Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To akurat nic dziwnego. Gierka na reklamach wyglądała jak jakiś Van Hellsing. Osoby nie siedzące w temacie się dały nabrać i odrzucił ich poziom trudności do którego dzisiejszy gracz raczej nie jest przystosowany. Wysyp używek będzie pewnie spory

 

jak wygląda system save, są jakieś wyznaczone miejsca przy których można tak?

jakie to miejsca?

 

kuzwa hype mnie dopiero tak na maxa dzisiaj dopadł, te czekanie na przesyłke, aż chyba w piątek wolne wezme :P

 

Masz autosave co chwila, zginiesz - save, zabijesz przypadkowo jakiegoś npca - save. Po śmierci respisz się przy ostatniej lampie, którą zapaliłeś/użyłeś. To są takie checkpointy i teleporty łączące cię z bazą wypadową

Odnośnik do komentarza

 

Super gra no...

 

 

 

Ahah, 7 lat mnie nie było na forum ale widze ze niektorzy W OGOLE sie nie zmienili :D Jeden post w temacie, a ile wnosi! :D

 

W kazdym razie gra wyglada przekozacko, glownie dlatego ze jest duzo szybsza niz DS. Przestawienie na ofensywny gameplay zdecydowanie mi odpowiada, aczkolwiek na pewno znajda sie tacy ktorym to odpowiadac nie bedzie ;)

 

Ciekawie się oglada filmiki osob z forum, wiec wrzucajcie panowie. Badz nie badz trzeba wykorzystywac nowe 'ficzery' obecnej generacji! :)

Odnośnik do komentarza

Z ciekawości bo jeszcze nie mam swojej kopii jak w BB wygląda kwestia samouczków itp. FS poszło pod tym względem bardziej w stronę #4the players ?

Podobnie jak w DS II, masz znaczniki po drodze w jednej z pierwszych lokacji  i naciskając "X" wywołujesz komunikat za co odpowiada jaki button na padzie.

Odnośnik do komentarza

Z ciekawości bo jeszcze nie mam swojej kopii jak w BB wygląda kwestia samouczków itp. FS poszło pod tym względem bardziej w stronę #4the players ?

 

Czesc zdecydowanie z najmniejsza iloscia podpowiedzi i samouczków, zwlaszcza przez brak loadingow z lore albo opisami i wskazowkami, ba,  nawet nie dostajesz informacji skad bron wziac na starcie i pewnie nie jeden Janusz przez to sie poddal ;)

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

 

 

pamiętajcie tylko aby lockować kamerę na przeciwnika i jakoś to będzie  ;)

 

I jakoś to będzie, heheheh ;) 

 

Mógłby mi ktos powiedzieć, gdzie mogę podnieść poziom postaci ? Szukałem tam gdzie jest kuźnia, ale nic nie znalazłem, mam jeden "stolik" gdzie jak do niego podejdę i chcę użyć, mam napisane , że brakuje jakiegoś przedmiotu z kuźni... Muszę coś odblokować? 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

pamiętajcie tylko aby lockować kamerę na przeciwnika i jakoś to będzie  ;)

I jakoś to będzie, heheheh ;) 

 

Mógłby mi ktos powiedzieć, gdzie mogę podnieść poziom postaci ? Szukałem tam gdzie jest kuźnia, ale nic nie znalazłem, mam jeden "stolik" gdzie jak do niego podejdę i chcę użyć, mam napisane , że brakuje jakiegoś przedmiotu z kuźni... Muszę coś odblokować? 

 

 

 

Lalka wstanie w pewnym momencie :P

 

Panie i Panowie, czy mi się tylko wydaje czy nie ma bloku w moveset-cie?

A i czy jest gdzieś wskaźnik obciążenia wpływającego na szybkość poruszania się?

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

 

pamiętajcie tylko aby lockować kamerę na przeciwnika i jakoś to będzie  ;)

I jakoś to będzie, heheheh ;) 

 

Mógłby mi ktos powiedzieć, gdzie mogę podnieść poziom postaci ? Szukałem tam gdzie jest kuźnia, ale nic nie znalazłem, mam jeden "stolik" gdzie jak do niego podejdę i chcę użyć, mam napisane , że brakuje jakiegoś przedmiotu z kuźni... Muszę coś odblokować? 

 

 

 

Musisz zdobyc 1 Insight poprzez znalezienie jednej Madman's Knowledge w kanalach albo inicjacje walki z bossem, wtedy lalka w HD ozyje i bedzie mozna unieh levelowac

 

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Velius, a moglbys mi jeszcze poradzic jak wykonac counter z pistoletu? Bo ja nie do konca wiem, kiedy powinien strzelic. Na przyklad gdy ten gosciu z cegla na mnie biegnie z bara to wtedy mi sie to udaje, ale gdy robi zamach i serie takich bardzo szybkich ciosow to juz nie daje rady. Czy wszystkie ataki mozna counterowac, czy tylko wybrane?

 

A broni nie kupowac? Bo wyczytalem gdzies, ze mi sie odblokuje jakas bron po walce z bossem, wiec od razu chcialem kupic ;)

 

Jest tu cos takiego jak ciezar przedmiotow i udzwig postaci jak w Demonach? Bo nie widze tego nigdzie i nie wiem czy moge targac ze soba wszystkie przedmioty, czy lepiej cos zostawic w schowku (ktory nie wiem gdzie jest :P)

Odnośnik do komentarza

11088438_1423158551329114_15874198070402

Wczorajsza sesja zakończona o godzinie jakoś 2:30, dziś już niestety sobie na tyle nie pozwole bo mam uczelnie + praca, wiec lipa, ale wieczorem dalej postrimuje przygode Janusza :D Co w tej grze sie dzieje w ogóle to nie da sie opisać, grałem prawie 12h i ani przez sekunde mi sie nie znudziło, przecież ta gra to MASTERPIECE.

A tu mój janusz :D

10926359_1423158507995785_45197979057049

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...