Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Redux


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera 20 kwietnia. A tydzień później przecież Uncharted 4.

 

 

today we’re thrilled to announce that you’ll be able to pre-order Ratchet & Clank from… right this very moment, ahead of its launch on 15th April in France, and 20th April everywhere else in the PAL region. Check out the new packshot art below, directly from the artists at Insomniac Games, pretty cool, right?

 

 

poebało?

 

jeśli chcą celować w milion to mogą zapomnieć przez U4

Odnośnik do komentarza

 

dziwna jest ta cena.

 

wiesz w sumie to nie jest do końca nowy produkt więc i też głupio by było jakby zdzierali pełną cene

 

Nowy Ratchet, który jest remakiem za 140zł, a Uncharted z PS3 za 250. WTF :rotfl:

 

Kwiecień ogólnie ciężki, ale to dobrze. Przynajmniej będzie w co grać w 1 połowie roku bo przeważnie to bida jest. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Akurat tego Uncharted to bym tak nie beształ za tą cenę , bo jakby wydawali każdą część z osobna po 80 zł, to myślę , że byli by nawet chwaleni . Odrazu zaznaczam , wersjom remastered mówię NIE , bo mam to wszystko ograne na poprzedniej generacji , a teraz próbowałem prawie wszystkich i jakoś tak nie smakują jak w mojej pamięci.... Zobaczymy jak im to wyjdzie z tym Ratchetem , podchodzę to tego tytułu z dystansem i zagram dopiero jak naprawdę w tym temacie będą same zachwyty . Kwiecień jest zajęty dla Quantum Break i Uncharted 4 .

Odnośnik do komentarza

tez pierwsza mysla patrzac na cene w psn bylo u mnie - "jezu tak tanio, jeszcze to sony, pewnie wywalili polowe planet", mam nadzieje, ze tak jednak nie jest 

 

zreszta tak bliska data premiery z u4 to samobojstwo, ja kupie na bank day one, pewnie jeszcze kilku z forumka tez ale w skali globalnej ratchet zostanie zniszczony przez U4 czy QB i pewnie znowu bedzie plakanie krawaciarzy, ze platformowki to relikt przeszlosci i nikt poza konsolami nintendo tego nie kupuje, a sami sobie sa winni

 

zreszta polityki sony w kwestii wypuszczania gier nigdy nie zrozumie, pamietam jak wielce reklamowany jako wybawiciel vity killzone mercenary, ktory mial przekonac ludzi do tej konsolki i ruszyc sprzedaz dobre sony ustawilo w tygodniu w jakim debiutowalo gta5...

Odnośnik do komentarza

Zarówno U4 jak i QB przeznaczone są dla innego odbiorcy, zresztą gra od Remedy jest na innej platformie i patrząc przez pryzmat historii - nie sprzeda się dobrze (dobrze w kategorii AAA, bo do miliona pewnie dobije)

I tak, platformówki AAA to element przeszłości, co innego AA, nie możesz wywalić 60 mln na tego typu grę i oczekiwać zysków, no chyba, że w tytule jest pewien hydraulik o włoskich korzeniach, ale i on nie dostaje takich budżetów.

I od samiutkiego początku, po przesunięciu premiery filmu, było wiadome, że gra zadebiutuje razem z nim - to jedyna szansa na otrzymanie odpowiedniego marketingu, szczególnie wśród młodszej publiczności - czyli bazowej publiczności takich filmów, i głównemu rynkowi takich gier (co jest trochę mylne, ale suche dane są - platformówki sprzedają się najlepiej na sprzętach Nintendo, Nintendo ma najniższy wskaźnik wieku użytkowników).

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...