Skocz do zawartości

Turniej Driveclub


Rekomendowane odpowiedzi

nie krucjata, mam wywalone na wasze forum, na osobiste podjazdy, nigdy mnie one nie interesowany, ciebie nawet nie kojarze. na gameonly mam chyba nawet jeszcze konto, nastukalem tam z 1k postow jak dobrze pamietam, forum jest ogolnodostepne, nie macie zablokowanych tematow dostepnych tylko dla wybranych wiec kazdy moze wszystko widziec - a widze ogromny bol d.upy, ze nabijasz sie z "PACANÓW" robiacych i bioracych udzial w tym turnieju gdzie prywatny uzytkownik funduje nagrody wieksze niz wiekszosc konkursow spieranych przez oficjanych dystrybutorow

Wiesz, jeśli mam być konkretny to w sumie tylko jednego pacana mógłbym tutaj nazwać. I nazywam rzeczy po imieniu z czysto sportowych pobudek. I jaki bóldupy? Driveclub to gra zespołowa, gracze zrzeszają się w kluby i RYWALIZUJĄ z innymi klubami na torze. Swoich znajomych zachęcam więc do kręcenia lepszych czasów i wbijania się na szczyty rankingów.

 

Większość chłopaków tutaj widzę że ma jeszcze czasy nie szlifowane tak bardzo na bandzie i mają jeszcze szanse na zrobienie czystego przejazdu z czasami dochodzącymi nawet do 3:06 i chwała im za to, że nie idą na łatwiznę i próbują. Niektórzy.

 

Także nie sikaj w majty, że ktos gdzieś użył prowokująco-motywującego stwierdzenia "pacan", skierowanego do znajomych klubowiczów, tylko podejmij wyzwanie a nie bawisz się w reportera pudelka. A jak masz konto na GO, to pisz na GO skoro poczułeś się urażony.

Odnośnik do komentarza

Całą winę za zaistniałą sytuację ponoszę oczywiście ja. Umieściłem nagranie z takim a nie innym przejazdem, gdzie okazało się że walnięcie w barierę w rzeczywistości pomaga niż szkodzi. Skoro to zostało potraktowane jako film instruktażowy to tego nie odwołam. 

 

To jest jeden zakręt, tylko jeden dzwon. Pozostałe sektory starałem się przejechać w miarę rozsądnym tempem możliwym do pobicia chociaż przy odrobinie większego wysiłku. 

 

Od rundy drugiej nie będzie można odbijać się od barierek. Nie spinajcie się tak. Jest turniej, jest zabawa. Fajnie że krytykują nas na innym forum. Na krytyce można skorzystać pod warunkiem że jest konstruktywna to raz i dwa jeśli słucha się krytykujących. 

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, trochę lipa, że nie można będzie zobaczyć przejazdów po skończonej rundzie. Można by podyskutować, zobaczyć kto jak jeździł, a tak, trzeba czekać kupę czasu, aż cały turniej się skończy. Osobiście nie biorę udziału, ale jest to IMO dziwna decyzja.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zbliża sie koniec pierwszego tygodnia zmagań, Czasy bardzo wysrubowane. Nikt nie zrobił perfekcyjnego przejazdu , bardzo ciężko to wykonać, Moge powiedziec , ze czas Exacta jest do pobicia. Moje najlepsze czasy na poszczególnych odcinkach to 1:11:167 ; 56:082 ; 56:822  gdyby udało sie to połaczyc w jeden przejazd , możliwym do osiągnięcia czasem jest 3:04:xxx

 

Moj najlepszy czas dotychczasowy (wczorajszy) niestety nie został  nagrany, moze jeszcze dzisiaj uda sie zrobic cos w jego okolicy , albo go pobic. Ale przyznam ze juz nie koniecznie mam ochote jezdzic ta trase poraz kolejny.

 

Turniej ma jeszcze jedna fajna sprawe :) Masteruje producentów

 

Prosba do USSR - na kolejnych trasach prosze o nie powtarzanie producenta samochodu :)

Odnośnik do komentarza

Zbliża sie koniec pierwszego tygodnia zmagań, Czasy bardzo wysrubowane. Nikt nie zrobił perfekcyjnego przejazdu , bardzo ciężko to wykonać, Moge powiedziec , ze czas Exacta jest do pobicia. Moje najlepsze czasy na poszczególnych odcinkach to 1:11:167 ; 56:082 ; 56:822  gdyby udało sie to połaczyc w jeden przejazd , możliwym do osiągnięcia czasem jest 3:04:xxx

 

Moj najlepszy czas dotychczasowy (wczorajszy) niestety nie został  nagrany, moze jeszcze dzisiaj uda sie zrobic cos w jego okolicy , albo go pobic. Ale przyznam ze juz nie koniecznie mam ochote jezdzic ta trase poraz kolejny.

 

Turniej ma jeszcze jedna fajna sprawe :) Masteruje producentów

 

Prosba do USSR - na kolejnych trasach prosze o nie powtarzanie producenta samochodu :)

 

Co do aut i tras to nikt nie ma wpływu na to jaka trasa i auto będą w kolejnych eliminacjach nawet ja jako organizator. 

 

Mam dwa kufle do piwa. W jednym są karteczki z nazwami wszystkich tras, w drugim karteczki z nazwami wszystkich aut wykluczając te powiązane z Klubami. Postanowiłem nie brać ich do turnieju mając na uwadze że nie każdy może mieć dostęp do auta w danym momencie, wiecie jak serwery działają, ta gra póki co jest niestabilna. No i zwyczajnie losuje trasę i auto do następnej rundy  :sorcerer:  Potem kręcę jakiś czas, nie za słaby nie za mocny, tak aby łatwo punktów bonusowych nie oddać ale też i taki aby możliwe było jego pobicie, chociaż przy odrobinie posiedzenia. Wylosowane auto i trasa nie wracają już do puli. 

 

Dziś powoli żegnamy się z SLS

Odnośnik do komentarza

 

 

Jesli to prawda ze ktoś pobił mój czas to jest mi smutno :(

I to na czysto bez wykorzystywanie odbicia od bandy, raz otarłem się o bandę (pod 3 zakręt od końca, z własnej głupoty), ale bez większych szkód ;)
Gratuluje

Jaki czas bo nie będę dziś uruchamiał konsoli?

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...