Skocz do zawartości

FarCry 4


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Tak różnica między 60 a 30 FPS jest znacząca zwłaszcza jak gram w CoD na PS4 czy Volfa jak grałem a innymi z 30FPS. Od 2 dni gram w FarCry 4 na PC  - kod dostałem do grafiki, jest miazga średnio FPS waha się między 60-80 FPS - po 2h grania miałem z tego co widziałem 1 sek spadek do 50. Przerywniki filmowe są w 144 FPS - co ostatnio w natłoku niektórych tytułów jest niemałym osiągnięciem :D. Gra działa w 30 FPS np lub 60 a przerywniki w 20 :).

Co do wersji PS4 korciło mnie niesamowicie kupienie wersji PS4 ale nie chciałem wydawać kolejnych 200zł za coś co miałem w cenie grafiki (wymiana 770 na 970 kosztowała mnie 700zł ale grę dodawali ;), co prawda miałem chęć na AC:U ale liczba bugów w tej grze przytłacza a FC4 zrobili bardzo dobrze na wszystkie platformy, i z tego co widziałem u kolegi gra zarówno na PC i PS4 działa bardzo dobrze i wygląda super - pomijając różnice w FPS).

Woda, las itp wygląda niesamowicie. Jestem zadowolony z wymiany i gry która wybrałem, polecam każdemu tą grę ;). Osobiście nie gram online więc problemy które niektórzy opisują mnie nie dotyczą ;).

Odnośnik do komentarza

60puEpX.jpg

FC 4 wygląda jak znacznie dopieszczona poprzedniczka. Bardzo dobre wizualia, choć efektu "łał" jaki zrodził Shadow Fall nie ma. Audio trzyma także wysoki poziom. Muzyka jest klimatyczna. Jeżeli chodzi o sam szkielet rozrywki, to pozycja owa niezwykle przypomina FC Trzy i to mi się podoba, ponieważ bawiłem się z nią kapitalnie. Pagan Min zapowiada się na postać o wiele ciekawszą niż przereklamowany Vaas.
Podobają mi się też wszelakie animacje, jak ta, gdy postać nieumyślnie spada z danego elementu, chwyta się w ostatniej chwili danego obiektu i mozolnie się wspina.
 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ja nie gralem nigdy w ta serie i po 5h jestem ta czescia zachwycony - widac po teksturach i wodzie, ze engine siedzi jeszcze w past genie ale widocznosc, kolory, stabilnosc framerate - i tak jest czym sie zachwycac. Do tego na prawde multum aktywnosci, zyjacy swiat w okolo, jedynei fabula jak na razie zapowiada sie mega sztampowo 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja nie gralem nigdy w ta serie i po 5h jestem ta czescia zachwycony - widac po teksturach i wodzie, ze engine siedzi jeszcze w past genie ale widocznosc, kolory, stabilnosc framerate - i tak jest czym sie zachwycac. Do tego na prawde multum aktywnosci, zyjacy swiat w okolo, jedynei fabula jak na razie zapowiada sie mega sztampowo 

Byś nie czuł przesytu, nie aplikuj sobie poprzedniczki zaraz po FC4, ale za jakiś czas wróć do niej, ponieważ bardzo ci się spodoba, jeżeli tylko przygoda w Kyracie cię wciągnęła.

Odnośnik do komentarza

Pagan Min zapowiada się na postać o wiele ciekawszą niż przereklamowany Vaas.

 

Za "przereklamowanego Vaasa" masz minusa :)

Vaas był sietny, tylko było go zbyt mało i miał do dyspozycji za krótki "czas antenowy".

 

Za szybko Ubi go uśmierciło, zostawiając nas z jakimś no-name'm w garniaku

 

Edytowane przez WrednyPL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Pagan Min zapowiada się na postać o wiele ciekawszą niż przereklamowany Vaas.

 

Za "przereklamowanego Vaasa" masz minusa :)

Vaas był sietny, tylko było go zbyt mało i miał do dyspozycji za ktrótki "czas antenowy".

 

Za szybko Ubi go uśmierciło, zostawiając nas z jakimś no-namem w garniaku

 

 

Montenegro jest bardzo w porządku. Polecam rewelacyjne:

.

 

Jego wygląd, charyzma, szaleństwo czynią go ciekawą postacią. Tylko, że ja spodziewałem się żywego synonimu czegoś nieobliczalnego, powinien być bardziej (o wiele) bezwzględny - vide scena w płonącym domu (nie odrobił chłopak zaległości filmowych i skończyło się, jak się skończyło. Poza tym, to o czym w spoilerze wspomniałeś - święta racja. Zgadzam się w pełni. To rzutuje na mój zawód.

 

Zobaczymy jak to będzie z koleżką w drogim, rzucającym się w oczy, garniturze.

 

Edytowane przez Sylvan Wielki
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gra skończona, calak wbity. Urlop się przydał bo nabiłem w grze 40h i 70 % gry (wg Smart Glass 56 h). Gra maksymalnie odtwórcza i dodatkowo brakowało zmiennych warunków pogodowych (wtf) ale ma coś w sobie bo dawno się tak dobrze nie bawiłem i nie byłem takim no lifem. Teraz biorę się za zrobienie 100 %. Najbardziej ciekawi mnie sprawa z maskami :)
Multi jest strasznie zwalone, długo szuka meczy a same założenia jakoś mnie nie wzięły.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...