Skocz do zawartości

FarCry 4


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Jakąś ocena wersji na x360? Tańsza sporo niż ta na PS4 i się zastanawiam... A te zdjęcia co powyżej pokazują różnice ale biorę poprawkę ze na PS4 zrobione funkcja share a na ps3 zdjęcie ekranu TV. Prosze o więcej info o jakości na poczciwego klocka...

Far cry 4 tylko na next genie. Sorry.

Odnośnik do komentarza

Takie pierwsze wrażenia. Gra mnie kompletnie rozłożyła graficznie. To zdecydowanie najładniejsza multiplatforma, jaka kiedykolwiek wyszła. Nie dość, że chodzi w 1080p/30fps i to betonowych, to na dodatek widoki, detale, oświetlenie (!), cienie - wszystko robi kosmiczne wrażenie. Odbicia i refleksy na samej broni też są nieprawdopodobne.

 

Ale odchodząc od grafiki - sama rozgrywka momentalnie wciąga - główny bohater wydaje się gościem z jajami, nie jest to może ktoś na miarę Marcusa Fenixa, ale przynajmniej nie sterujemy jakimś hipsterskim pedałem. Mapa jest OGROMNA, broni cała masa, patentów jeszcze więcej (jak rzucanie mięsa wygłodniałej zwierzynie, która może nam pomóc rozprawić się z wrogami). W ogóle sama zwierzyna pełni w tej grze ogromną rolę i przyjemnie jest patrzeć, jak ten świat żyje i rządzi się swoimi prawami. Gdzie nie pójdziemy, to może nas uyebać jakiś wygłodniały tygrys, niedźwiedź, pantera czy inna bestia. Występuje tu świetne poczucie jednostki w całym tym wielkim Kyracie. Nie mamy wrażenia, że jesteśmy bohaterami i od nas zależą losy tego przybytku - wszystko współgra ze sobą, a na szacunek musimy sobie dopiero solidnie zapracować.

 

Miejscówka jest zresztą po stokroć lepsza od tej z Far Cry'a 3 - widoki zapierają dech w piersiach, a samo (typowe już) wdrapywanie się na wieżę w celu odblokowania części mapy przypłacone było kilkoma niespodziankami.

Gra chodzi świetnie, akcja trzyma w napięciu, fabuła mnie już teraz wciągnęła znacznie, znacznie mocniej od tej z FC3, a nie gram długo. Wszystko wygląda o wiele ciekawiej.

 

Może i pod względem mechaniki to taki FC3,5, ale jednocześnie jest znacznie lepiej dopracowany i widać, że Ubisoft bardzo się przyłożył do każdego elementu. Szacunek panowie. Gram dalej :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja zaraz jadę po swój egezemplarz : miał być wczoraj ale za późno z pracy wróciłem. Podjarka jest z tego co czytam, fc3 byl dla mnie grą na 10, z fascynacją go kończyłem na platynkę i nie omieszkam zrobić tego teraz. Panie i Panowie zachęcam do dawania fotek ze swojej rozgrywki w temacie Share ;)

Odnośnik do komentarza

 

Z tymi kluczami jest chyba problem ponieważ wczoraj wysłałem klucz koledze a w psn network pokazało ze nie ma takiej pozycji do ściągnięcia.

 

Oficjalnie premiera (wiem, że sklepy sprzedawały w poniedziałek, wczoraj czy wcześniej) jest jutro - niech spróbuje jutro.

 

Jeszcze raz napiszę - oficjalna premiera była 18.11. - co wy z tym jutro?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...