Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

up@ tak

 

z dniem dzisiejszym zapchałem dysk twardy konsoli grami [*] musze teraz jakiś dysk zewnętrzny kupić, czyli usb 3.0 7200obr i z zasilaniem oddzielnym?

 

Witaj w klubie :#

 

Na premiere DA:I bede musial cos wywalic i chyba tez poszukam jakiegos dysku - min, 2TB.

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Mam kupione Turtle Beach PX4 od kilku msc i używam tych słuchawek do PS4, ale jest jakiś sposób żeby nie przełączać tego Digital optical cable za każdym razem z PS4 do XONE ?

Chciałbym używać tych słuchawek na obu konsolach, ale ciągłe rozłączanie kabla do jednej i do drugiej konsoli potrafi wnerwić.

Mam na myśli ten kabel:

http://image.dhgate.com/albu_254687905_00-1.0x0/1-5m-optical-fiber-optic-toslink-digital.jpg

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem taki dysk:

 

http://www.agito.pl/dysk-wd-my-passport-ultra-wdbzfp0010bbk-czarny-2-5-1tb-usb-3-0-83-852254.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=852254

 

Wszystko śmiga, gry szybciej się wczytują i szybciej instalują, a ich przerzucenie nie sprawia żadnych komplikacji. Lepiej to chodzi niż z dysku wewnętrznego. Wydatek w sumie w cenie jednej gry na Xone, a jednak prędzej czy później konieczny :/

Odnośnik do komentarza

Wlasnie zamowilem w bundlu z Alien Isolation (Nostromo Edition), bo jednak Unity to crap dla casuali. Wachalem sie czy bundle z Alien czy z Evil Within i po temacie Alien vs Within na redditcie wybralem Aliena. Za tydzien dokupie Sunset Overdrive i moze Dragon Age. Evil Within tez zakupie, ale jak przejde te zakupione czyli za jakies 2 tygodnie. Konsola przyjdzie do mnie w poniedzialek :)

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem taki dysk:

 

http://www.agito.pl/dysk-wd-my-passport-ultra-wdbzfp0010bbk-czarny-2-5-1tb-usb-3-0-83-852254.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=852254

 

Wszystko śmiga, gry szybciej się wczytują i szybciej instalują, a ich przerzucenie nie sprawia żadnych komplikacji. Lepiej to chodzi niż z dysku wewnętrznego. Wydatek w sumie w cenie jednej gry na Xone, a jednak prędzej czy później konieczny :/

Maciuś trochę drogo jak za 1tb, ja w xcomie upolowałem 3.5" 2tb 7200 rpm za 289 - 20 za apke mobilną allegro ;) Gry zdecydowanie szybciej się wczytują a i miejsca jest opór.
Odnośnik do komentarza

No właśnie to się ekstra płaci za 2,5 cala i bez dodatkowych zasilaczy :) Ale fakt - Macio trochę przepłacił - za tą cenę spkojnie się wyrwie 1,5 TB 2,5 cala :)

 

Ja go nie kupiłem w Agito :) Tylko to pierwszy link jaki mi wyskoczył w google, jak wpisałem dane. Dałem za niego 190 zł, kupowałem na giełdzie w Wawie :)

Odnośnik do komentarza

Napisalem do nich, ze widzialem jak mnostwo osob kupuje lewe konta z grami i wydaje mi sie ze to jest nie legalne,nigdy nie kupowalem takich kont poniewaz mam szacunek dla developerow i ich ciezkiej pracy nad gra.Na koniec napisalem do nich czy beda z tym cos robic i dostalem taka odpowiedz:

Hi there Mate! Thank you so much for bringing this one up to us, we appreciate it. No worries we are aware of it and the Xbox live enforcement team are working diligently towards it . We are infact collating reports of cases about the issue and forwarding to it our higher team. No worries we got your back on this.

Odnośnik do komentarza

Napisalem do nich, ze widzialem jak mnostwo osob kupuje lewe konta z grami i wydaje mi sie ze to jest nie legalne,nigdy nie kupowalem takich kont poniewaz mam szacunek dla developerow i ich ciezkiej pracy nad gra.Na koniec napisalem do nich czy beda z tym cos robic i dostalem taka odpowiedz:

Hi there Mate! Thank you so much for bringing this one up to us, we appreciate it. No worries we are aware of it and the Xbox live enforcement team are working diligently towards it . We are infact collating reports of cases about the issue and forwarding to it our higher team. No worries we got your back on this.

 

23s85lj.jpg

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Napisalem do nich, ze widzialem jak mnostwo osob kupuje lewe konta z grami i wydaje mi sie ze to jest nie legalne,nigdy nie kupowalem takich kont poniewaz mam szacunek dla developerow i ich ciezkiej pracy nad gra.Na koniec napisalem do nich czy beda z tym cos robic i dostalem taka odpowiedz:

Hi there Mate! Thank you so much for bringing this one up to us, we appreciate it. No worries we are aware of it and the Xbox live enforcement team are working diligently towards it . We are infact collating reports of cases about the issue and forwarding to it our higher team. No worries we got your back on this.

 

Nie zapomnij także o doniesieniu do sony.

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Napisalem do nich, ze widzialem jak mnostwo osob kupuje lewe konta z grami i wydaje mi sie ze to jest nie legalne,nigdy nie kupowalem takich kont poniewaz mam szacunek dla developerow i ich ciezkiej pracy nad gra.Na koniec napisalem do nich czy beda z tym cos robic i dostalem taka odpowiedz:

Hi there Mate! Thank you so much for bringing this one up to us, we appreciate it. No worries we are aware of it and the Xbox live enforcement team are working diligently towards it . We are infact collating reports of cases about the issue and forwarding to it our higher team. No worries we got your back on this.

 

 

 

a na policję dzwoniłeś?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Planuje zakup Xbox One. 

Swego czasu mlucilem sporo na konsolach (glownie Sony), ale mialem kilka lat przerwy i teraz, zanim kupie sprzet to wole sie dopytac o pewna kwestie.

 

Otoz mieszkam w Norwegii i zastanawiam sie czy jest cos takiego jak krajowe wersje konsol, a jesli tak, to czym sie roznia?

Tutaj pare razy widzialem w sklepie info, ze to "wersja norweska"....nie wiem..z wikingiem w srodku czy co? ;)

Nie wiem, czy moge spokojnie kupic tutaj, czy lepiej poczekac az bede ponownie w PL.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Witam.

 

Planuje zakup Xbox One. 

Swego czasu mlucilem sporo na konsolach (glownie Sony), ale mialem kilka lat przerwy i teraz, zanim kupie sprzet to wole sie dopytac o pewna kwestie.

 

Otoz mieszkam w Norwegii i zastanawiam sie czy jest cos takiego jak krajowe wersje konsol, a jesli tak, to czym sie roznia?

Tutaj pare razy widzialem w sklepie info, ze to "wersja norweska"....nie wiem..z wikingiem w srodku czy co? ;)

Nie wiem, czy moge spokojnie kupic tutaj, czy lepiej poczekac az bede ponownie w PL.

 

Pozdrawiam.

 

Jeżeli kupisz konsolę w Europie, to bez znaczenia w jakim kraju. Gwarancja i tak jest uniwersalna z tego co wiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...