Skocz do zawartości

Kingdom Come: Deliverance


Grzegorzo

Rekomendowane odpowiedzi

A ja chciałem poczekać kilka miechów aż połatają i będzie jeden duży patch i kupić sobie kolekcjonerkę, która do tego czasu by spadła z ceny, ale widzę, ze takowej już nie ma. Tak mało zrobili, czy u nas już wszystko się sprzedało?  Widać zostanie mi kupno kiedyś zwykłej wersji, bo tak czy siak zakupię ten tytuł.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, messer88 napisał:

Spokojnie poćwiczysz to takie opisane jako "łatwe" będziesz otwierał xD Patch ma to poprawić na szczęście. 

 

Ktoś robił zadanie Waldensi? U mnie brak nagrody na koniec.

Robiłem ale nie pamiętam czy dostałem nagrodę. W sumie jest dużo questów bez nagrody jak w zyciu :D. grunt że quest ci się zamknie w dzienniku. Jak się nie zamknie to bug.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, lothronik napisał:

Pograłem sobie ze dwie godzinki, zacząłem wczuwać się w klimat, aż stanąłem przed koniecznością... skorzystania z wytrychu. Otwarcie skrzyni na PS4 w tej grze jest po prostu niemożliwe. NIE-MO-ŻLI-WE!!!

 

:(


Wyjdź i wejdź z powrotem i czekaj, aż tę kulkę wylosuje Ci blisko środka. Jak jest zbyt daleko, to wyjdź i spróbuj znowu - jak kulka jest praktycznie na środku to nie ma już problemu i przekręcisz każdy zamek.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, lothronik napisał:

Pograłem sobie ze dwie godzinki, zacząłem wczuwać się w klimat, aż stanąłem przed koniecznością... skorzystania z wytrychu. Otwarcie skrzyni na PS4 w tej grze jest po prostu niemożliwe. NIE-MO-ŻLI-WE!!!

 

:(

Dojdź do 3 lv włamywania i wykup perka na mocniejsze wytrychy,później jest już dużo łatwiej.Mam chyba 13 lv i żeby coś złamać,trzeba się postarać:)

Odnośnik do komentarza

Kupione już szlacheckie na wypasie.

 

Niektóre te bugi to są jednak pomocne, wcześniej pisałem o zadaniu od Szczepanki. Poszedłem na ten turniej strzelecki i trochę się obawiałem bo z łukiem u mnie słabo, gra zdecydowała że mi pomoże i pozostała dwójka npc w ogóle nie strzelała do tarczy tylko stali i się gapili xd 

Edytowane przez messer88
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Mam 11k do wydania, więc pewnie zainwestuję w to siodło. Chociaż mój al -buraq ma już 370 udźwigu,  to może mam max siodło? Wczoraj dalszy ciąg bugów z koniem. Zagwizdałem niechcący i wszedł do kopalni blokując wyjście  :/  co gorsza wsiadłem na niego i jeździłem głową w dechach.

 

Później wpadłem do kopalni ze szczytu góry przez dziwne drewniane konstrukcje które zablokowały mi wyjście. 

Nie mogę zlecającemu wieśniakowi oddać ukradzionego dla niego wisiora!

Po potyczce z otto nie chce gadać ze mną zlecający zadanie pomimo, że wygrałem!

@SetoPL  ryzyk fizyk. Może poczekaj jednak  :lapka:

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SetoPL napisał:

 I czy na prawdę są problemy z wydajnością na zwykłym PS4 ?

 

To zależy jak bardzo jesteś wyczulony na takie rzeczy, mi się przez jakieś 48h które do tej pory spędziłem z grą trafił jeden przypadek który mnie w(pipi)ił, przy walce gdzie było chyba z 30 npc. A pomniejsze dropy oczywiście że się zdarzają, tekstury się czasami wczytują chyba z minutę ale jak Ci gra siądzie to pewnie przymkniesz oko na takie kwestie. 

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MAJOCHEY_PL napisał:

Mam 11k do wydania, więc pewnie zainwestuję w to siodło. Chociaż mój al -buraq ma już 370 udźwigu,  to może mam max siodło? Wczoraj dalszy ciąg bugów z koniem. Zagwizdałem niechcący i wszedł do kopalni blokując wyjście  :/  co gorsza wsiadłem na niego i jeździłem głową w dechach.

 

Później wpadłem do kopalni ze szczytu góry przez dziwne drewniane konstrukcje które zablokowały mi wyjście. 

Nie mogę zlecającemu wieśniakowi oddać ukradzionego dla niego wisiora!

Po potyczce z otto nie chce gadać ze mną zlecający zadanie pomimo, że wygrałem!

@SetoPL  ryzyk fizyk. Może poczekaj jednak  :lapka:

 

ponad 400 na pewno jest w lepszym siodle chyba 460

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Red_ napisał:

Jak to możliwe, że o tym nie słyszałem wcześniej O_o Przypadkiem na YT mi się wyświetliło w polecanych, myślałem, że to jakiś biedarpg na PC o budżecie 200 zł. Obejrzałem całość, przeczytałem reckę, opinie tutaj i chyba zaraz nie wytrzymam :shutupandtakemymoney:


Ale zdajesz sobie sprawę, że to gierka dość specyficzna, niedopracowana, pachnąca crowdfundingiem i early access?
Że jeszcze sporo czasu minie, zanim ją połatają tak, by w wielu miejscach się nie wykrzaczała?
Że często to drewno większe od hejtowanego tutaj ELEXa?
Jeśli jesteś w stanie przełknąć takie bolączki to śmiało bierz - ja miałem świadomość, że nie jest to tytuł z najwyższej półki, ale klimat, historia, główny bohater i fajne odwzorowanie tamtych realiów skutecznie wynagradzają wszelkie niedostatki techniczne. Miej jednak wiedzę, że na tym forumku większość osób opisując ten tytuł, użyła by jakże popularnego określenia "gó.wno obesrane" :reggie:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...