Skocz do zawartości

Turniej Driveclub


Rekomendowane odpowiedzi

Jaki macie czas na pierwszym sektorze?  Mysle ze powinno byc w max okolicach 1:12 aby liczyc sie w walce.W ukonczonym kursie mam narazie 1:13:800 ale potrafie juz przejechac ten sektor nawet 1,5 sek szybciej. Z tym ze takiego przejazdu nie udało mi sie ukonczyc.

Pierwszy czerwony zakręt i odbicie od bandy. Tylko na tym mozna zyskac sekunde, ale nie jest łatwo trafic tak aby nie zaliczyło powazniejszego dzwona. I potem odrazu w praw zakret przy domku tez jest do wyrwania ok, 0,5 sek przy idelanym zakrecie
PS: Jeszcze zadnego nie nagrałem przejazdu :D

 

Zgłaszam postulat swobodnego dyskutowania o czasach w temacie turnieju. Najfajniejsze jest to ze mozesz wymienic poglady aby uzyskac lepszy czas.

Edytowane przez Niewidoczny
Odnośnik do komentarza

A jak to zweryfikujesz?

Ps: Ja nie wiem czy kazdy to rozumie w odpowiedni sposob. W tamtym miejscu to nie jest przyklejenie sie do sciany i przejechanie zakretu. To na dochamowaniu i wrzuceniu auta w lewo odbijamy sie prawym bokiem od bandy.

Sam nie wiem jak to zaliczyc....

 

USSR - Zastanów sie i decyduj. Ja bym to zostawił m imo ze nie umiem tego wykorzystac narazie

Edytowane przez Niewidoczny
Odnośnik do komentarza
 

Odbicie od bandy w celu uzyskania lepszego czasu? Myślałem, że każdy zalicza "czysty" przejazd...

 

To prawda na tym pierwszym zakręcie można sporo zyskać, mój pierwszy między czas z tego przejazdu nazwijmy to instruktażowego  ^_^ to 1.12.802 i mając nieco więcej da się spokojnie odrobić w pozostałych sektorach. 

 

Od następnej edycji nie będzie uderzania o bandy odbijania się od murków i skracania o ile większość się na to zgodzi. Demokratycznie, za lub przeciw. 

 

Ale teraz jest już za późno aby to wyeliminować dlatego uznaje pi3rdolnięcie w murek tak jak ja to zrobiłem za czysty przejazd. Dalej cały przejazd był czysty.

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Jestem za dopuszczeniem tej jednej bandy. Turniej sie zaczał wiec nie ma co zmieniac teraz zasad

Od kolejnych tras żadnego odbicia nie akceptujemy( odbicia a nie otarcia). Ussr nagrywajac film z kolejnej trasy bedzie to miał na uwadze

 

Międzyczas z drugiego sektora 57:202 wiec spokojnie mozna to nadrobic.

Generalnie jakbym złozył moje najlepsze sektory to by mi wyszedł czas ponizej 3:08

Edytowane przez Niewidoczny
Odnośnik do komentarza

Regulamin można jeszcze zmienić nie sądzę żeby ktoś już wysłał filmik jak ma jeszcze tyle czasu do poprawy wyniku.

Ale teraz trzeba by było zmienic "Target"

To ma byc fun wiec jestem za pominieciem tej jednej bandy. Zaraz zaczniemy sie kłócic czy cos. Odpuscmy to . Kazdy ma takie same warunki na tej trasie i tyle samo czasu

Odnośnik do komentarza

Te leaderboardy w DC też oszukują, raz się aktualizuje a raz nie. Mi zapisał się czas 3:13, a jak później poprawiłem go jeszcze parę razy to już się nie zaktualizowało, więc nie można być pewnym jaki kto ma czas. EX4cT już pewnie zszedł tam poniżej 3 minut :teehee:

 

Co do walenia w bandę na pierwszym zakręcie w lewo to nie wiem jakim cudem gra nie nakłada za to kary...

Odnośnik do komentarza

No ok, skoro można o czasach dyskutować, tak, odbiłem się od bandy, ale powiem szczerze ze nie lubię tego typu rozrywki, powiem więcej, sugerowałem się troszkę przejazdem ussr który też się odbił :D i tak zostało.

Mój czas który jest na leaderbordach jest obecnie moim najlepszym czasem, więc Dan__PL poniżej 3 minut nie zszedłem :P

Czas jeszcze do poprawienia, ale potrzebuję czasu, a z nim nie będzie najlepiej w nadchodzących tygodniach więc nie poddawajcie się!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No ok, skoro można o czasach dyskutować, tak, odbiłem się od bandy, ale powiem szczerze ze nie lubię tego typu rozrywki, powiem więcej, sugerowałem się troszkę przejazdem ussr który też się odbił :D i tak zostało.

Mój czas który jest na leaderbordach jest obecnie moim najlepszym czasem, więc Dan__PL poniżej 3 minut nie zszedłem :P

Czas jeszcze do poprawienia, ale potrzebuję czasu, a z nim nie będzie najlepiej w nadchodzących tygodniach więc nie poddawajcie się!

 

Same here. Widziałem jak ussr się od bandy odbił, więc od pierwszego przejazdu tak samo (z wyjątkiem na jeden testowy czy zwykłe hamowanie będzie lepsze - nope, nie było).

Odnośnik do komentarza

Jak obejrzałem filmik wrzucony przez ussr, to myślałem, że ta banda to "wypadek przy pracy". Odpaliłem później grę i od razu pojawił mi się duch z przejazdu eX4cTa i widzę, że też daje po bandzie :D więc też taką taktykę przyjąłem.

 

3:10 można zrobić na padzie z automatyczną skrzynią.

 

BTW jest tutaj w ogóle opcja przeciągnięcia biegu grając na automacie jak w GT?

Edytowane przez DaN3000
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.