Skocz do zawartości

Turniej Driveclub


Rekomendowane odpowiedzi

gram na padzie, malowanie samochodu zmienilem :), logo nie mogę wysłać na serwer bo to serwery DriveCluba, próbowałem około 10 razy, nie ma szans wysłać logo na serwer, pisze że wysyła i wysyła i wysyła i nic.

Malowanie samochodu wysłało normalnie i jest, nic specjalnego, czym mniej śmieci na samochodzie, czym bardziej autowe stockowe tym fajniejsze dla mnie, wszystkie te malowania w tej grze psują tylko wygląd samochodów.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Bez odbijania się od bandy raczej ciężko mi uwierzyć, że można zrobić poniżej lub nawet 3:08:000. Jadąc bardzo czysto na manualnej udało mi się wykręcić 3:09:0xx (chyba nie pamiętam dokładnie). Zobaczymy jak się odbiję od bandy, ale to w tyg jakoś bo dzisiaj w ogóle nie mam ochoty ;)

O, to widzę już kto mnie wyprzedza ! :D

 

Tak samo u mnie pad+automatyczna, więc spokojnie poniżej 3.09 też da się zrobić. Pewnie w najbliższych dniach to zrobię.

Chociaż trzeba przyznać, eX4cTa nie dogonię jednak :)

Odnośnik do komentarza

Ciasno sie robi w czołówce. Kto zejdzie ponizej 3:09?(ex4act Ciebie nie liczymy) Na odbiciu od tej bandy zyskujesz nademna jakies 0,7 sek

 

Ja jestem w stanie poprawic drugi sektor jeszcze o conajmnie 0,6 sek. I trzeci o 0,5

 

Ale ponizej 3,08 to bedzie naprawde ciezkie zadanie. Co nie zmienia faktu, ze myse realnie na tej trasie mozna nawet uzyskac 3:06 jak Ci siadzie wszystko (co nie znaczy ze wiem jak to zrobic :) )

Edytowane przez Niewidoczny
Odnośnik do komentarza

No te czasy w czołówce z obijaniem bandy na pierwszym zakręcie to troszeczkę żenada jeśli mam być szczery. Esencja wyścigów, czyli czysta.techniczna jazda została olana ciepłym moczem. Moim zdaniem takie czasy powinne być bezdyskusyjnie dyskwalifikowane. Inaczej po kiego grzyba to całe nagrywanie przejazdów, zakładam, że miało ono służyć właśnie wyłapywaniu tego typu przekrętów, tymczasem wszyscy "dzwonnicy" zgodnie przyznali - ok, niech zostają, od następnego wyścigu dzwony nie będą się liczyć... :whistling:

Odnośnik do komentarza

Ta trasa ma tylko jeden dzwon. Nigdzie indziej na żadnym z pozostałych zakrętów takich gratisów trasa nie oferuje. Sam starałem się przejechać ją czysto i bez chamskiego ścinania zakrętów w kolejnych sektorach. 

 

Nagrywanie filmów i wrzucanie ich na youtube tak naprawdę ma wyeliminować chęć zabawy w foroszopie. Takie kwiatki też bywają, to nie pierwszy mój turniej w którym startuje. Tłumaczenia że wyskoczył błąd, czas się na serwer nie zapisał ale zrobiłem screena. Gdyby turniej był darmowy można by na to przymknąć oko, ale nie jest, za zwycięstwo jest PSP Vita, które na ulicy nie leży. Trzeba się więc przynajmniej postarać i pokazać że rzeczywiście taki czas się wykręciło. A przycisk Share nadaje się do tego jak w mordę strzelił. I to czy z uderzeniem w ścianę czy bez to podczas pierwszej rundy nie ma znaczenia bo liczy się tylko najlepszy czas. 

 

Edycja 2 przyniesie kategoryczny zakaz :diablo:  odbijania się od ścian. Będzie też można zdobyć więcej dodatkowych punktów +. Będą + 2 za pobicie mojego czasu oraz jeden punkt za każdy kilometr powyżej 300 km/h. Jeśli na całej trasie uda się choćby w jednym miejscu osiągnąć powiedzmy 302 km/h to otrzymujesz + 2 punkty. Jeśli 305 km/h to otrzymujesz odpowiednio + 5 punktów.

 

hmmm czyżby teraz nagle nagrywanie przejazdu na youtube osiągnęło nowy sens ??  ^_^

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ta trasa ma tylko jeden dzwon. Nigdzie indziej na żadnym z pozostałych zakrętów takich gratisów trasa nie oferuje. Sam starałem się przejechać ją czysto i bez chamskiego ścinania zakrętów w kolejnych sektorach. 

 

Nagrywanie filmów i wrzucanie ich na youtube tak naprawdę ma wyeliminować chęć zabawy w foroszopie. Takie kwiatki też bywają, to nie pierwszy mój turniej w którym startuje. Tłumaczenia że wyskoczył błąd, czas się na serwer nie zapisał ale zrobiłem screena. Gdyby turniej był darmowy można by na to przymknąć oko, ale nie jest, za zwycięstwo jest PSP Vita, które na ulicy nie leży. Trzeba się więc przynajmniej postarać i pokazać że rzeczywiście taki czas się wykręciło. A przycisk Share nadaje się do tego jak w mordę strzelił. I to czy z uderzeniem w ścianę czy bez to podczas pierwszej rundy nie ma znaczenia bo liczy się tylko najlepszy czas. 

 

Edycja 2 przyniesie kategoryczny zakaz :diablo:  odbijania się od ścian. Będzie też można zdobyć więcej dodatkowych punktów +. Będą + 2 za pobicie mojego czasu oraz jeden punkt za każdy kilometr powyżej 300 km/h. Jeśli na całej trasie uda się choćby w jednym miejscu osiągnąć powiedzmy 302 km/h to otrzymujesz + 2 punkty. Jeśli 305 km/h to otrzymujesz odpowiednio + 5 punktów.

 

hmmm czyżby teraz nagle nagrywanie przejazdu na youtube osiągnęło nowy sens ??  ^_^

Aha, czyli nie ważne jak, ważne że jest czas... no ciężko mi jest to połączyć z logiką wyścigów. I to tłumaczenie, że na tej trasie jest tylko jeden dzwon... A jeśli znajdę więcej? A jeśli odkryję glitch'a pozwalającego uzyskać czas rzędu kilku sekund?...

No ale skoro jest tylko jeden, to go unikaj. Czy na prawdę ciężko jest zrobić nagranie czystego przejazdu, gdzie uczestnik nie szlifuje band, nie obija band(y) tak perfidnie? No i w takim wypadku, czym użytkownik fotoszopa jest gorszy od "dzwonnika"? Jeden i drugi poprawia sobie czas nieczystymi zagrywkami - jeden za pomocą myszki i klawiatury, drugi za pomocą nieczystej jazdy po bandzie. Fakt, Vita na ulicy nie leży, dobrze by było, gdybyś jako organizator dał możliwość wygrania jej uczestnikom w czystej walce, a nie narzucał innym nieczyste zagrywki, bo wykręciłeś tym sposobem dobry czas (a ponoć to Ty jesteś inicjatorem tych dzwonów).

 

P.S. Nigdzie nie napisałem, że nagrywanie filmików nie ma sensu. Skrytykowałem fakt, że olana zostaje główna funkcja nagrywania, czyli weryfikacja czystego przejazdu uczestnika turnieju, bo nie okłamujmy siebie, taka właśnie jest główna rola tych nagrań.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tylko co masz do szlifowania, wg Ciebie nie mogę poprawiać czystego przejazdu następnym czystym tylko dokladnienszym bo to szlifowanie jest złe. To tak samo jakbyś nie pozwolił szlifierzowi obrobić diamentu bo taki świeżo co pozyskany jest większy co z tego że ze skazami i bez wydobytego piękna.

Edytowane przez gamerTHC
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tylko co masz do szlifowania, wg Ciebie nie mogę poprawiać czystego przejazdu następnym czystym tylko dokladnienszym bo to szlifowanie jest złe. To tak samo jakbyś nie pozwolił szlifierzowi obrobić diamentu bo taki świeżo co pozyskany jest większy co z tego że ze skazami i bez wydobytego piękna.

Jestem przeciwny szlifowaniu band, szlifowanie czasów jest wskazane :D

Odnośnik do komentarza

Powód jest taki, że nie zmienia się zasad w trakcie gry. Może ktoś miał czs na grę tylko w niedzielę i poniedziałek kiedy jeszcze nie było tematu odbicia od bandy, zrobił dobry czas i co ma teraz zrobić? Nie rozumiem dlaczego tak się spinasz tym bardziej że na tej trasie jest tylko jedno miejsce gdzie dzięki takiemu numerowi zyskuje sie trochę czasu. Każdy ma równe sznse tak w pierwszej rundzie jak i w kolejnych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...