Skocz do zawartości

Linkin Park


Tokar

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny legendarny bend powraca w tym roku z nowym materiałem

 

 

Pierwszy ministrant rokondrola nie wychodzi z formy. Trzeba przyznać, że są konsekwentni i ciągle podążają tą samą ścieżką. Trochę się czasowo nie wstrzelili tym razem co by można było final masturbate je/bnać do jakiegoś CoDa albo transformersów

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Pierwsze albumy były spoko, pamiętam jak mi kumpel w Gimbazie zapodawał Meteorę, słuchało się, oglądało koncerciki na youtubie. Nie jestem ich fanem bo ich obecna twórczość wcale do mnie nie trafia ale jednak przykro mi z powodu śmierci Chestera... odpalę sobie jakiś koncert z 2001 i posłucham tego fajnego LP ;)

Odnośnik do komentarza

W podstawówce Kazik, prodigy, korn, deftones, pomijam staruszkowe Zappy i  King Crimson. Już pomijam co kto kiedy, ale należy pamiętać że linkin park nigdy nie był  w zadnym stopniu odkrywczy, ani dobry, wokalista kwiczał jak  baba, gdy probowal byc grozny  i zly osmieszal sie w  kazdej piosence. Zawsze była kwestia: po co sluchac LP skoro jest korn,  deftones, primus itd. A mało kto słuchał tego i  tego,  bo jak powiedzialem, LP to zawsze było go,wno. Nawt P.O.D.  lepsze było, jezu, nawet static x chyba.


Tak samo słuchało się Backstreet Boys a nie just 5.

  • Plusik 4
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

milan ale wiesz że można słuchać LP ORAZ tego wszystkiego co wymieniłeś? akurat cześć z tej listy stoi u mnie na półce obok siebie i jakoś nie toczą CD Wars.

 

gwardia, pliiiz. dużo wspomnień z ich kawałkami, fajny okres w życiu. początek twórczości akurat mieli dobry, tak po prostu przyjemny dla ucha.

a se jutro Reanimation chyba zapodam w wolnej chwili. też dużo wspomnień, tak samo jak z Here to Stay Korna. można.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...