Skocz do zawartości

PSX Extreme 205


Oceń okładki PSX Extreme 205  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 205 (Obcy: Izolacja)

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 205 (Dead Island 2)



Rekomendowane odpowiedzi

 

W rankingu platformerów 7. generacji brakuje Donkey Kong Country Returns. Skandal.

 

Tuż za TOP 10. Niewiele brakowało, ale jednak Ratchet wyżej był i trafił na ostatnie miejsce zestawienia.

 

 

Który Ratchet? Bo jeśli powyżej jedynki to znów się zbłazniliście bo jesli DK jest niżej postawioną platformówką od strzelanki jaką jest R&C to ja nawet nie... 

Odnośnik do komentarza

 

 

W rankingu platformerów 7. generacji brakuje Donkey Kong Country Returns. Skandal.

 

Tuż za TOP 10. Niewiele brakowało, ale jednak Ratchet wyżej był i trafił na ostatnie miejsce zestawienia.

 

 

Który Ratchet? Bo jeśli powyżej jedynki to znów się zbłazniliście bo jesli DK jest niżej postawioną platformówką od strzelanki jaką jest R&C to ja nawet nie... 

 

Ciekawsze, że w tym zestawieniu znajdziemy 2 części LBL i ... Journey, o którym w ogóle nie myślałem w kategorii "gra platformowa", a już w ogóle miałbym duży problem, gdyby ktoś kazał mi uzasadnić wybór tej gry do TOP 10 platformówek. Tak czy siak, każda opinia będzie budziła kontrowersje i dociekanie "kto się zna, a kto nie".

Odnośnik do komentarza

Fajny pomysł z kącikiem Unplugged ( bardziej pasuje nazwa Gry z Tekturą ;) BtW ktoś jeszcze gra w planszówki oprócz fanów i starych pryków pamiętających czasy bez elektroniki?(Magia i Miecz rządziła!)

Raport z GC –graficznie wygląda świetnie ( screeny w kółku lansował już Trocu wtedy trochę psioczyłem, teraz mogą być ale bez przesady)
Myszaq przepadł na dobre, narobił smaku i znikł F*ck!

Brakuje mi info o Rime i nowym Tomb Raiderze myślałem że coś wyszperacie na GC. Widocznie cała szpiegowska "para" poszła w zdybanie Kojimy :)

Butch- trafnie skonkludował w swoim tekście to całe zamieszanie z Larą.

Przegląd Tv - kiedyś się przyda,chociaż pewnie się zdezaktualizuje

Dżujo w Transylwanii - co do oceny urody zgadzam się lecz w mym rankingu są za Polkami, Ukrainkami, Czeszkami,Rosjankami,Chinkami ;)

Sobek fajna relacja z wyjazdu zarówno wersja tekstowa jak i video (chociaż rzygam już na samą myśl o dubstepie i gdzie zaległy  filmik ze spotkania  Zgredów ,Koso +Akordeon) 

 

PS. dostałem okładkę z DI2 na żywo wygląda obłędnie kolorowo jak MY Little Pony ;)

Do następnego #

Odnośnik do komentarza

Dzięki. Ale słuchaj, przewietrzyłem oprawę dźwiękową i mamy tu trochę rocka, pop - rocka. Miało być tego więcej, ale czas nie pozwolił na szukanie. Z drugiej strony, uwielbiam montować pod dubstepy, choć nie słucham ich prawie wcale. Ot, połamana muzyka świetnie mi się komponuje z łamaniem na montażu. Dużo akcentów muzycznych, które da się pocisnąć obrazem.

Odnośnik do komentarza

 

Bez jaj... recenzja u was Risena 3 na pół strony, a u konkurencji (którą pierwszy raz kupiłem od KILKU lat) na 7 stronnic...

 

No i? Bo nie bardzo rozumiem, czy to zarzut czy jak? Inna rzecz, że u nas recenzje na 7 stron to absolutna rzadkość. 

 

Nie no tak tylko porównuje, bo od kilku lat jestem wiernym czytelnikiem PSX-a...

 

 

 

Bez jaj... recenzja u was Risena 3 na pół strony, a u konkurencji (którą pierwszy raz kupiłem od KILKU lat) na 7 stronnic...

 

A po co 7 stron na takiego średniaka?

 

Średniak jak średniak, ale jednak jest to duży tytuł... I nie mam na myśli tego, że 7 stron powinno być. Ale przynajmniej 1 być powinna na pewno, bo w grach Piranhii głównie liczy się fabuła i większość kupuje ich gry dla tego elementu. A nie ma praktycznie żadnej wzmianki o niej. A recenzja w jakości jakby to był indyk.

 

Takie po prostu jest moje zdanie i nie hejtujcie mnie, bo zaraz wyjdę na jakiegoś wroga pisma, a jestem jego wiernym fanem. xD

Edytowane przez Kamillente
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie hejtuję, dopytuję :). Czemu tylko tyle? Doszliśmy do wniosku, że nie ma sensu dawać więcej, skoro Zax niespecjalnie znalazł plusy tej produkcji. A co do fabuły - ostatnie 2 zdania drugiego akapitu. Jeśli autor recki używa zwrotów w odniesieniu do fabuły "żenująco słaba", to chyba jednak szkoda miejsca na rozwodzenie się nad tym elementem (no chyba że ktoś lubi się znęcać :)). 

Odnośnik do komentarza

Nie hejtuję, dopytuję :). Czemu tylko tyle? Doszliśmy do wniosku, że nie ma sensu dawać więcej, skoro Zax niespecjalnie znalazł plusy tej produkcji. A co do fabuły - ostatnie 2 zdania drugiego akapitu. Jeśli autor recki używa zwrotów w odniesieniu do fabuły "żenująco słaba", to chyba jednak szkoda miejsca na rozwodzenie się nad tym elementem (no chyba że ktoś lubi się znęcać :)). 

OKs. Ale i tak jestem zdania, że akurat w tej recce się w ogóle nie wysililiście i bardzo się zawiodłem. ;p Ale tak to jak zawsze spok numer.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej dopracowany platformer 2D 7 generacji, z perfekcyjnym level designem, za który odpowiedzialne jest studio Retro, z uroczą grafiką, wachlarzem animacji, przez które człowiek zastanawiał się, czy na pewno to jest na Wii, o idealnie (IDEALNIE) wyważonym poziomie trudności, nie załapał się do rankingu top 10? Bardzo mi smtuno.

 

Dlaczego Ratchet, który jest quasi-platformerem, gdzie ogromny nacisk jest kładziony także na strzelanie łapie się na taką listę, a Donkey Kong Country Returns się nie łapie? Dlaczego? Little Big Planet się łapie, a DK nie. Dlaczego?

 

Smutne kochani, smutne. Tak tylko wystukałem moje żale. Zagotowałem się normalnie, brawo chłopaki. Odwalając taką lipę można odnieść wrażenie, że nie macie pojęcia o platformerach. Super Meat Boy/N+ się chociaż załapał?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

o jezu ragus, zrozum, forumek to forumek, inni, lepsi i bardziej charyzmatyczni gracze którzy wiedzą co to dobre, magazyn natomiast musi sie sprzedawac wiec i podpasowac pod target trzeba, a targetem są a) plejstejszonowe januszki b) plejstejszonowa gimbaza.

  • Plusik 1
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie z czego wynika, że w miejscu gdzie mogą być screeny z gier są grube gęby recenzentów? Jaki to ma cel?

 

Że co?

o jezu ragus, zrozum, forumek to forumek, inni, lepsi i bardziej charyzmatyczni gracze którzy wiedzą co to dobre, magazyn natomiast musi sie sprzedawac wiec i podpasowac pod target trzeba, a targetem są a) plejstejszonowe januszki b) plejstejszonowa gimbaza.

 

Takiej argumentacji bym w życiu nie wykombinował :). W ogóle widziałeś ten ranking? Czy tak dla zasady pohejtować pismo? 

Odnośnik do komentarza

Ratchet czy tam LBP to mogę zrozumieć, bo gusta, posiadanie tylko jednej konsoli w donu itp ale Journey wtf? To już jest nie łapanie gatunków, a to moim zdaniem już mega słabe jak na fachowców.

 

LBP w 2009 roku to była istna rewolucja - tytuł jak najbardziej zasłużony na liście. Wystarczyłoby jednak poprzestać na jedynce (dwójka była odtwórcza), podobnie z Raymanem - Legends jako dopakowany Origins byłby godnym reprezentantem serii, a zostałoby miejsce dla Małpiszona oraz absolutnie rewelacyjnego Guacamelee.

 

Journey oraz tak wysokiej lokaty Limbo nie skomentuję...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...