Jump to content

Sign in to follow this  
MaZZeo

Xbox One: komentarze i inne rozmowy

Recommended Posts

CV już wysłane :yakubu:

Jutro E3 więc czas nie zaglądać na strony gierkowe i forumek, najwięcej wycieków jest w ostatnich 2 dniach. 

Nie liczę na mega bomby które zostaną na nową generacji ale Spencer masz na scenie oczarować miliony ludzi gierkami i tym uśmiechem który leczy raka:

Podobny obraz

• Like 2

49 minut temu, ASX napisał:

Microsoft potwierdzil chyba kilka nextgenowych gierek

I w sumie nie ma żadnej niespodzianki, dalej będa wychodzić następne części popularnych marek

Reading? 30 min autem I jestem, szkoda ze kwalifikacji nie mam XD

6 godzin temu, Orzeszek napisał:

Napęd? użyłem go ostatnio na premierę Metro Exodus :frog: Nigdy więcej.

W dniu 31.05.2019 o 11:25, Daddy napisał:

co do E3 obstawiam:

- gears 5 sztos wrzesień/październik    beta w czerwcu

- halo infinite teaser święta 2020

- battletoads lato

- ori 2 jesień

- forza horizon 4 drugi dodatek w stylu hot wheels do pobrania już dziś (lego/mega blocks?)

- nowa gra NT wiosna 2020

- nowa zawartość do minecrafta, sot, sod2 i whf

- halo mcc + reach lato

- trailery cyberpunka, dying light2, star warsów, outer worlds

- zapowiedź westland 3, splinter cell

- capcom wraca ze swoim starym IP - dino crisis

- port japońskiej gierki której nie było na XO

- kupno nowego studia - relic

- zajawka nowego Xa bez konkretów tylko PR bełkot - 8K, SSD, VR, wsteczna

- duuużo o xcloud

no ładnie trafiłem :xboss:

+ dużo gier, mało gadania

+ cyberpunk, ori2, data premiery G5, dlc Forzy

+ zatrzęsienie nowych gier w GP

+ zajawka nowego Xa

+ kilka niezłych zapowiedzi

+ dalsze rozbudowanie XGS o dwa studia

+ kijanka riws jak Jezus na scenie

- pokaz G5 i HI bez gameplayu xDDD o ile z Halo tak obstawiałem to z Gersami to okrutny fail

- battletoads meh

- za mocne skupienie się na sieciowych grach

- brak szokerów

7/10

Rok temu było dużo lepiej ale to ostatnia konfa przed nową generacją na którą widać że idą główne działa.

Posted (edited)

Gdzie można teraz w dobrej cenie wyrwać "S-kę" 1TB? Może być bez gier. Myślę nad tą wersją bez napędu za 850zł z trzema grami, bo i tak wszystko jadę cyfrowo. Chciałem zostać tylko przy PS4, ale jednak ten Game Pass sprawił, że Xbox jest najlepszym sprzętem do multiplatform obecnie, a mojej FAT-ki właśnie się pozbyłem. To takie tymczasowe tylko ma być, a potem za te 2-2,5 roku wezmę Scarlett. 

Edited by MLeKSk

10 godzin temu, MLeKSk napisał:

Gdzie można teraz w dobrej cenie wyrwać "S-kę" 1TB? Może być bez gier. Myślę nad tą wersją bez napędu za 850zł z trzema grami, bo i tak wszystko jadę cyfrowo. Chciałem zostać tylko przy PS4, ale jednak ten Game Pass sprawił, że Xbox jest najlepszym sprzętem do multiplatform obecnie, a mojej FAT-ki właśnie się pozbyłem. To takie tymczasowe tylko ma być, a potem za te 2-2,5 roku wezmę Scarlett. 

No to tu:

https://www.pepper.pl/promocje/xbox-one-s-1tb-all-digital-edition-minecraft-sea-of-thieves-forza-horizon-3-12-miesiecy-golda-za-850-zl-164285

Taniej chyba na razie nie ma.

Golda możesz dobrać i rozszerzyć na ultimate GP za 4 zł.

• Upvote 1

Matt Bootty potwierdził że MS będzie chciał w przyszłej generacji mieć tak rozbudowane first party (XGS) żeby wydawali jedną dużą grę na kwartał.

Spencer dał cynka że w przyszłości może przygarną jakieś studia z KKW.

no to oficjalne, 15 wewnetrznych studiow developerskich. Każde tworzy inne gry ;)

Jest tu chyba wszystko, od racerow, fpsy, trzecioosobowe gry akcji, platformowki, studia od gier rpg, platformówej, strategii po gry o piratach, gry multiplayer i singleplayer ;) każdy powinien znaleźć coś dla siebie 

A to statystyki dla tych którzy mówią że na xboxie nikt  nie gra w exy ;)

Ciekawe ile osób zagrało za złotówkę albo stworzyło pare kont za złotówkę :pawel:

Słuchajta, jeśli Golda mam wykupione do 07.03.2020, a Game Passa opłacam prawilnie bez cebulactwa co miesiąc (następne pobranie kasy przez M$ - 06.07) to co zyskam biorąc teraz Ultimate za 4 zł? Do kiedy mi się to wszystko ewentualnie przedłuży?

Powinno wyrównać się z Goldem.

2 minuty temu, Czezare napisał:

Słuchajta, jeśli Golda mam wykupione do 07.03.2020, a Game Passa opłacam prawilnie bez cebulactwa co miesiąc (następne pobranie kasy przez M$ - 06.07) to co zyskam biorąc teraz Ultimate za 4 zł? Do kiedy mi się to wszystko ewentualnie przedłuży?

Wydaje mi się, że do 11 maja 2020 roku. Gold do 07.03.2020 plus 1 miesiąc game passa plus 1 miesiąc ultimate game passa.

Warto dokupić jeszcze rok golda, żeby cebula była pełna :).

mi gold wygasał 12.06 a gamepass na początku września, pobrało mi 4zł za ultimate (gold+xgp) do połowy października, dzięki Spencer. No i jak masz tego ultimate to w G5 można grać 4 dni wcześniej :obama:

9 minut temu, kubson napisał:

Ciekawe ile osób zagrało za złotówkę albo stworzyło pare kont za złotówkę :pawel:

plotka głosi że z tych 18 milionów sprzedało się  13 sztuk, a reszta to GamePass za złótówke :kaz:

jeśli kogoś interesuje wizja xboxowych exów to polecam obejrzeć ;) Szef Xbox Game Studios, Tim Schafer, koleś z Ninja Theory i CEO Obsidian dyskutują o gamepassie i sprzedaży, konieczności podejmowania kreatywnego ryzyka, długoterminowym planie na rozwój studiów, nowych i starych IP i o wolności kreatywnej tak dużej że nawet Microsoft nie wie nad jaką grą pracują jego studia xD 

Cytat

wolności kreatywnej tak dużej że nawet Microsoft nie wie nad jaką grą pracują jego studia xD 

Tak, na pewno :)

Posted (edited)
1 minutę temu, XM. napisał:

Tak, na pewno :)

masz racje na pewno wszyscy oni kłamią a ty wpadłeś właśnie na trop globalnego spisku :) 

Edited by ASX

Nie no, kolego Asax - fajnie ze w to wierzysz, ja tez bym chciał, ale nie ma dobrych firm i to jest tylko pier.dolenie.