Skocz do zawartości

Kingdom Come: Deliverance


Grzegorzo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem proste to jest w lesie idziesz po kolei jak ci quest mówi :)

@messer88 czytanie nie przez wątek główny. Idź do skryby w użycach i tam zagadaj a nauczy cię czytać. Po nauce przeczytaj kilka książek  (kupisz u niego) i opanujesz czytanie

Odnośnik do komentarza

Wykonywanie kombosów na większości przeciwników to też jakiś rak, albo ja po prostu nie umie w szermierke. Jeszcze żadnego 4-ciosowego komba nie udało mi się wykonać, bo albo mi blokują albo unikają drugi lub trzeci cios, albo Heniek nie wykonuje tego kombosa a przecież niby odpowiednie ruchy wykonuje odpowiednią bronią. : /

Odnośnik do komentarza

I gierka skończona. Był spory problem bo nawet po resecie konsoli nie działał autosave więc musiałem naważyć sobie Zbawiennych Sznapsów aż popadłem w alkoholizm :D

Gra mi się podobała jednak w końcówce (od misji w klasztorze aż do końca) natrafiłem na masę bugów więc przyjemność z gry nieco spadła.

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, blantman napisał:

 

@messer88 czytanie nie przez wątek główny. Idź do skryby w użycach i tam zagadaj a nauczy cię czytać. Po nauce przeczytaj kilka książek  (kupisz u niego) i opanujesz czytanie

 

Akurat story questa też tam miałem więc lekko popchnąłem do przodu i wróciłem robić poboczne, po drodze trafiłem na kolejny z nawiedzonym domem co brzmi ciekawie. 

Gram longswordem i 3x kombosy mi w 90% siadają, 4x jeszcze się nie nauczyłem żadnego. 

Odnośnik do komentarza

A z tym łapaniem ptaków w klatki ktoś wie, o co chodzi?
Pojechałem, usłyszałem, rzuciłem pod drzewo klatkę i co dalej? Ja odjechałem, dalej usłyszałem kolejnego krzykacza, tam też rzuciłem klatkę i... chyba popełniłem błąd, że poszedłem spać, bo jak wróciłem to ani nie było słychać ptaków, ani nie znalazłem klatek (choć w inwentarzu nadal niby miałem dwie, więc teoretycznie zniknęła jedna).

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, wojnar napisał:

I gierka skończona. Był spory problem bo nawet po resecie konsoli nie działał autosave więc musiałem naważyć sobie Zbawiennych Sznapsów aż popadłem w alkoholizm :D

Gra mi się podobała jednak w końcówce (od misji w klasztorze aż do końca) natrafiłem na masę bugów więc przyjemność z gry nieco spadła.

 

 

Ile Ci zajęło przejście? Sporo jest misji pobocznych?

Odnośnik do komentarza

U mnie jak na razie 90% błędów dotyczy kobyły. A to na krzakach zawiśnie, a to za stromo i się mixuje - prze i cofa. 

Raz jeździłem obok konia przy ziemi.

Kurde pamiętam, że  w wiedzminie też płotka była zbugowana. Co z tymi zwierzętami ja się pytam.

Edytowane przez MAJOCHEY_PL
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, XM. napisał:

Ile Ci zajęło przejście? Sporo jest misji pobocznych?

Nie ma chyba licznika a przynajmniej nie sprawdzałem, grałem od premiery po 3-4 godziny dziennie, w weekendy praktycznie całe dnie więc myślę że ok. 50-60h.

Misji pobocznych jest duuużo, ja nie zrobiłem wszystkich.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Czezare napisał:

Z Waszych opisów wyłania się obraz gry interesującej, ale niestety nie wartej zagrania teraz, przez wszechobecne bugi. Może kiedyś, bo w sumie kusi mnie by zagrać.

Po patchu 1.2 wszystkie uesty działają na koksie. Wczoraj bez rage quita.

 

@XM. 115 questów pobocznych wg neta. Dużo i dużo fajnych. Ja robie wszystkie fabularne. Jestem chyba w połowie gry a mam 40 h

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ktoś ukończył zadanie z przesłuchaniem kumana? 

 

Taka rada jak ktoś weźmie się za questa z rannymi w klasztorze przy Sazawie to polecam robić go bez przerywania innymi, jeden albo i więcej podpunktów ma limit czasowy. U mnie co prawda quest zaliczony ale z nie najlepszym wynikiem, nie zdążyłem pojechać gdzieś po jakiegoś speca co miał komuś pomóc. 

 

Jest licznik czasu w jednym z menusów, pokazuje czas ogólny jak i pojedynczej sesji.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, blantman napisał:

 115 questów pobocznych wg neta. Dużo i dużo fajnych. Ja robie wszystkie fabularne. Jestem chyba w połowie gry a mam 40 h


Jest chyba trofik za zrobienie wszystkich questów w grze. Może być problem, bo pewnie można jakieś pominąć. No i ciekawe, czy te wszystkie zlecenia od młynarzy i od myśliwych się wliczają.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.02.2018 o 17:21, blantman napisał:

 quest z zielarką. Kończy się bad tripem i od razu podpowiem tak trzeba otworzyc odbyt świni wytrychem.

 

Jak u Ciebie skończył się ten quest? 

Spoiler

w trakcie tych czarów w lesie zabiłem dwóch bandytów, po wszystkim gra wysyła mnie do zielarki która nie ma nic nowego do powiedzenia oraz do księdza który coś tam pogadał na temat właśnie tych dwóch typków co musiałem zabić w obronie wieśniaczek. Podobnie miałeś czy jakiś bug?

 

Odnośnik do komentarza

Łuk. Miałem identyczną sytuacje i ok 30 % zdrowia. Strzał z łuku i bieganie tyłem aby unikać jego ciosów. 

 

Trafiłem na buga z questem i to poważny bo 2 questy powiązane mi się nie skonczyly. Quest z obrabowaniem kopalni. Dupa. Olałem temat ale dla łowców achievementow ta gra obecnie nie do wycalakowania:D. Jutro lece główna os fabularna. Mam 80 % questów pobocznych zrobionych. Pozostałe albo nie znalazlem, albo uciekły bo czas się skończył albo miały buga (4 takie naliczyłem). 

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie że moje starcie z tym bossem było też jakieś zbugowane skoro każdy ma tyle z tym problemów. xd

 

a jeśli mi nie zaliczy aczika za wszystkie questy tylko dlatego że oblałem zadanie z chwastami tylko dlatego bo pominąłem JEDNEGO YEBANEGO KWIATKA to się troszke zdenerwuje

Edytowane przez Homer S
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...