Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie przeczytam listę tych tytułów :) I ofcoz exy, bo jak dla mnie do końca roku warte zakupu są dwie gry- COD WWII i Destiny 2. 

Oba tytuły to multi. Nie licząc FM7, to co tam nam szykuje MS? 

no ja chcę do multiplatform. Ogram sobie surge, czy dodatki do dark souls 3 w lepszej jakości. Pogram sobie w re6 w końcu (kupię tanio i dlc jak fajne). Dodatkowo kilka z tych co dopiero wyjdzie mnie interesuje. Jakąś konsole do tv lepszą potrzebowałem. Nie widziałem sensu w kupowaniu prosiaka bo wolę za rok ps5 kupić. Tutaj xboxa jako mój main do multiplatform zastąpi nowy xbox. A ps4 zostawiam do exów. PC do indyków i exów bo niestety już starzeje się a obecnie ładować w nowy komp mi się nie chce (musiałbym wymienić wszystko obecnie bo procek stary a ram mam ddr3 wiec od płyty w górę całość) . 

 

 

 

Jak ktoś podchodzi jak ja to sens jest. Jak szukasz exów to po (pipi) xbox :D

Odnośnik do komentarza

 

ale edycja skorpiona ? :D Zastanawiam się czy cena tego będzie wyższa i czy w polszy w ogóle będzie dostępne :)

A tego to nie wiem. Komputronik widzę podniósł cenę. Wcześniej był za 1999 zł. To imo najlepiej na Amazon zamówić jak Ci zależy na zielonym napisie :)

 

Oficjalny sklep na 100% sprzedaje Scorpio, Amazon też.

Odnośnik do komentarza

MS chyba gdzieś po drodze zwolnił ludzi z IQ>100. Czym oni chcą sprzedać tę konsolę? Nieważne już czy S czy X? Padami? Jpr nawet pół nowej gry. Ba, w dodatku poza Forzą i jakimiś indykami nic nie wychodzi. Już bym wolał Gearsy 5.

Mam wrażenie że MS widząc jak sprzedaje się hardware i nowe karty graficzne myśli że ludzie chcą nowych pixeli i fpsów. Chyba farmy bitcoinów. Niech umożliwią harvestowanie kryptowaluty to się zacznie sprzedawać. Nosz k.wa nie rozumiem. W co mamy grać? Bo czym to już wiem - różowym padem-świnką z gry o klockach dla pięciolatków :trup:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Aha widzieliście jakie duże pudło na tego Xoxa jest? Sama konsola malutka ale wielkie pudło zwiastuje je.bny zasilacz.

 

:facepalmz:

 

podziwiam tych którzy spodziewali się czegoś innego niż powtórki z E3, z choinki się urwaliście?

 

 

jakoś Sony potrafiło robić konfy na Gamescom z nowymi zapowiedziami, więc tym bardziej przegrywające MS z nadchodzącą nową konsolą mogło rzucić czymkolwiek, chociażby 5 sekundowym teaserem czegokolwiek, nie sądzisz?

Odnośnik do komentarza

 

 

Aha widzieliście jakie duże pudło na tego Xoxa jest? Sama konsola malutka ale wielkie pudło zwiastuje je.bny zasilacz.

 

:facepalmz:

 

podziwiam tych którzy spodziewali się czegoś innego niż powtórki z E3, z choinki się urwaliście?

 

 

jakoś Sony potrafiło robić konfy na Gamescom z nowymi zapowiedziami, więc tym bardziej przegrywające MS z nadchodzącą nową konsolą mogło rzucić czymkolwiek, chociażby 5 sekundowym teaserem czegokolwiek, nie sądzisz?

 

won do console wars

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Aha widzieliście jakie duże pudło na tego Xoxa jest? Sama konsola malutka ale wielkie pudło zwiastuje je.bny zasilacz.

 

:facepalmz:

 

podziwiam tych którzy spodziewali się czegoś innego niż powtórki z E3, z choinki się urwaliście?

 

 

jakoś Sony potrafiło robić konfy na Gamescom z nowymi zapowiedziami, więc tym bardziej przegrywające MS z nadchodzącą nową konsolą mogło rzucić czymkolwiek, chociażby 5 sekundowym teaserem czegokolwiek, nie sądzisz?

 

won do console wars

 

 

zwykłe pytanie w okręgu tematu i won do console wars, okej.

Odnośnik do komentarza

Zaczepki zaczepkami, ale mają rację. W moich oczach MS jest na kolanach i te PRowe bełkoty nie pomagają im w niczym. Poza Cupheadem nie pokazali nic ciekawego, zaserwowali ciągły festiwal żenady ze strony prowadzących i recykling czerwcowych trailerów.

Je.bać taki MS.

Edytowane przez Hum
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...