Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi


 

Cytat

Fantastic to have three new starters today joining the Playground Games RPG team! 

Welcome to,

Michael Leone joining us from Rockstar Games San Diego as Prin(pipi)l Technical Designer

Tom Maddocks joining us from Massive Entertainment - A Ubisoft Studio as Audio Designer - Grade 2

Neil Davies joining us from Rockstar Games North as Prin(pipi)l Lighting Artist

Great to have you on-board

 

PG bardzi ładnie nam rośnie :cool:

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.06.2019 o 16:39, Paolo de Vesir napisał:

Jeśli będzie z tego jakiś open-world RPG to może być kosa.

 

Dlaczego jeśli? Dawno temu już śmigały newsy o tym, że PG ma mieć drugi projekt, który miał być open world AAA RPG bo szukali takich pracowników o takim profilu 

 

playground-games-jobs-1.jpg

 

No a teraz wiadomo już, że masa ludzi przeszła do nich z takich firmy jak Konami, Rockstar, ND, Rocksteady, którzy pracowali na grami open worldowymi więc chyba nie po to żeby zrobić korytarz co nie?

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.06.2019 o 12:52, ASX napisał:

Mam tylko nadzieje że w tej ich nowej grze nie będzie coopa i multi i skupią się na klasycznym offlinowym singlowym doświadczdniu bez DLC - to najważniejsze

problem MSu jest taki że im brakuje czystych nastawionych na SP gierek a ostatnio fable online w którym utopili kasę, piraty, sod2, crossfire x, pubg, prezentacja gearsów 5 na 3mc przed premierę trybem multi xDDD, rok po zapowiedzi SB już pokazywali na siłę zrobionego co-opa z multi xD no i jeszcze bleeding edge.

Wątpię że MS sobie odpuści coś z multi w nowym fable, najwyżej później powiedzą że developer tego chciał.

Odnośnik do komentarza

Brakuje singlowych doświadczeń? trochę śmieszą mnie takie teksty

 

za miesiące masz przecież Gearsy, potem Ori, Battletoads (2 gry bez online więc plusik) i Halo. Każda z zapowiedzianych gier jest grywalna w pojedynke, a to że część z nich jak Halo i Gearsy będą miały dodatkowo rozbudowane multi to coś złego? Branża powinna raczej brać przykład jak wypełnione zawartością są to gry. Nie wiem jak można na to narzekać. 

 

a jeśli ktoś chcę mieć "czyste singlowe doświadczenie" to niech zagra w Gearsy 5 bez opłaconego Golda, albo odłączy kabel sieciowy i po problemie 

Edytowane przez ASX
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Warto kupić taką konsole? 

 

https://allegro.pl/oferta/konsola-xbox-one-x-1tb-1000gb-nowa-4k-gra-8257862773?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

 

Chodzi mi o to, bo cena jakaś taka niska, wszędzie gdzieś w sklepach jest po 1700+ a tu 1500 i nie wiem czy to jakieś poserwisowe może być czy coś? 

Odnośnik do komentarza

Warto brać za ok 900 na czysto z RE2 Remake używanego One X na koniec generacji? Miałem wszystko i trochę mnie znudziło, aczkolwiek obecnie w coś bym pogral ale tak naprawdę to nie wiem czy będę miał w co :) mam TV 4K 49" i to jeden z argumentów, aczkolwiek posiadalem też Prosiaka i jakiejś różnicy wielkiej względem Slima nie robił (wiem że to naciągane 4K). Zawsze ewentualnie jak kupie za te 900 to praktyczne na bank go chyba za te 999 czy cos sprzedam cnie? Chociaż za rogiem już nowe rozdanie... W sumie z gierek to najbardziej interesują mnie wiosenne tytuły Cyberpunk oraz Fajnal no i może uliczna Fifka na jesień. Wiem że mi nie odpowiecie czy warto czy to tylko zachcianka ale po prostu zastanawiam się nad sensem takiego zakupu i ewentualnymi hiciorami bo w sumie jako gracz jestem trochę wypalony (dopiero 30stka na karku). Lubię dobre racery więc F7 w 4K brzmi dobrze mimo że FH3 trochę mnie zmulila. Jak ktoś miał podobne rozkminy i może podzielić się wrażeniami to będę wdzięczny :). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...