Skocz do zawartości

Kingdom Come: Deliverance


Grzegorzo

Rekomendowane odpowiedzi

Grze trzeba wiele wybaczac jak ktos nie lubi klimatow sredniowiecza to obiektywnie jest to sredniak. Duzo bugow, grafika nierowna, mechanika wieje drewnem. Ktos czytajac ten temat moze wywnioskowac ze to jakosciowo gra podobna do skyrima czy w3 a tak zdecydowanie nie jest. Tutaj cala robote robi klimat, ciekawie prowadzona fabula i mnostwo smaczkow zwiazanych z sama "symulacja" zycia w tamtych czasach.

 

Ja osobiscie uwielbiam sredniowieczne klimaty i ciekawia mnie te czasy. Dlatego spedze z tym tytulem napewno wiele godzin swietnej zabawy. Ale jak ktos sie nastawia na goty z prawdziwego zdarzenia to zeby sie czasem nie zawiodl.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

A właśnie jak wygląda wolność wyboru w tej gierce, załóżmy że zamierzam grać honorowo i po rycersku xd bez nie potrzebnego mordowania i jumania czego popadnie, jest taka możliwość czy gdzieś np gra mnie jednak zmusi do przykładowo użycia wytrychu czy innych nieczystych zagrywek?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, messer88 napisał:

A właśnie jak wygląda wolność wyboru w tej gierce, załóżmy że zamierzam grać honorowo i po rycersku xd bez nie potrzebnego mordowania i jumania czego popadnie, jest taka możliwość czy gdzieś np gra mnie jednak zmusi do przykładowo użycia wytrychu czy innych nieczystych zagrywek?

Możesz być grzeczny całą grę. Zadania można wykonać oszukując albo uczciwie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, wojnar napisał:

Jak nazbieracie dużo trujących roślin, np. Pokrzywe to dostaniecie ukrytego perka który dodaje permanentnie +2 do witalności. Dużo pokrzywy jest właśnie w Skalicy na początku gry.

Serio pokrzywa jest jako trujaca roslina? A myslalem ze to realistyczna gra :/

Odnośnik do komentarza

Kolejny recenzencki klejnot eurogamera:

 

http://www.eurogamer.net/articles/2018-02-20-kingdom-come-deliverance-review

 

But there's also a big problem. There are no people of colour in the game beyond people from the Cuman tribe, a Turkic people from the Eurasian Steppe. The question is, should there be?

Edytowane przez Kinoji
Odnośnik do komentarza

Parę stron temu było już o tym, jak Daniel Vavra tweetował z jakimiś oszołomami w tej sprawie :)
Czy te poyeby nie potrafią pojąć, że nie wszyscy na świecie robili sobie wyprawy do Afryki po tanią siłę roboczą? Czy ludzie w dzisiejszych czasach są aż takimi ignorantami?
Polityczna poprawność zastąpiła wiedzę i zdrowy rozsądek.
Kuźwa, ktoś powinien w końcu przetłumaczyć na angielski poniższy filmik i zamieszczać go pod każdym takim wpisem.
 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lockpicking tutaj jest jakiś upośledzony czy robię coś nie tak, od 15 min próbuję otworzyć skrzynię w Talmberku i za (pipi) nie idzie, skrzynia podobno bardzo łatwa. 

 

Otwarłem ale o ile nie będę musiał to już nie zamierzam się z tym więcej (pipi)ać xd

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, messer88 napisał:

Lockpicking tutaj jest jakiś upośledzony czy robię coś nie tak, od 15 min próbuję otworzyć skrzynię w Talmberku i za (pipi) nie idzie, skrzynia podobno bardzo łatwa. 

 

Otwarłem ale o ile nie będę musiał to już nie zamierzam się z tym więcej (pipi)ać xd

Lockpicking minigame controls improvement on controllers

niedługo łatka 1.3 i problem zostanie rozwiązany ;) 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Starh napisał:

Zastanawiałem się czy nabyć wersje na koksa czy prosiaka, z jednej strony na xboxie wyglada i chodzi to ładniej z drugiej lipa z patchami

jaka lipa z patchami? O co chodzi bo nie wiem? W sumie działa gra bez problemu mam w niej ok 40 h.

 

@up nie da się trzeba z konia zejść

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, messer88 napisał:

 

Z końskiego grzbietu nie da się zagadać z npc? Wcześniej właśnie w Talmberku musiałem zsiadać do pachołka żeby mi bramę otworzyli. 

 

 

Proszę jak się we łbie poprzewracało. Jaśnie Panisko kurza twarz!

Jeszcze niedawno biegał boso po końskim łajnie, a teraz "pachołka"... :)

Edytowane przez Wredny
  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...