Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę cisza w tym wątku, rozumiem, że nowe gry zawróciły w głowach.

Grę powinienem mieć jutro i teraz pytanie, czy wszystko już jest ok? Nie jakiś bugów? Popatchowali wszystko ładnie? Grają ludzie online?

Już poprawili prawie wszystko, jedynie zdarzają się z czasem ale naprawdę rzadko błędy w menu głównym. Ogólnie to masa ludzi gra w każdą część patrząc na to że dość szybko znajduje mecze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja nie gram, ale u mnie pod względem popularności wśród znajomych MCC wyprzedzają jedynie Wiedźmin 3, Forza Horizon 2 i Forza Motorsport 5. Generalnie ruch w grach śledzę na bieżącą i na MCC jest ewidentnie cały czas tendencja w górę. TitanFall słabł, a MCC cały czas zyskiwało, szczególnie po większej serii patchy było to zauważalne.

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś problemy z uruchomieniem  HALO ODST ? - bo jak się ją odpala? - osobno nie można,

a w meny głównym "COLEKCJI SZEFA" nie widać H:ODST.

Już 2 razy ściągnąłem/zainstalowałem ODST, w grach widać ją obok KOLEKCJI SZEFA jako

dodatek "HALO3: ODST" (7,9GB) a gry z nikąd nie można uruchomić.

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Dobra, Hum się zadeklarował, że pograłby w coopie.

 

Ja grę zamówię i będę ją miał pewnie wtorek.

 

Czy ktoś jeszcze miałby chęci i czas? Żeby nie było, że ktoś może tylko raz w tygodniu albo raz na dwa tygodnie czy coś tylko dosyć regularne granie. 

 

Granie raczej od pierwszej, ew. od 2 części. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Pany mam problem. Pare dni temu chciałem z kolesiami ponerdzić w halo cała noc na 2 xboxy + na każdym spli-screen i po zaproszeniu wszystkich do druzyny i próbie wyszukania meczu nie chciało wyszukać tylko wyświetlało że" trwa pobieranie najnowszych danych matchmakingowych".

 

Jak sprobowalismy na 1 klocu w 4 osoby to smigało. Wtf? Czy to może być wina tego ze bylismy podłączeni do jednej sieci przez Wifi? Przez rj-45 tez nie szło.

 

W ogóle brak gry po linku to żenada, a w Guardians ma nie być nawet splita to :(

Edytowane przez sznyta.
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie - może głupie - ale dopiero zaczynam moją przygodę z Halo i jeszcze tego nie ogarnąłem:

po zakończeniu meczu multi Halo 4 jest wyświetlona tablica wyników. Jak nic nie naciskam to jest tabela, jak nacisnę B (opisany chyba POWRÓT) to wywala mnie do menu głównego. Od początku wyszukiwani są gracze. Co mam nacisnąć (albo czego mam NIE nacisnąć) aby pozostać w lobby z tymi samymi graczami. 

Odnośnik do komentarza

Dobra, Hum się zadeklarował, że pograłby w coopie.

 

Ja grę zamówię i będę ją miał pewnie wtorek.

 

Czy ktoś jeszcze miałby chęci i czas? Żeby nie było, że ktoś może tylko raz w tygodniu albo raz na dwa tygodnie czy coś tylko dosyć regularne granie. 

 

Granie raczej od pierwszej, ew. od 2 części. 

ja mogę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...