Skocz do zawartości

Kingdom Come: Deliverance


Grzegorzo

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o menusy itd to masz rację ale walka na klaw+mysz to jest porazka na maxa.

Sparowałem pada ds4 z pc  i gra się mega wygodnie, bez porównania do zestawu klawa+mysz.

Nie wiem czy na konsoli już jest patch 1.3 ale mi gra się świetnie i nie spotkałem jeszcze żadnych bugów no ale dopiero 2h pograłem .

No i gra wygląda przepieknie! mało tego mam pieca za tysioncpincet(i5 2500k + gtx960) i gram na ultra w 30 klatkach, oczywiście FHD więc wypas z plandeką (jakim cudem to tak marnie chodzi na ps4?)

Jak sobie przypomne jak wiesio 3 działał na konsoli czy skyrim na ps3 to musze przyznac że tu póki co wszystko zasuwa jak trzeba, no i popup nie wali go gałach.

Nie lubie grać na PC ale zrobie wyjątek bo gra mnie chwyciła od samego początku.

Jedyne co mi nie pasuje to ten ANG dubb .

 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Schranz1985 napisał:

Jedyne co mi nie pasuje to ten ANG dubb .

 

No to fakt. Tzn później już się człowiek przyzwyczaja, a aktorzy robią świetną robotę, ale przez to jest spory minus do tego słowiańskiego klimatu. Ja wiem, że po czesku mogła być z tego straszna komedia, ale mimo wszystko bym zaryzykował. Kurde, nie wierzę, że to piszę, ale nawet polski dubbing bym przygarnął z chęcią :)

Odnośnik do komentarza

No właśnie niby czesi węgrzy niemcy, Heńki Zygmunty a nawet Grazyna ;P  a walą takim brytyjskim eng że aż uszy więdną .

Prolog mocarny, niby oklepany temat ale przedstawione jest świetnie, immersja jest mega dla mnie jestem juz kupiony ciężko się oderwać ....

No do jazdy konnej mógł bym się przyczepić, jeździ się jak czołgiem :D

Tak czy siak dla mnie ta gra ma zadatki na Wiesio killera, serio zapowiada się dla mnie o wiele ciekawiej :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja się gdzieś na początku gry dorobiłem srebrnych ostróg z kumana i pyk +4 do jazdy, ogólnie szybko idzie to levelować jak się nie korzysta za często z fast travel. Grę skończyłem prawie 70h mi zleciało, większość questów porobiłem jakieś tam zlecenia raczej zlewałem ale gdzie przy end game robić questa od starej (pipi) :) i szyć kolesia z 20 groszy jak w sakwie 25k (uzbierane uczciwie bo stealth i lockpicking za trudny xd) Jedyne co to chyba jak ktoś by miał chęć pozbierać całe sety zbroi płytowych to trochę by z tego wydał. Poza bugami itd do poprawy balansik bo Henio bezproblemowo kładzie obozy po kilku bandytów całkiem nieźle wyposażonych, tak samo większe potyczki gdzie jest sporo npc bo tak to wygląda że bijemy wszystkich po plecach i nas ignorują. Zakończenie sugeruje wiadomo co no i chyba dobrze, ja chętnie bym pograł dalej. A pewnie idzie spędzić w tym świecie ze 100h jak ktoś się np jeszcze wkręci w polowania i inne rzeczy.

 

No i gra zdecydowanie nie dla wszystkich, ale jak ktoś się przekona to wciąga jak bagno. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Próbowałeś przesunąć czas/przeczekać? Albo coś z fabuły musisz ruszyć. Popatrz po zadaniach.

 

Tak, ogólnie próbowałem zaraz na początku fabuły podczas jednej misji pobocznej i nie mogłem się dostać. Myślałem, że tak ma być. Teraz po około 15 godzinach gry, gdy mam tam misje z głównej osi fabularnej jest to samo... Przeczytałem, że jest to jeden z wielu bugów. Jedynym wyjściem jest dostanie się po skałach na most z boku zamku...
Odnośnik do komentarza

To co można już zapisywać kiedy nam się podoba? Właśnie zacząłem grać i nie widzę takiej opcji i dalej mam info że nie mam sznapsa aby zapisać.

 

Niby ma się zapisywać przy każdym opuszczeniu gry ale nie widzę nigdzie opcji aby wyjść z gry do menu.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...