Skocz do zawartości

Kingdom Come: Deliverance


Grzegorzo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

No ja dokładnie to samo, mapa prawie całą odkryta masa questów zrobiona itd.
Najbardziej mi się podobało poczucie progresu gdzie na początku jesteśmy słabym biednym wieśniakiem a później byłem już bogaczem z topowym eq i to niestety sprawiło że grając story nie byłem w stanie dostać nic lepszego i jakoś zapał opadł.
Szczerze to gdyby tylko dali updated PS5 60 klatek szybsze loadingi( choć to bez pacza i tak się poprawiło ponoć na PS5)
to grałbym ponownie i zrobił te story.
Mimo wszystko 1 nie przeszła bez echa jestem pewien że zarobili, i bardzo liczę na 2.
Bo bethesda ostatnio daje doopy i ES nie mam pewności że dowiozą.


Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać

  • This 2
Odnośnik do komentarza

Jak koledzy wyżej, wymiękłem niestety w trakcie robienia fabuły. Ale sama gra mi się naprawdę podobała - zwłaszcza pod kątem budowania postaci. I to nie jeśli chodzi o same statystyki, rosnące w trakcie zabawy (bo to standard), ale właśnie taką prawdziwą przygodę od zwykłego popychla, leszcza zaczynając. A ten klimacik pepiczkowy, w pytkę!  :banderas:

 

Nie wiem, jak przekładał się model walki na pada, bo grałem na piecu myszką. Ale w tym układzie sposób machania mieczem był według mnie świetny - uczył pokory i wymagał jednak skupienia. Na padzie walka była OK? Pytam, bo pewnie tym razem wjedzie u mnie po prostu edycja konsolowa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najlepszy mod na PC to ten usuwający kolizje krzaków, nigdy nie miałem problemu z zapisami bo sprawa rozbija się o posiadanie sznapsa w ekwipunku. O ile może na początku było mało kasy i trzeba było rozsądnie nimi dysponować, tak później bo odblokowaniu alchemii był do uwarzenia. 

Bardzo mnie cieszy że ogłaszają oficjalnie grę, ale czytałem że mieli problemy z produkcją i do premiery zostało jeszcze dużo czasu. Przełom 2025/26 jest podobno bardzo realny, choć wiadomo że każdą wcześniejszą datę chętnie przyjmę.

Jedynka to absolutnie fenomenalna gra i jedyna w swoim rodzaju.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...