Skocz do zawartości

Kingdom Come: Deliverance


Grzegorzo

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej mam tam sejwa niedługo po wygranym turnieju i musze w końcu wrócić, bo było kilka nieruszonych DLC. To moja ulubiona mechanika rpgów, w których postać naturalnie się rozwija robiąc różne aktywności i rośnie w siłę od używania skilli.

 

Z tym zapisywaniem to sznapsow raczej nie brakowało, po prostu Heniek był najebany po każdym sejvie. Upierdliwa sprawa, powinien być klasyczny save jak w każdym Skyrimie czy innym Falloucie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że dałbym radę wrócić. Pamiętam, ze sejwa zostawiłem przed jakaś karczmą z misją ukradzenia czegoś. No tylko trzeba by skoczyć na arene poćwiczyć walkę i sterowanie.

 

Powrot do Cyberka po patchu 2.0 był trudniejszy, bo nagle cały progres szlag trafił i buduj postać od nowa po roku przerwy.

Odnośnik do komentarza

Sejwy manualne sie robią przy spaniu w niektórych miejscach, przy piciu alkoholu, a autosejwy chyba przy rozpoczynaniu/kończeniu questa, z tego co kojarzę. Niestety godzine bawiłem się z nauką sterowania po latach i podbijaniu skilli, zatem sejwow żadnych nie było :( Mocno ograniczający system, bo chciałoby się próbować kradzieży, dialogów a tak co chwile trzeba latać spać, albo chodzić naprutym po sznapsie.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, PiotrekP napisał:

Uporałem się wczoraj z tym klasztorem ale już zrobiłem to z poradnikiem. Doceniłem moda na sejwy bo po powrocie wgrałem ten sprzed pójścia tam i wszystko siadło w jeden wieczór. Teraz można iść dalej i brać się za poboczne. 

Jak sobie przypomnę o tej grze, to nie sposób nie mieć mieszanych uczuć, także życzę dużo cierpliwości przy ogrywaniu :D. 

Odnośnik do komentarza

@KrYcHu_89 w grudniu 2021  odpuściłem przez ten etap. Wyczytałem wtedy, że można typka od razu zabić (jak przeczytamy w necie kto to) i zwiać, zamiast się z tym męczyć. 

Już podobno lepiej było iść do pierdla jak nas złapią, bo strasznie te obowiązki irytowały.

Sam to trochę czitersko obszedłem, bo jak wyczytałem ile to tam schodzi to stwierdziłem, że pierdzielę takie coś.

Odnośnik do komentarza

Poczytałem sobie ostatnie strony tematu i tematu dwójki, no i zachęciliście do sprawdzenia gierki. Tym bardziej, że mam za darmo w Epicu. Na razie podoba mi się świat, aczkolwiek walka jest trochę zbyt drewniana. Ale ja nie o tym, w pewnym momencie miałem dość łażenia po okolicy i jak znalazłem handlarza koni, to sobie pożyczyłem rumaka bo ceny nie były na moją kieszeń. Teraz jak wsiadam na niego przy ludziach to za każdym razem jest reakcja jakbym go kradł przy nich. Można jakoś takiego kradzionego konia zrobić swoim czy trzeba uczciwie kupić?

Odnośnik do komentarza

Konia dostajesz w misji głównej, po patrolu w Ratajach. 

 

Ja też sobie gram, moje trzecie podejście i chyba w końcu zaskoczyło chociaż mnie masa rzeczy denerwuje jak walka (bo nie umiem w nią) czy dbanie o strawę i inne takie bardziej realistyczne rzeczy (skojarzenie z survivalami których nie cierpię). No ale jakoś powolutku leci. Chciałem sobie zrobić misję poboczną ze słowikami i mam buga bo klatka się nie pojawia na ziemi jak ją wyrzucam. :/ Myślałem że takie rzeczy to już ponaprawiane. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...