Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Redux


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

kuvaaa jacy znawcy, nie bylo plywania, teraz bluber, ze nie bylo sekcji z clankiem xDDDDDDDDDDDDDDD

 

oczywiscie, ze w jedynce bylo plywanie i byly sekcje gdzie sterowalismy clankiem

Aż się wytłumaczę.

Drogi Ficusiu to nie brak w obeznaniu Ratcheta ale słaba pamięć i przede wszystkim zbyt duża ilość gier na różnych platformach czego mój drogi nigdy nie doświadczysz. Nie rozumiem tej złośliwości ! :(

Odnośnik do komentarza

ojj baloniku popusc powietrza bo dobrze wiesz, ze glownie chodzilo mi o blubera bo ten sie zawsze za wszechwiedzacego uwaza i ma szydere jak czegos ktos nie wie lub sie pomyli

 

na razie glowna zmiana jest nefarious, gameplaye to na razie przemodelowane miejscowki ale niczego diametralnie nowego nie widzialem

Odnośnik do komentarza

no ale na uj się napinasz, tak jak mówi balon lat 12 temu grałem w pierwszego Ratcheta i zabij ale sekcji chodzenia małym Clankiem nie pamietam (bo nei chodzi mi o dużego clanka) pokaże mnie jakieś wideo bo jestem jak nie wierny tomasz teraz. Dla pełnego zrozumienia, chodzi mi o kawałek gameplayu od 0:49 w tym trailerze, nie przypominam sobie, żeby w jedynce była taka sekcja. 

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Kupujemy na potęgę zwłaszcza, że jest to mega produkcja z miodem wylewającym się  z każdej strony. Wtedy może Sony pójdzie po rozum do głowy i zleci psom kolejnego Jaka i Daxtera, Sakerom Punchom prawowitego Slaja i zainteresuje się licencją na Bandicota, który jest najlepszą maskotką jaką Sony miało w ogóle. Crash to postać, którą w swej kultowości maskotkowej stawiam koło Mario i Sonica.

Odnośnik do komentarza

Z perspektywy Sony nie byłoby to "rozumne", bo dużo lepiej sprzedają się inne gry od Naughty Dog i Sucker Punch. Ale jest szansa na Sly Coopera od Sanzaru Games lub kogoś innego w okolicach premiery filmu kinowego (2017).

 

W temacie Crasha Bandicoota coś się święci od dłuższego czasu. E3 2016. Wierzę.

Odnośnik do komentarza

Z perspektywy Sony nie byłoby to "rozumne", bo dużo lepiej sprzedają się inne gry od Naughty Dog i Sucker Punch. Ale jest szansa na Sly Coopera od Sanzaru Games lub kogoś innego w okolicach premiery filmu kinowego (2017).

 

W temacie Crasha Bandicoota coś się święci od dłuższego czasu. E3 2016. Wierzę.

Akurat ostatni Sly był bardzo dobry i mocno nawiązywał gameplayem do części z PS2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...