Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Redux


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

 

rimejka*

No dobra remake. Jestem jeszcze ciekaw ile sobie policza za tego remake'a, moze tyle samo co za TLoU

 

 

Skoro to totalny remake, z oprawą godną PS4, to niby czemu mają nie zawołać sobie pełnej ceny? Dziwne byłoby, gdyby tego nie zrobili.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Smutne jest to, że Ratchet i jego towarzysz Clank, skończyli jako onlajnowe popłuczyny dla nygusów.

Rimejk jest spoko, ale każdy prawdziwy fan, wyczekuje nowej pełnoprawnej części.

Oto mi wlasnie chodzi, ze czekam na pelnoprawna czesc a nie jakies rimejki. Dla osob ktore nie mialy stycznosci z ta czescia, to bedzie swietna okazja na kupno tej gry, ale niech nie licza sobie 70 euro..

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Pierwsza odsłona miażdżyła graficznie, ale zbyt mało w niej akcji było (o wiele bardziej podobała mi się kontynuacja nastawiona na strzelanie). Trzecia odsłona, to jedna z najlepszych gier na PS Dwa wg mnie. Z przyjemnością kupiłem odświeżona wersję na Vitę. W Gladiatora tez grało mi się niezwykle miło. ToD to nowa jakośc w segmencie grafiki. CiT tez zapewniał świetną zabawę na naście godzin.

Tego typu odnowa, to nie pójście na łatwiznę, ale jak dla mnie, najmniej ciekawa opcja. Chciałbym ujrzeć zupełnie nową odsłonę. Byłoby miodnie i pięknie.

Odnośnik do komentarza

 

Insomniac Games kilka ostatnich miesięcy ciężko pracowało nad Sunset Overdrive. Gra osiągnęła sukces, więc najwyższy czas wziąć się za kolejny projekt. Twórcy przygotowują odświeżone przygody Racheta, które nie będą zwykły rebootem. 

 

W ostatnim czasie na Twitterze Insomniac Games możemy przeczytać najróżniejsze informacje dotyczące Sunset Overdrive. Twórcy zapowiadają nowe bronie, informują o dodatkach, czy po prostu rozmawiają ze społecznością.

 

Nie możemy jednak zapomnieć, że deweloperzy przygotowują odświeżoną odsłonę pierwszej części Ratcheta. Z tego powodu jeden z graczy zapytał, dlaczego nie zobaczyliśmy produkcji na PlayStation Experience? Twórcy odpowiedzieli, że gra nie była jeszcze gotowa i pierwsze szczegóły pozycji pojawią się w 2015 roku. W kolejnych wiadomościach twórcy wspomnieli, że gra zadebiutuje w przyszłym roku i trafi na PlayStation 4.

Twórcy również podkreślają, że możemy spodziewać się pełnego remake’u, który będzie powiązany z ekranizacją kinową (debiut również w 2015 roku):
 

„Nie reboot. Remake pierwszej produkcji, który będzie powiązany z filmem Ratchet & Clank.”

 

Warto w tym miejscu przypomnieć wiadomość z października – wtedy pojawiła się plotka, według której pozycja Insomniac Games wygląda jak film w czasie rzeczywistym.

 

Dla mnie to jest must-have, jak ta gra się pojawi. Serie Sony - Sly, Jak&Daxter, Ratchet&Clank czy Crash to absolutny geniusz gatunku.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.