Skocz do zawartości

Cuphead


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko pięknie, ale ten etap platformowy wygląda na taki robiony od niechcenia, masa strzelania i przeszkadzajek, ale jak to odjąć, to wychodzi słaba, wręcz prostacka konstrukcja poziomu. Trochę zaczynam się obawiać o ten projekt, skoro dev nie jest przekonany, że wcześniejsza koncepcja jest na tyle satysfakcjonująca, że mocno ją zmienia (w mojej ocenie zaprezentowanych materiałów- nieudolnie), to jako całość jeszcze bardziej ją rozmywa. Obym się mylił, bo zapowiadało się wręcz cudownie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Wszystko pięknie, ale ten etap platformowy wygląda na taki robiony od niechcenia, masa strzelania i przeszkadzajek, ale jak to odjąć, to wychodzi słaba, wręcz prostacka konstrukcja poziomu. Trochę zaczynam się obawiać o ten projekt, skoro dev nie jest przekonany, że wcześniejsza koncepcja jest na tyle satysfakcjonująca, że mocno ją zmienia (w mojej ocenie zaprezentowanych materiałów- nieudolnie), to jako całość jeszcze bardziej ją rozmywa. Obym się mylił, bo zapowiadało się wręcz cudownie.

Mam takie same wrażenie, oprawa wgniata w fotel i fajne walki z bossami ale ten fragment etapu platformowego totalnie nijaki, gdzie to porównać do takiego Ori, premiera się grubo przesunęła bo pewnie dodali to po opiniach graczy, czekam na więcej materiałów.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Wszystko ladnie pieknie, widac, ze gra ma dusze i moze okazac sie system sellerem, ale niepokoi mnie, to ze moze to byc gra gdzie gracz bedzie tepo trzymal jeden przycisk bez wiekszego patrzenia na to ile otrzymal strzalow od przeciwnikow. Lepiej jakby dopracowali poziom trudnosci bo samo arcadeowe naparzanie w tabuny roznych dziwnych stworow moze sie okazac za malo na gre powyzej 7+/10 :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...