Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda tylko, że gra jest wyjątkowo niezbalansowana. Meta opiera się na kilku postaciach* dobrze wykorzystujących V-ISM i infinity z crouch cancel i A-ISM(Gen, Guy). X-ISM praktycznie nie istnieje.

 

*Akuma, Vega(Pazur), Sakura, Sagat, Sodom, Ryu, Zangief

 

BTW W 1998 roku zaprosili do USA mistrza Japonii aby zmierzył się z amerykańskim mistrzem A3. Japończycy oczywiscie to udokumentowali

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Boże ale ten nowy Vega jest za(pipi)isty o_O

 

Claw Stance to w sumie Vega po staremu brakuje trochę starego df+HK ale przez brak charga na specjalach dodało mu to więcej dynamiki i ciągle atakujesz MP+MK jakie to jest dobre jedyne co wydaje się kiepskie to ten jego nowy specjal qcb+ jakiś punch wydaje się średni.

 

Barehand stance jest za to świetne mamy dalej dostęp do Izuany i Rolling Flash odpada nam ten wcześniej wymieniony specjal Ale dochodzi nam command grab :banderas: Boże jakie to jest dobre!!!!

Odnośnik do komentarza

BETA ruszyła!

 

edit:

-Na początku wybierasz ksywę i kraj pochodzenia.

-Do wyboru 3 plansze + R.Mika i Vega oraz tryb ranking.

-Gra strasznie przycina...Oficjalnie beta jeszcze nie ruszyła więc mam nadzieję, że to poprawią...

-dostałem disconnecta w treningu. Nie zagrałem ani jednego meczu..

-za zdobytą kasę w grze (na razie) odblokowuje się tytuły...suabo

-łączyło mnie z samymi Amerykanami i Japończykami (miałem nawet jednego Gameina) i gra mi niemiłosiernie lagowała.

-dodali planszę, Necali i Rashida

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Boże ale ten nowy Vega jest za(pipi)isty o_O

 

Claw Stance to w sumie Vega po staremu brakuje trochę starego df+HK ale przez brak charga na specjalach dodało mu to więcej dynamiki i ciągle atakujesz MP+MK jakie to jest dobre jedyne co wydaje się kiepskie to ten jego nowy specjal qcb+ jakiś punch wydaje się średni.

 

Barehand stance jest za to świetne mamy dalej dostęp do Izuany i Rolling Flash odpada nam ten wcześniej wymieniony specjal Ale dochodzi nam command grab :banderas: Boże jakie to jest dobre!!!!

Wet, nie pisz takich rzeczy, bo zaraz się narkęcę i kupię tę śmieszną konsolę bez gier.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ta beta w porównaniu z poprzednimi jest na razie nie grywalna. Dziwne dropy animacji w training mode (z tego co czytam nie tylko ja tak mam), słaby online (tzn łączy mnie tylko z Amerykanami i Japończykami...)...Jedynie mogę sobie porobić comba i posprawdzać ciosy.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Pograłem znowu w betę. Dzis grało się zupełnie inaczej niż wczoraj. Gra mi nie odpierdalała żadnych dziwnych akcji jak przycięcia. FPSy trochę skaczą (nie tak jak w poprzednich betach, tam było niemal idealnie) ale to na pewno poprawią. Online jest swietny! Grałem 5 walk z samymi Europejczykami i było niesamowicie. Przegrałem wszystkie (przydałby się jakis madcatz)! Ale multi :banderas:

 

Dodali Kena - niesamowicie przyjemna postać. Gra się nim jak w 3s. Dostał kilka nowosci:

- MP+MK to bieg. Nie pamiętam jak bo wyszło mi randomowo ale da się jeszcze z tego wykrzesać jego f+MK

- target combo MP,HP zmieniło input na b+MP,HP. Da się po tym wsadzić dosłownie wszystko

- tak samo z nowym target combo MK,HK!

- 2 overheady. b+MK i przytrzymany f+HK (nieprzytrzymany to fake f+HK z 3s)

- supercancele...ze wszystkiego! c.lk,c.lk xx super; c.mk xx super (to chyba nawet na hit confirma jest); s.MP xx super :D ; c.MP xx super :D ; b+MP,HP xx super; MK,HK xx super; srk xx super; qcf+P xx super :D

- V-trigger dodaje siary do ataków specjalnych Kena, grunt pali mu się pod nogami a ciosy specjalne zadają dodatkowy damage

Edytowane przez ornit
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...