Skocz do zawartości

Cuphead


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

W pudełku tego nie będzie? Tylko cyfra? 

Ori wyszło potem w boxie... 

 

również chętnie przytuliłbym edycję tę piękne żółte pudełko do kolekcji :banderas:

Gdzieś mi śmignęło na forumku że edycja fizyczna wyjdzie tylko w USA (więc spokojnie dałoby radę sprowadzić podobnie jak Ori) ale teraz nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia tej informacji 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

pograłem trochę. oprawa graficzna rewelacyjna. muzyka również. pierwszy poziom oraz 2 pierwszych bossów bez większych problemów łyknąłem. potem zaczęły robić się schody. jest trudno, bossowie są wymagający, ale gra nie jest frustrująca tylko strasznie satysfakcjonująca. wkrada się syndrom "jeszcze jednego podejścia"

 

polecam

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

W pudełku tego nie będzie? Tylko cyfra? 

Ori wyszło potem w boxie... 

 

również chętnie przytuliłbym edycję tę piękne żółte pudełko do kolekcji :banderas:

Gdzieś mi śmignęło na forumku że edycja fizyczna wyjdzie tylko w USA (więc spokojnie dałoby radę sprowadzić podobnie jak Ori) ale teraz nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia tej informacji 

 

 

 

Czekam na pudełko :) 

Odnośnik do komentarza

U mnie podobnie , pierwszy etap z walką poszedł za 2 razem ale bieganie za nic nie idzie mi przejść . Ale jak dla mnie to plus , brakowało mi bardziej wymagających gier no i jak ktoś pisał konkretnie nie irytuje się ginąc w stosunku do chociażby NIOH-a który niestety poleciał do szafki bo nie jest na moje nerwy.

Odnośnik do komentarza

Byc moze trzeba odblokowac w sklepiku jakies umiejetnosci.

Grałem z 4 godziny i jak na moje  1cup2head to czarny kon tego roku.

Stylowa i muzyka to oddzielny temat, bo czegos takiego w grach jeszcze nie było, a to nie  zdarza sie zbyt czesto.

Gameplay najbliżej będzie contry( początkowo miał to być boss rush).  Gra jest bardzo trudna i pewnie stad wynika czas gry, który gdzies wyczytałem(20-25h), podejrzewam, ze jakiś hardkor poradzi sobie dużo szybciej(5-7 h).

Na ten moment utknalem na najtrudniejszym bossie pierwszego swiata(kwiatek), który jest w stanie wiele wytrzymać, ale nie chce zmieniac poziomu regular na simply(który pewnie tez nie jest taki simply), bo ponoć wtedy bossowie maja mniej atakow i transformacji, a chciałbym zobaczyć wszystko co się da.

Mimo, ze jest ciężko to gra nie jest zaprojektowana w tani sposób i nie leci z nami w kulki.

Jest po prostu oldschoolowo, mamy 3 zycia i jesli zginiemy to zaczynamy etap od początku, na końcu tego etapu jest boss, przegrywamy i tez zaczynamy od początku. To samo dotyczy walk z bossami, który sa wieloetapowe.

Polecam ten tytuł, bo jest dobrze w c.(pipi).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...