Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Marbel, nie kombinuj. Jeżeli nie możesz sobie pozwolić na nowego Elite to nie kupuj i tyle. Jasne, jest wart swojej ceny, ale bezsensem jest kupowanie używek. A nówka otwarta w celu sprawdzenia to komedia. Bardzo dobre są pady te czarno-kolorowe. Zwłaszcza pomarańczowy mi się podoba. Miałem i sobie chwaliłem

Odnośnik do komentarza

Marbel, nie kombinuj. Jeżeli nie możesz sobie pozwolić na nowego Elite to nie kupuj i tyle. Jasne, jest wart swojej ceny, ale bezsensem jest kupowanie używek. A nówka otwarta w celu sprawdzenia to komedia. Bardzo dobre są pady te czarno-kolorowe. Zwłaszcza pomarańczowy mi się podoba. Miałem i sobie chwaliłem

Marketing MS chyba działa bo bym chciał mieć jakiegoś wyjątkowego pada. Zajarałem się na chwilę jak na GC zapowiedzieli ten kreator padów ale minęło mi jak zobaczyłem cenę - jakoś 329 zł.

Może jak w ub roku zrobią jakieś promo Elite pad + gra ~500zł. Brałbym z FM7...

Odnośnik do komentarza

Ja sprzedałem Elite. Pomijam fakt że sprzedałem chwilowo XO. Ale co do samego pada. 

Ja się nie mogłem przyzwyczaić do tych łopatek i zwyczajnie w świecie z nich nie korzystałem. Jakieś 50% pada nie było używane. Spoko krzyżak, ale Tekkena 7 już ograłem. To 25%, a ostatnie 25% tego pada, to blokowanie spustów. Normalny skok i krótki skok spustu. Więc w zasadzie używałem 25% pada :) Sprzedałem. Wykonanie na plus. 

Ten co dodają do S jest spoko i nie trzeba kombinować. Jak XO nie jest Twoją główną konsolą i nie grasz po kilka h dziennie tylko od niedzieli, to olej tego pada i kup gry za to. 

Odnośnik do komentarza

Czy pady Elite są trwałe? Są w necie oferty poniżej 300 zł a nawet blisko 200. Kusi ale boję się że używany czy nawet nowy bez gwarancji się rozpadnie. A widzę czasem jakieś z luźną gumą czy bumperami - to częste usterki? Były jakieś modele bardziej/mniej awaryjne?

 

Posiadam go półtora roku. Towarzyszy mi przy grach już kilkaset godzin i wciąż wygląda jakby był dopiero co wyciągnięty z pudełka. Żadnego problemu z jakimkolwiek elementem nie ma, a trzeba przyznać, że swoje przy takim Killer Instinct przeszedł.

Bazowy kontroler do X One/XS jest fantastyczny, a wersja elite jest znacznie lepsza. Według mnie jest wart swojej ceny. Przypomnisz sobie moje słowa, gdy pierwszy raz będziesz go dzierżył w dłoni.

 

Elektronika, jak i wykonanie rządzi się swoimi prawami. Zawsze znajdzie się jakiś wadliwy egzemplarz. Można na sprzęt wydać grube tysiące i się naciąć.

 

Ja za swój egzemplarz zapłaciłem w Euro AGD 569zł. Z tego co widzę po różnych sklepach, to wciąż trzyma cenę. Jak masz zaoszczędzić sto zł kupując powystawowy egzemplarz, to jednak lepiej dołożyć do nowego kontrolera.

Jeżeli natomiast możesz blisko 300zł zaoszczędzić, warto się zastanowić. Dobrze jednak radzę, unikaj tylko "atrakcji" typu - "okazja. 300zł, półroczna gwarancja, nowy, ale trzeba całość zapłacić".

 

Skoro sam zaznaczyłeś, że chcesz mieć wyjątkowy kontroler, to wydaje mi się, że powinieneś sobie go sprawić. Będziesz zadowolony i oby służył bezawaryjnie przez długie lata, marbel007.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Marbel, a dużo grasz w wyścigi? Po 100h w każdej FM masz? Grasz na manualnej skrzyni? Będziesz zmieniał lopatkami biegi? 

W FPS grasz? Masz potrzebę, że idąc, obracając się brak Ci 3 palca żeby przeładować? Rzucić granatem?

 

2x Tak, kup. 2x Nie, olej temat. Jak w FM grasz od czasu do czasu, a FPS to nie Twoja bajka, to szkoda 500zł żeby pograć z żoną w Raymana dla wykonania i dodatków z których nie będziesz korzystać. A jak chcesz mnie unikalnego pada, to za prawie połowę ceny zrób custom i zamów. Tyle. 

Odnośnik do komentarza

No każda Forza ma u mnie pod 100h. Fpsy też gram może nie aż tyle bo nie mam czasu. Średnio teraz (rodzina) mam 2h grania w tyg czasem może2l 2x tyle. Więc backlog mam ogromny i czasem mam rozgrzebane kilka gier na raz. Mimo wszystko granie w W3 przez pół roku z taką częstotliwością może wyjść bokiem ;)

Odnośnik do komentarza

Problem w tym, że w moim mieszkaniu nie bardzo jest miejsce na to, żeby postawić mebel w postaci kierownicy i jakiegoś standa do niego, bo nie mam jak inaczej jej zamocować w logiczny sposób, o fotelu już nawet nie wspominam ;) Także pad jest pewnym kompromisem na który mogę sobie pozwolić :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...