Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie, single playerowca, w 2006 Halo:CE na kompie na max detalach i rozdziałce, zupełnie nic nie robiło.

Przeciętna giereczka, z ubogą, pustą grafiką. Na mały plus: AI przeciwników coś kombinowało.

Do HL1, HL2 i wielu innych nie miało startu.

 

Gdybym patrzył na Halo: CE wtedy przez pryzmat gier dostępnych na PC, pięć lat po premierze, to prawdopodobnie też nie byłbym w stanie docenić tej gry. I cieszę się z jednej strony, że odpaliłem dopiero teraz, bo dzięki temu łatwiej mi było zrozumieć pewne ograniczenia, a jednocześnie podziwiać ich wybitnie małą ilość :)

 

No i ta uboga, pusta grafika już absolutnie nie razi, kiedy podziwiamy wersję zremasterowaną :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie, single playerowca, w 2006 Halo:CE na kompie na max detalach i rozdziałce, zupełnie nic nie robiło.

Przeciętna giereczka, z ubogą, pustą grafiką. Na mały plus: AI przeciwników coś kombinowało.

Do HL1, HL2 i wielu innych nie miało startu.

 

Ile to już było :facepalmz: .... Halo CE na pececie jest mizernym portem z Xboxa za którego jest odpowiedzialny Gearbox autor słynnego remejka Duke Nukem

Odnośnik do komentarza

 

Dla mnie, single playerowca, w 2006 Halo:CE na kompie na max detalach i rozdziałce, zupełnie nic nie robiło.

Przeciętna giereczka, z ubogą, pustą grafiką. Na mały plus: AI przeciwników coś kombinowało.

Do HL1, HL2 i wielu innych nie miało startu.

 

Ile to już było :facepalmz: .... Halo CE na pececie jest mizernym portem z Xboxa za którego jest odpowiedzialny Gearbox autor słynnego remejka Duke Nukem

 

Pamiętajmy, że Gearbox zrobił pierwszego HL wraz z dodatkami, Brothers in Arms, Borderlands, a to nie były i nie są złe gry, Halo na PC to w ogóle było nieporozumienie spowodowane przez M$, bo z tego co kojarzę platformą wyjściową był "fenomenalny" Windows Vista.

Aczkolwiek przeszedłem i było całkiem miło, Anniversary też niczego sobie, ale puste, podobne przestrzenie zawsze mi się będą kojarzyły z pierwszym Halo.

Odnośnik do komentarza

Hmm coś poprawili chyba, a przynajmniej jeżeli chodzi o wyszukiwanie w pojedynke. Za każdym razem znajduję mi grę w matchmakingu w 2-3 minuty max.

 

EDIT:

 

7 meczy zagranych bez żadnego problemu (nie licząc wrzucenia na Lockoucie 6vs5:P). Trzeba będzie później sprawdzić czy np. w czwórke też dobrze wyszukuje.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Hmm coś poprawili chyba, a przynajmniej jeżeli chodzi o wyszukiwanie w pojedynke. Za każdym razem znajduję mi grę w matchmakingu w 2-3 minuty max.

 

EDIT:

 

7 meczy zagranych bez żadnego problemu (nie licząc wrzucenia na Lockoucie 6vs5:P). Trzeba będzie później sprawdzić czy np. w czwórke też dobrze wyszukuje.

Fakt, dzisiaj grałem dość dużo i mecze szukał w miarę szybko. Po 17tej tak do 10 minut max. Pierwszy raz w życiu grałem w stare H2 na multi, wspaniały feeling. BRa bardzo przyjemna w użyciu.

 

Natomiast jakiś bug w kampanii H2 zresetował mi postęp, w misji na przedmieściach. Gram na legendarnym i przebiłem się do rzeki przez uliczki, teraz wracam do gry a tu zonk, gra staruje od początku po rozbiciu pelikana. No nic, bólu wielkiego nie ma ale mogło by się takie coś nie dziać..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...