Skocz do zawartości

Turniej Driveclub


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę ponad 3:09, wczoraj byłem 8 w rankingu, czas nie jest idealny, da radę jeszcze urwać trochę, myślę że jadąc czysto mozna osiągnąć 3:08 z kawałkiem.

Edit: przed chwilą zszedłem poniżej 3:08 na czysto, więc się da.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Jeżeli jest aż taka spina o tą bandę to proponuję uczestnikom, którzy w nią uderzyli odjąć jeden lub dwa punkty i będzie sprawiedliwie (chodzi mi o pierwszą rundę, bo później to już wiadomo dyskwalifikacja). Dzisiaj udało mi się bez bandy ujechać 3:07:2xx (nie pamiętam dokładnie) i to jest jeszcze czas do poprawy. 

Edytowane przez pistaczek
Odnośnik do komentarza

A jak myślisz, ile można zyskać czasu dzięki uderzeniu w bandę?

Do sekundy. Sekunda tu, sekunda tam i masz 3:05 :D Wystarczająco, aby objąć prowadzenie, bo walka w czołówce idzie o setne sekundy, także nie bagatelizowałbym tej bandy jeśli już do tego pijesz.

 

 

 

Jeżeli jest aż taka spina o tą bandę to proponuję uczestnikom, którzy w nią uderzyli odjąć jeden lub dwa punkty i będzie sprawiedliwie (chodzi mi o pierwszą rundę, bo później to już wiadomo dyskwalifikacja). Dzisiaj udało mi się bez bandy ujechać 3:07:2xx (nie pamiętam dokładnie) i to jest jeszcze czas do poprawy. 

To jest jakieś rozwiązanie, chociaż ja nadal jestem zdania, że okrążenie z tak perfidnym dzwonem to żadne okrążenie i w turnieju nie powinno być brane pod uwagę.

 

 

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Gdyby były uszkodzenia mechaniczne sprawa wyglądałaby zupełnie inaczej :D

Otóż to, taki dzwon i koniec wyścigu. Nie wiem w ogóle co się niektórzy tak tutaj zapierają rękoma i nogami, żeby te przejazdy z bandą zachować. tak jakby nie dało się normalnego przejazdu inaczej zrobić. Mój znajomy BoBaN napisał mi własnie, że pobił czas ex4cta zrobił 3:06:xxx czystym przejazdem, więc ludzie, grajcie normalnie a nie jakieś bzdety wymyślacie

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

 

Gdyby były uszkodzenia mechaniczne sprawa wyglądałaby zupełnie inaczej :D

Otóż to, taki dzwon i koniec wyścigu. Nie wiem w ogóle co się niektórzy tak tutaj zapierają rękoma i nogami, żeby te przejazdy z bandą zachować. tak jakby nie dało się normalnego przejazdu inaczej zrobić. Mój znajomy BoBaN napisał mi własnie, że pobił czas ex4cta czystym przejazdem, więc ludzie, grajcie normalnie a nie jakieś bzdety wymyślacie

 

Nie uwierzę jak nie zobacze.

Odnośnik do komentarza

Maja racje. Odpowiednie wejscie w ten zakret bez bandy daje wieksza predkosc na wyjsciu a co za tym idzie wieksza na zakrecie przed domkiem. Ja dzisiaj zrobilem lepszy czas a juz widze chlopaki 3:05 maja.

 

przeczytaj swój post i inni przeczytajcie jego, co za dyskusja sie robi, przecież to nawet samo Evolution Studio by dało plusa :D

majstersztyk

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

 

Gdyby były uszkodzenia mechaniczne sprawa wyglądałaby zupełnie inaczej :D

Otóż to, taki dzwon i koniec wyścigu. Nie wiem w ogóle co się niektórzy tak tutaj zapierają rękoma i nogami, żeby te przejazdy z bandą zachować. tak jakby nie dało się normalnego przejazdu inaczej zrobić. Mój znajomy BoBaN napisał mi własnie, że pobił czas ex4cta czystym przejazdem, więc ludzie, grajcie normalnie a nie jakieś bzdety wymyślacie

 

fajny bol pupska masz o ten turniej ze swoimi kolezankami:

 

Widzieliście może ten turniej Driveclub na forum PPE?? Chłopaki robią czasówki - określona trasa, określony samochód i Vita do wygrania.

 

Jaka masakra  laugh.gif Organizator na pierwszym zakręcie trasy strzela porządnego dzwona o bandę, odbijając się od niej i zyskując tym sposobem dobrą sekundę czasu na okrążeniu, jak nie więcej. Ten motyw chwytają pozostali uczestnicy i wkrótce wszyscy zgodnie przyznają, że na tym pierwszym etapie turnieju, ten dzwon jest dozwolony... laugh.gif

 

Żeby było śmieszniej, aby czas został zakwalifikowany, trzeba przysłać filmik z nagranym przejazdem - zakładam, że początkowo miało to służyć zweryfikowaniu czy przejazd był czysty, czy nie. No ale skoro dzwony dozwolone, oficjalna wersja wydarzeń organizatora teraz mówi, że nagranie ma służyć wyeliminowaniu fotoszopowych zdjęć z fałszywymi czasami...

 

Jeśli macie czas i chęci, utrzyjcie pacanom nosa i pokażcie jak się jeździ.

 

Trasa to HURRUNGANE, Norwegia

Samochód Mercedes SLS AMG Coupe Black Series

 

 

Feiser widze, ze rownie mocny

 

 

 

Nie widzę tego na głównej stronie ppe. Jeśli to turniej organizowany z forum ppe, to dziękuję na starcie. Nie chce mieć nic do czynienia z tamtejszymi chamami z moderacji. Dawno temu usunąłem konto i tam już nie zaglądam. Niech się sami paprają w swoich gównach.

 

 

ktos cos robi z wlasnej incjatywy, jeszcze sam funduje nagrody ale najlepiej miec z tego beke i wypominac z kolegami na innym forum, polactwo do kwadratu

Odnośnik do komentarza

Pewnie nie załapali sie do turnieju i im dupę rozrywa XD

Typowe polactwo, cebulactwo, zamiast funu z gry to czepiają sie o jedna bandę w pierwszym w Polsce turnieju DriveCluba organizowanym przez prywatna osobę z pula nagród o równowartości ilości zebranej kasy z reklam pieciu serwisów z grami za cały miesiąc XD

A na końcu okazuje sie ze można wykręcić dobry czas bez bandy XD beka.

Edytowane przez eX4cT_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ficuś wchodzi do tematu niczym Rambo...\ teraz z dyskusji o ściganiu przechodzimy na personalne podjazdy i grzebanie na innych forach w poszukiwaniu kontrowersyjnych wypowiedzi??

Pełny profesjonalizm panowie, jak na torze tak i w dyskusji. Brawo.
 

 

Pewnie nie załapali sie do turnieju i im dupę rozrywa XD
Typowe polactwo, cebulactwo, zamiast funu z gry to czepiają sie o jedna bandę w pierwszym w Polsce turnieju DriveCluba organizowanym przez prywatna osobę z pula nagród o równowartości ilości zebranej kasy z reklam pieciu serwisów z grami za cały miesiąc XD
A na końcu okazuje sie ze można wykręcić dobry czas bez bandy XD beka.

To nie cebuluj, tylko wykręć ten dobry czas, a nie o bandy się rozbijasz.

Odnośnik do komentarza

Ficuś wchodzi do tematu niczym Rambo...\ teraz z dyskusji o ściganiu przechodzimy na personalne podjazdy i grzebanie na innych forach w poszukiwaniu kontrowersyjnych wypowiedzi??

 

Pełny profesjonalizm panowie, jak na torze tak i w dyskusji. Brawo.

 

 

Pewnie nie załapali sie do turnieju i im dupę rozrywa XD

Typowe polactwo, cebulactwo, zamiast funu z gry to czepiają sie o jedna bandę w pierwszym w Polsce turnieju DriveCluba organizowanym przez prywatna osobę z pula nagród o równowartości ilości zebranej kasy z reklam pieciu serwisów z grami za cały miesiąc XD

A na końcu okazuje sie ze można wykręcić dobry czas bez bandy XD beka.

To nie cebuluj, tylko wykręć ten dobry czas, a nie o bandy się rozbijasz.

Cieszę się za to że Ty wykazałeś się pełnym profesjonalizmem i kulturą obrabiając nam dupę na innym forum w wyśmiewczym tonie.

 

3334870828_tam_sa_drzwi.jpg

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Człowieku, to jest prywatny turniej, organizowany przez prywatną osobę. Tenże organizator ustala zasady i jak ci nie pasują to nikt nie każe brać udziału. Nie chcesz walić w tę bandę to w nią nie wal.

 

Najpierw piszesz farmazony na jakimś innym forum a jak ktoś to przytoczył to gadasz o personalnych podjazdach? To jest dopiero "profesjonalizm".

Odnośnik do komentarza

Czemu Ty nie rozumiesz tego że gdyby organizator napisał, słuchajcie walniecie w bandę jest (pipi)owe, wszystko do poprawki, to nikt tu by nie protestował tylko kazdy by się do tego dostosował

Napisał że od rundy drugiej nie walimy w bandę to ok, nie ma problemu temat jest zamknięty, a Ty tu wpadasz na forum z bólem dupy, mówisz o fair rozgrywkach i piszesz prześmiewcze posty po innych forach.

Ogarnij się.

Odnośnik do komentarza

Czemu Ty nie rozumiesz tego że gdyby organizator napisał, słuchajcie walniecie w bandę jest (pipi)owe, wszystko do poprawki, to nikt tu by nie protestował tylko kazdy by się do tego dostosował

Napisał że od rundy drugiej nie walimy w bandę to ok, nie ma problemu temat jest zamknięty, a Ty tu wpadasz na forum z bólem dupy, mówisz o fair rozgrywkach i piszesz prześmiewcze posty po innych forach.

Ogarnij się.

Drogi użytkowniku Exact, ja wszystko rozumiem i już się na ten temat wypowiadałem wcześniej:

Walczę o ideę. Do końca rundy jest jeszcze 4 dni, nie widzę powodu dla którego dzwony miałyby przejść w tej rundzie. A z resztą, whatever, róbta co chceta.

Właśnie to dopuszczenie dzwonów to jest zmiana zasad w trakcie gry, bo chyba nie powiesz mi, że domyślnie jazda po bandach jest zjawiskiem naturalnym w wyścigach. Ale spoko, jak można, to mozna.

Ale ze strony niektórych użytkowników widziałem odrobinę wsparcia w tej dyskusji:

Gdyby były uszkodzenia mechaniczne sprawa wyglądałaby zupełnie inaczej :D

Jeżeli jest aż taka spina o tą bandę to proponuję uczestnikom, którzy w nią uderzyli odjąć jeden lub dwa punkty i będzie sprawiedliwie (chodzi mi o pierwszą rundę, bo później to już wiadomo dyskwalifikacja). Dzisiaj udało mi się bez bandy ujechać 3:07:2xx (nie pamiętam dokładnie) i to jest jeszcze czas do poprawy.

Więc kontynuowałem rozmowę o zachowaniu fairplay.

 

Później do tematu swoim szambowozem wjechał użytkownik Ficuś i zarzucił newsami jak z pudelka, sprawnie zmieniając tym samym kierunek dyskusji, która powędrowała już w stronę jakiejś krucjaty przeciwko mojej osobie w tym temacie. :good2:

 

Mógłbym się uprzeć i brnąć dalej w te wojenki, mógłbym powiedzieć, że tobie jako aktualnemu liderowi klasyfikacji turniejowej jest na rękę ucięcie rozmów o twoim przejeździe po bandzie, które mogłyby go unieważnić, bo przecież kto by chciał ot tak tracić pole position? Ale uznajmy że tego nie powiedziałem i zamykam tą dyskusję z mojej strony, aby zakończyć tą sprzeczkę, która co raz bardziej odbiega od tematu tego wątku. Pozdrawiam i życzę szerokiej drogi w dalszych wojażach.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

nie krucjata, mam wywalone na wasze forum, na osobiste podjazdy, nigdy mnie one nie interesowany, ciebie nawet nie kojarze. na gameonly mam chyba nawet jeszcze konto, nastukalem tam z 1k postow jak dobrze pamietam, forum jest ogolnodostepne, nie macie zablokowanych tematow dostepnych tylko dla wybranych wiec kazdy moze wszystko widziec - a widze ogromny bol d.upy, ze nabijasz sie z "PACANÓW" robiacych i bioracych udzial w tym turnieju gdzie prywatny uzytkownik funduje nagrody wieksze niz wiekszosc konkursow spieranych przez oficjanych dystrybutorow

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przykre, czytając ostanie strony to mogę łapać się tylko za głowę. Ja wiem, że Polacy lubują się w aferach i komisjach śledczych, ale żeby na forum o grach, w temacie konkursu, konkursu zorganizowanego prywatnie(wkładając swój czas i pieniądze), robić aferę z bandy ? Serio ?  Jaśniej nie można napisać, od drugiej rundy tego nie ma. W pierwszej i tak każdy ma równe szanse.

Komentowanie konkursu na innym forum pominę milczeniem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...