Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

nawet nawet ta fifa. bramkarze są opóźnieni w rozwoju bez kitu. mam nadzieje ze ich poprawia. tyle baboli to w polskiej lidze nie ma. denerwuje mnie też to ze co 3 kontakt z przeciwnikiem to wywrotka. wygląda to komicznie i za duże salt juz miałem co wygląda nienaturalnie. trochę strzały zmienili, trzeba się przyzwyczaić. menusy przy ustawianiu zespołu i zawodników mi nie podchodzą. zdecydowanie lepsze w poprzednich częściach. tak samo jak pkt umiejętności zawodników z(pipi)ali strasznie. pomieszali wszystko i dla mnie to jest średniolatwo czytelne. fajny drybling. licze ze mocno bedzie sie roznic jak co roku. grałem na ps4. ps. tez macie tak ze jak gracie na 2 i kumpel chce w zarządzaniu zespołem przejść na formacje to wyskakuje błąd i grę wywala? masakra jakaś.

Odnośnik do komentarza

Pogralem trochę z bratem i dla mnie nadal to jest parodia piłki.Bramkarz zawsze wypluwa piłkę do napastnika,Messi zapierdzielala 400km/h w każdą stronę.Bramkarze wpuszczają takie szmaty jak w lidze okręgowej.MIAŁY być emocje i kibice a widzę ciągle te same klony z 14.Da sie pograć.

Odnośnik do komentarza

wykończenie chuyowe, ale w końcu można elegancko dryblować bez używania trikasów ( poziom legendarny)

 

To. Bardzo się ucieszyłem, jak udało mi się minąć samym balansem ciała trzech zawodników i strzelić gola. Czekałem na to chyba od czasów pro evo na PS2 :banana:

 

Kwadratu (alternatywne) w polu karnym w obronie strach używać. Na trzy mecze cztery karne.

Edytowane przez Iras
Odnośnik do komentarza

No gra się całkiem przyjemnie, trzeba w końcu więcej stawiać na rozegranie akcji, niż na jedno szczęśliwe podanie do przodu. Piłkarze topowi, grają teraz w bardzo charakterystyczny dla siebie sposób. Większość przegiętych sposobów na gola osłabiona, tylko obawiam się o tych bramkarzy, bo są tak zepsuci, że głowa mała, zwłaszcza w akcjach sam na sam, kiedy stoją jak kołki. Nie podoba mi się ząbkowanie na zbliżeniach piłkarzy, mam nadzieje, że to też poprawią, bo aż oczy bolą jak się patrzy na coś takiego w 2014 roku. W lidze Angielskiej, która do moich ulubionych nie należy, spędzę chyba w tym sezonie trochę czasu, bo zrobili z niej perełkę. Jeśli ogarną tych bramkarzy, może to być najlepsza Fifa do grania online, nawet z randomowymi rywalami z sezonów. Czekam jeszcze na demo PES, ale teraz filmiki z jego pierwszej odsłony next genowej i rozwiązaniami z ps2, na nowo stają się śmieszne.

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

Niech mi ktoś wytłumaczy czemu one występują? czemu programiści nie mogą ich wyeliminować?

 

Głębia ostrości jest renderowana w dużo niższej rozdzielczości i piłkarze na rozmytym tle wyglądają, jak wyglądają - coś jak legendarny dym w Gran Turismo 5. Pewnie niepotrzebnie poszli w 60 klatek na powtórkach i to jest cena.

Odnośnik do komentarza

 

Mecz, jeden z wielu przeze mnie dzisiaj rozegranych, ale chce sie tym skrotem podzielic ze wzgledu na jedna rzecz. Jeszcze nigdy nie zdarzyl mi sie taki faul w polu karnym w zadnej grze. Uczucie? Bezcenne.

 

https://www.youtube.com/watch?v=GDYhgCMUgwA&feature=youtu.be

 

Best. FIFA. Ever.

Ty to frapsem nagrywasz? 

 

Frapsem? Nie. Filmik pochodzi z konsoli.

Odnośnik do komentarza

 

Niech mi ktoś wytłumaczy czemu one występują? czemu programiści nie mogą ich wyeliminować?

 

 

Głębia ostrości jest renderowana w dużo niższej rozdzielczości i piłkarze na rozmytym tle wyglądają, jak wyglądają - coś jak legendarny dym w Gran Turismo 5. Pewnie niepotrzebnie poszli w 60 klatek na powtórkach i to jest cena.

Powtórki działają w 30 klatkach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...