grafikę to backstab się należy na dzień dobry. Framerate jeszcze mogę zrozumieć, bo co niektórzy są wyczuleni na tym punkcie ale mi tam nawet niesławne Blighttown specjalnie nie przeszkadzało.

Ja bym sobie życzył, żeby gry innych firm były tak samo "brzydkie" jeżeli przekłada się to w takim stopniu na miodność jak w przypadku gier From Software.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czytam sobie dalej opinie ludzi już grających i moją uwagę przykuwa powracający motyw narzekania na to, że Blood vials (fiolek leczących) jest za mało (naraz można mieć przy sobie 20), nie odnawiają się tak jak estusy przy ognisku, dropią z przeciwników rzadko i kosztują stosunkowo dużo (360 gelda).

 

Ech ci 014'erzy :banderas:

Odnośnik do komentarza

The Collector's Edition guide is delayed to include important game changes applied through the Day-One-Update, ensuring that it will be up-to-date and that online-only elements are covered. The page count is increased from 400 to 528 pages.

 

In Day1 patch we believe :banderas:

 

(swoją drogą patch 1.01 już jest, nie poprawił długich loadingów :( )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...