Skocz do zawartości

Kingdom Come: Deliverance


Grzegorzo

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, suteq napisał:

Konia dostajesz w misji głównej, po patrolu w Ratajach. 

Ok, dzięki. Po macoszemu robię te misje póki co. Teraz byłem pierwszy raz w Ratajach, bo mam misję odebrania sprawunków na wesele dla pani z zamku z tej wcześniejszej miejscowości. Okazało się, że wino już nie ma na stanie, trzeba je wygrać na turnieju, ale to nawet dobrze, bo pieniędzy też już nie mam. Przehulałem wszystko co mi dała u płatnerza i rusznikarza w Ratajach. :pawel:

Odnośnik do komentarza

Tyle się naczytałem o tym systemie walki, że taki trudny a ja cały czas spamuje atak kłuty z góry i wszystkie pojedynki wygrywam, nawet nie mam problemów z grupą, bo tak samo robię i padają jak muchy xD Ale cała reszta jest zajebista, fabuła, system levelowania, questy, malownicze lokacje, no cud miód i malina:banderas:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Szybciej jest w ostatniej chwili zmienić kierunek ataku, markujesz i w ostatniej chwili atakujesz w inne miejsce po przekątnej względem jego broni. Tak aby musiał wykonać jak najdłuższy ruch do bloku. No i kombosy ładnie zbijają wytrzymałość, wtedy walka zamiast trwać minuty zajmuje jedną. 

 

No ale jak ktoś ma pancerz to dźganie jest op. Dobrze wyczuć moment ataku przeciwnika, uciec do tyłu zaczynając wyprowadzać cios aby w trakcie wyprowadzania ciosu iść do przodu po zamachu przeciwnika. Jak dobrze się zgra to siada zawsze i nie jest do zablokowania. 

 

Mi ten system walki zaczyna mega siadać. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Ukukuki napisał:

Zabawa z księdzem sztos, i to kazanie :pawel:

No misja z księdzem to wręcz był mega sztos, ale klasztor lipa straszna.

 

27 minut temu, XM. napisał:

Ja ogarnąłem i w sumie tak się teraz zastanawiam co tam trudnego było.

Nie pisałem, że trudne, tylko że męczące. Bo teoretycznie to można tam siedzieć ze 3 dni czasu gry, ale jak nie do końca będziesz ogarniał swoje obowiązki mnicha w międzyczasie, to się pobyt będzie przedłużał i łatwo można tam utknąć na 7-10 dni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...