Skocz do zawartości

Ori and the Blind Forest


kubson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a żeby mieć calaka nie trzeba też zebrać te kuleczki z expem?

 

Muszę to sprawdzić w sumie.

 

Ale zdobycie calaka graniczy z cudem, bo jednym z achievów jest przejście całej gry bez śmierci, a zginąć jest tutaj cholernie łatwo po idiotycznym błędzie. To zdecydowanie nie dla mnie :P

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chyba pierwszy raz wklejam tu post z Gafa ;)

 

Most of our Tech guys were still super busy on the patch and the design team is busy testing the current builds - There's a lot of good stuff happening there and the patch should be released very, very soon. 

Apart from interviews, post mortems, etc., I'm also dabbling around with a few prototypes. There are 5 potential things we have in the oven right now (spanning from smaller to _huge_ projects) and I'd love to talk about these games, but as usual, we have to keep things secret for a while longer. We like a good secret as much as the next guy ;) Some other people just came back from their well-deserved vacations, so I think it's all good :)

We also started acquiring some new talent and I'm super excited to see them do work for us. I think a lot of people are really interested in our way of working, the 'virtual office' kinda thing, etc. - and I think a lot of people are just super hungry to work on passion projects instead of doing work on the, without trying to sound disrespectful, 'factory games'.

Business-wise, Ori was already profitable a week after release and Microsoft is super happy, so we'll see about Ori's future :)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Początek strasznie męczący ale jak już się zacznie mięsko to :banderas:

 

btw w co najlepiej skille pakować na początku? Doszedłem do takich stworków co się 'rozdrabniają' i trochę trudno je ubić. ;/

 

Ori w dupe daje najbardziej na początku. Ja pakowałem tą trzecią nitke :P niebieska czy turkusowa. W każdym razie masz tam skille które pokazują ci na mapie wszystko co cenne, a dzięki ostatniemu widzisz ukryte miejsca. A to bardzo ułatwia i przyspiesza upgrade Duszka :) Potem to mu żadna pokraka już nie straszna :P

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Ok już sobie z tym poradziłem rozwaliło mnie że:

 

 

łażę i łażę i po tym całym świecie i niezły hardcore bo się można pogubić i tak prąc do przodu myślę, tyle rzeczy zostało za mną do których nie miałem dostępu ;/... a tu nagle je.b DOSTAŁEM DOUBLE JUMP! myślałem że się zesram ze szczęścia, tym bardziej że znowu wylądowałem na początku lokacji i mogłem pozbierać co się da :D

 

btw jak już złapałem pająka z ukradł kulę i wlazłem do drzewa to będzie można jeszcze wrócić? Bo zostało parę rzeczy w wodzie ale nie mogę nurkować ;/

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...