Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kubson, masz jakąś listę? Osobiście liczę na ODST od H:MCC.

https://youtu.be/OYkQqcF4uZk?t=1858

 

Do wszystkich malkontentów - nawet ta blondyna wie o co chodzi z Gamescom ;) 32 minuta filmiku:

 

"E3 is kinda like a big announcement. Gamescom is where everyone gets their hands on. So you have all those flasy trailers blah, blah, blah... you come to Gamescom, you really get to see what it's all about, because its about the fans."

 

Nie bronię MS, bo dają dupy z brakiem prawdziwych killerów. Brak gier jest tym co zabija konsole, już nie jedna się na tym wysypała. Fundamentalne założenie, które MS nagminnie łamie i to się ciężko na nich jeszcze odbije. Tylko Gamescom nie jest miejscem, gdzie można się spodziewać błysków, fajerwerków, wodotrysków i szampana. Gamescom to fakty - przyjeżdżasz tu zobaczyć gameplay.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

ja tam nie wierze w to co mówi Spencer moim zdaniem nic nie maja i na szybko chwytają jakies biedne indyki i pieprzą głupoty na temat zmiany polityki zapowiedzianych gier xD

 

Za rok na E3 bedzie halo, gearsy, forza i pewnie crackdown o ile go juz nie skasowali xD

A park jurajski tycoon bedzie :sorcerer:

Pełna zgoda tylko bez gearsów za rok na e3.

Odnośnik do komentarza

Czyli to już pewne - Xbox będzie wspierał myszki i klawiatury. Co za beznadziejny pomysł.

 

https://www.pcmag.com/news/356010/microsoft-confirms-xbox-one-will-get-keyboard-and-mouse-supp?amp=1

 

 

Przecież i tak już są akcesoria do grania myszką i klawiaturą na konsolach, przez co cwaniaki koszą ludzi na padach. Mi się pomysł podoba osobiście bo wyrówna szanse, gorzej, że konsole mają 30fps często i celowanie będzie takie sobie.

Odnośnik do komentarza

 

Czyli to już pewne - Xbox będzie wspierał myszki i klawiatury. Co za beznadziejny pomysł.

 

https://www.pcmag.com/news/356010/microsoft-confirms-xbox-one-will-get-keyboard-and-mouse-supp?amp=1

 

Przecież i tak już są akcesoria do grania myszką i klawiaturą na konsolach, przez co cwaniaki koszą ludzi na padach. Mi się pomysł podoba osobiście bo wyrówna szanse, gorzej, że konsole mają 30fps często i celowanie będzie takie sobie.

To jest mit, że "koszą". Lag na tych myszach jest niemiłosierny, to nie wygląda tak samo jak na pc. Wymaga przyzwyczajenia, bo nie ma też żadnego odniesienia do ustawień czułości. Widziałem to w akcji, a osoba która to kupiła po dwóch tygodniach stwierdziła, że się nie przestawi i sprzedała ten sprzęt.

 

Jak myszki będą 1:1 z tymi z PC to spoko. Ja się też przerzucę i chętnie ogram RTSy, ale jak do strzelanek mam się przesiadać z wygodnego fotela/kanapy na biurko to lipa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...