Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Orzeszek napisał:

Napęd? użyłem go ostatnio na premierę Metro Exodus :frog: Nigdy więcej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.05.2019 o 11:25, Daddy napisał:

co do E3 obstawiam:

 

- gears 5 sztos wrzesień/październik    beta w czerwcu

- halo infinite teaser święta 2020

- battletoads lato

- ori 2 jesień

- forza horizon 4 drugi dodatek w stylu hot wheels do pobrania już dziś (lego/mega blocks?)

- nowa gra NT wiosna 2020

- nowa zawartość do minecrafta, sot, sod2 i whf

- halo mcc + reach lato

- trailery cyberpunka, dying light2, star warsów, outer worlds

- zapowiedź westland 3, splinter cell

- capcom wraca ze swoim starym IP - dino crisis

- port japońskiej gierki której nie było na XO

- kupno nowego studia - relic

- zajawka nowego Xa bez konkretów tylko PR bełkot - 8K, SSD, VR, wsteczna

- duuużo o xcloud

no ładnie trafiłem :xboss:

 

+ dużo gier, mało gadania

+ cyberpunk, ori2, data premiery G5, dlc Forzy

+ zatrzęsienie nowych gier w GP

+ zajawka nowego Xa

+ kilka niezłych zapowiedzi

+ dalsze rozbudowanie XGS o dwa studia

+ kijanka riws jak Jezus na scenie

 

- pokaz G5 i HI bez gameplayu xDDD o ile z Halo tak obstawiałem to z Gersami to okrutny fail

- battletoads meh

- za mocne skupienie się na sieciowych grach

- brak szokerów

 

7/10

 

Rok temu było dużo lepiej ale to ostatnia konfa przed nową generacją na którą widać że idą główne działa.

 

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, MLeKSk napisał:

Gdzie można teraz w dobrej cenie wyrwać "S-kę" 1TB? Może być bez gier. Myślę nad tą wersją bez napędu za 850zł z trzema grami, bo i tak wszystko jadę cyfrowo. Chciałem zostać tylko przy PS4, ale jednak ten Game Pass sprawił, że Xbox jest najlepszym sprzętem do multiplatform obecnie, a mojej FAT-ki właśnie się pozbyłem. To takie tymczasowe tylko ma być, a potem za te 2-2,5 roku wezmę Scarlett. 

No to tu:

https://www.pepper.pl/promocje/xbox-one-s-1tb-all-digital-edition-minecraft-sea-of-thieves-forza-horizon-3-12-miesiecy-golda-za-850-zl-164285

Taniej chyba na razie nie ma.

Golda możesz dobrać i rozszerzyć na ultimate GP za 4 zł.

Odnośnik do komentarza

 

no to oficjalne, 15 wewnetrznych studiow developerskich. Każde tworzy inne gry ;)

 

Jest tu chyba wszystko, od racerow, fpsy, trzecioosobowe gry akcji, platformowki, studia od gier rpg, platformówej, strategii po gry o piratach, gry multiplayer i singleplayer ;) każdy powinien znaleźć coś dla siebie 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czezare napisał:

Słuchajta, jeśli Golda mam wykupione do 07.03.2020, a Game Passa opłacam prawilnie bez cebulactwa co miesiąc (następne pobranie kasy przez M$ - 06.07) to co zyskam biorąc teraz Ultimate za 4 zł? Do kiedy mi się to wszystko ewentualnie przedłuży?

 

Wydaje mi się, że do 11 maja 2020 roku. Gold do 07.03.2020 plus 1 miesiąc game passa plus 1 miesiąc ultimate game passa.

 

Warto dokupić jeszcze rok golda, żeby cebula była pełna :).

Odnośnik do komentarza

 

jeśli kogoś interesuje wizja xboxowych exów to polecam obejrzeć ;) Szef Xbox Game Studios, Tim Schafer, koleś z Ninja Theory i CEO Obsidian dyskutują o gamepassie i sprzedaży, konieczności podejmowania kreatywnego ryzyka, długoterminowym planie na rozwój studiów, nowych i starych IP i o wolności kreatywnej tak dużej że nawet Microsoft nie wie nad jaką grą pracują jego studia xD 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, XM. napisał:

Nie no, kolego Asax - fajnie ze w to wierzysz, ja tez bym chciał, ale nie ma dobrych firm i to jest tylko pier.dolenie.

w sensie co jest pyerdoleniem? 

 

Myśle że ludzie tacy jak Tim Schafer, Feargus Urquhart, czy ludzie z Ninja Theory nie wystawialiby by całej swojej reputacji na szwank, wielokrotnie i publicznie kłamiąc w   żywe oczy.

 

Straszne jest  to wyparcie, ciekaw jestem czy wszystkich innych traktujecie z taką samą nieufnością? raczej retoryczne pytanie 

 

 

Odnośnik do komentarza

Wyparcie to masz ty xd oni pracują w korpo, hajs płynie, stabilna i dobrze płatna praca w firmie która ma ugruntowaną pozycje na rynku. Na pewno będą mówić prawdę ,że nikt im na ręce nie patrzy albo nic nie sugeruje xd Wiadomo ,że w pewnym zakresie mają wolną rękę, robienie gierek czy filmów to jest jednak twórczy proces. jednak na 100% są rozliczani ze swojej pracy jak i ukierunkowani na wyniki. Nikt sobie nie pozwoli na zrobienie 10 gierek z czego dwie na siebie zarobią. Nie ważne czy to M$, Sony czy Nintendo. 

 

Prosta zasada, pracujesz w korpo, wypowiadasz się po myśli korpo. Nikt sobie nie pozwoli na inne zasady. Żaden spisek tylko marketing i PR. 

 

33 minuty temu, ASX napisał:

Microsoft nie wie nad jaką grą pracują jego studia xD 

 

xD

 

Odnośnik do komentarza

ASX- Tu raczej chodzi o zdanie że są tak wolni że MS nie wie co tam sobie tworzą. Kolorowy bełkot, no chyba że 10 kolesi z NT sobie szkicuje w zeszycie jakieś arty od pół roku do nowej gry to wiadomo.

Wydawca/właściciel studia musi wiedzieć co dev robi jak projekt jest w konkretnej fazie rozwoju. 

Już to widzę jak Spencer wpada po roku do NT zobaczyć nowe gry i wraca do domu bo nic mu nie chcieli pokazać xD

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Na pewno nie ufam milionerom gadajacym na najwiekszym marketingowym spedzie naszej branzy. Odnosze sie tylko do tego ze MS nie wie nad jaka gra pracuja jego studia. No ciezko mi sobie wyobrazic na zebraniu rady nadzorczej czy tam dyrektorow dzialow ze spencer na pytanie nad czym dlubia jego studia odpowiada "ty no w sumie nie wiem, elo xD". To jest albo mocno naciagniete (moze np. dlubia sobie nad jakimis projektami na boku i nie musza sie z tego spowiadac MS dopoki sie cos z tego nie wykluje powazniejszego) albo bzdurne

 

Zeby nie bylo nie mowie ze MS to jakis kat dla tych studiow. Pewnie wspolpraca moze sie znimi ukladac owocnie, ale no kurde bez przesady. To bardzo dobrze naoliwiona, bogatsza od boga machina wysysajaca z naszej planety dolary z predkoscia swiatla a nie grupka smieszkow robiaca gierki na spontanie w garazu

Odnośnik do komentarza

ostatni punkt to był żart Bootego  (stąd xd na końcu) ale Ukukuki i Teddy odebrali to dosłownie oczywiście :facepalm: a wystarczyło obejrzeć wywiad 

11 minut temu, Ukukuki napisał:

Wyparcie to masz ty xd oni pracują w korpo, hajs płynie, stabilna i dobrze płatna praca w firmie która ma ugruntowaną pozycje na rynku. Na pewno będą mówić prawdę ,że nikt im na ręce nie patrzy albo nic nie sugeruje xd Wiadomo ,że w pewnym zakresie mają wolną rękę, robienie gierek czy filmów to jest jednak twórczy proces. jednak na 100% są rozliczani ze swojej pracy jak i ukierunkowani na wyniki. Nikt sobie nie pozwoli na zrobienie 10 gierek z czego dwie na siebie zarobią. Nie ważne czy to M$, Sony czy Nintendo. 

 

Prosta zasada, pracujesz w korpo, wypowiadasz się po myśli korpo. Nikt sobie nie pozwoli na inne zasady. Żaden spisek tylko marketing i PR. 

no brawo napisałeś właśnie że praca w korpo polega na zarabianiu pieniędzy. Niesamowite odkrycie, ale myśle że Microsoft i jego studia są tego świadome bo nie robią gier od wczoraj. Ale wolność kreatywna nie polega na produkowaniu wtop finansowych, wolność kreatywna polega na próbowaniu nowych pomysłów i pomysłów po to aby gra osiągnęła jak największy sukces i zarobiła jak najwięcej pieniędzy. Studia takie jak NT, Obsidian, Rare, Double Fine nie są uwiązane do jednej marki czy gatunku, dostały wolną rękę do eksploracji co zresztą już widać. 

 

Na przeciwnym biegunie są studia takie jak 343, Turn10, Age of Empires, Mojang i Coalition którym zadaniem jest rozwijać i klepać swoje marki. 

 

Nie wiem co w tym trudnego do zrozumienia 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...