Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Redux


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

 

Niższa cena bo to remake, chyba logiczne nie?

Nie?

 

To nie jest remaster gdzie pare teksturek doszlifowali, tylko zrobiona od zera gra z nowym contentem. Pełna cena byłaby uzasadniona.

 

 

Huehuehue no chyba nie, takie Halo CE Anniversary też było od nowa postawione, ale gra ma te same fundamenty, story, muzykę etc Moim zdaniem żądanie za to pełnej ceny jest nie fair gdyż tak na dobrą sprawę grzebiesz w tym samym przebudowywując pewne elementy na nowym silniku to tak jakbyś kupił dom, który juz został zbudowany ale był po generalnym remoncie (z korektami w rozmieszczeniu etc) w takiej samej cenie jak nowy zbudowany od zera. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

no chyba tak. REmake chodził u nas po pełnej cenie i jak najbardziej na nią zasługiwał 

 

wciąż obstawiam że zamiast 11-12h skrócili czas kampanii do np. ~8h. w przypadku 4 i 6 godzinnego Quest For Booty i Nexusa cena wynosiła odpowiednio 80-100 zł. czyli jest uzasadnionienie by te 150 było trochę martwiące

Odnośnik do komentarza

no bez kitu ja w pierwszej chwili widzac cena za preorder w psn, majac na uwadze, ze jak na platformowke to dosc obszerna gra i pamietajac jak wycenialo sony wczesniejsze remastery od razu zapalilem w glowie czerwona lampke - o (pipi)a cos za tanio, pewnie polowa planet wyleci z redux albo daja je w dlc :D :D

Odnośnik do komentarza

Nie wiem po prostu wychodzę z założenia, że max ile powinni liczyć za odświeżone gry to nominalna równowartość $40 zależnie od wkładu pracy, taki podbity God of War 3 to max z $20 powinnen kosztować. W poprzedniej generacji za kolekcje składające się z 3 tytułów też liczyli poniżej $60 co moim zdaniem jest fair dlatego w sumie jestem zaskoczony ceną Ratcheta bo przecież dla lwiej części odbiorców gra będzie praktycznie nowym doświadczeniem (zresztą sam już mało pamietam bo grałem w to dobre ponad 10 lat temu) także spokojnie mogli liczyć więcej chyba, że jest tak jak mówisz poszło dużo pieniądza w oprawe, ale zawartość gry jest biedniejsza. 

Odnośnik do komentarza

Też ta cena wydaje mi się jakaś zaniżona, ale chciałbym się mylić. Jak wspomniał Bluber, Kolecja Ratcheta na PS3 kosztowała 160 złociszy, a w jej skład wchodziły trzy tytuły. Pierwsze recenzje pokażą z czym mamy do czynienia.

 

Szkoda, że wersja płytowa nie będzie w steelbooku, bo ciągle się waham co brać.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

 dlatego w sumie jestem zaskoczony ceną Ratcheta bo przecież dla lwiej części odbiorców gra będzie praktycznie nowym doświadczeniem (zresztą sam już mało pamietam bo grałem w to dobre ponad 10 lat temu) także spokojnie mogli liczyć więcej chyba, że jest tak jak mówisz poszło dużo pieniądza w oprawe, ale zawartość gry jest biedniejsza. 

 

Na dwoje babka wróżyła - z jednej strony było info, że część lokacji ma być " zmieniona " a z drugiej, że mają być nowe rzeczy.

Jedno jest pewne - jedna z lepiej wyglądających gier na PS4 w ogóle jest remakiem.

Odnośnik do komentarza

Sly 4 i Puppeteer też kosztowały 40$ na premierę i były pełnoprawnymi grami, a nie popierdółkami na 5h. Po prostu takie gry są mniej popularne i Sony chce zachęcić ludzi niższą ceną. A wy zaraz kombinujecie, że pewnie ją wykastrowali z zawartości :P

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

@nobody

- coraz więcej pomyłek

- łatwiej znaleźć wielką stopę niż u nich  ceną konkurencyjną

- nowa strona, to jakaś poracha

- pakowanie przesyłek pozostawia wiele do życzenia - otwory - pseudo karton, przez który może dostać się piach lub woda/wilgoć.

Tak jak mówiłem. Kiedyś bardziej się starali i byli jednym  z najlepszych internetowych sklepów na rynku(kupowałem u nich od początku istnienia), a teraz choćby takie KonsoleiGry są cala długość bieżni przed nimi.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

To samo. Nic praktycznie nie pamiętam z pierwszego Ryśka (mimo że nawet w remaster grałem). Pamiętam jedynie że nie było dość łatwo (zdecydowanie najtrudniej w serii), są śwetni bohaterowie, jest dobry humor i ścisły top platformówek z 6 generacji. Do tego wsio polane obecnym sosem AV. Dla mnie to argumenty na pewny day 1, szczególnie za ten kesz.

Odnośnik do komentarza

Sly 4 i Puppeteer też kosztowały 40$ na premierę i były pełnoprawnymi grami, a nie popierdółkami na 5h. Po prostu takie gry są mniej popularne i Sony chce zachęcić ludzi niższą ceną. A wy zaraz kombinujecie, że pewnie ją wykastrowali z zawartości :P

 

jak na to spojrzeć w ten sposób, to byłoby osom. winna sceptycyzmowi jest poprzednia polityka cenowa sony, choć te powiedzmy 8h za 150h też by im uszło.

 

@nobody

- coraz więcej pomyłek

- łatwiej znaleźć wielką stopę niż u nich  ceną konkurencyjną

- nowa strona, to jakaś poracha

- pakowanie przesyłek pozostawia wiele do życzenia - otwory - pseudo karton, przez który może dostać się piach lub woda/wilgoć.

Tak jak mówiłem. Kiedyś bardziej się starali i byli jednym  z najlepszych internetowych sklepów na rynku(kupowałem u nich od początku istnienia), a teraz choćby takie KonsoleiGry są cala długość bieżni przed nimi.

 

ceny zawsze mieli wyższe niż u większości, ale nadrabiali to właśnie sposobem pakowania. szkoda to słyszeć.

Odnośnik do komentarza

@nobody - Wiesz, Ultima to wciąż sklep godny polecenia, a mimo tych wad nadal tam zamawiam i wszystko przeważnie jest ok. Jednak konkurencja nie śpi i trzeba wprowadzać poprawki w swoich usługach.

A żeby było na temat :)

Myślę, że tego rimejka machnekli niejako przy okazji filmu tak, żeby był kombo, które lepiej się sprzeda i będzie nakręcać nawzajem. Mi to w ogóle nie przeszkadza, bo pierwszego ratcheta ograłem na premierę za czasów PS2 i wszystko pamiętam jak przez mgłę, której nie powstydziłaby się seria Silent Hill :)

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...