Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ken wygląda jak postać z KOFa. Może dashować, może też biegać. Qcb+K przypomina naskok Ryo a qcb+K z wyskoku strzałę Dong Hwana z Garou.

 

Karin - być może pamięć już nie ta ale nie przypomina mi swojego odpowiednika z A3. Ma jakies połączone specjale Sakury i tego klona Cammy z USF4 (serio, nie pamiętam jak się na...Decapre! tak, Decapre). Zupełnie mi się nie podoba. Sprawia wrażenie dodanej na siłę. 100% fan service.

 

Mika - jest swietna. V-trigger to chyba koleżanka wyskakująca jako striker (jak w MVC, kof2001). Przynajmniej takie robi wrażenie. Fajny, szybki grappler. Dobra postać (w sensie wyboru w rosterze)

 

Zangief - nie rozgryzam. Ten kręcioł/helikopter w V-triggerze chyba nikomu na filmikach krzywdy nie zrobił. Gief ma armora/może też Focus Attack. Widać, ze od kiedy jego SPD wykonuje się kręcąc pół kółka, zabiera znacznie mniej energii.

 

Rashid mnie pozytywnie zaskoczył. Im więcej walk oglądam tym bardziej mi się ta postać podoba. Chyba jeden z dwóch sensownych zonerów (drugi to Ryu po odpaleniu paska). Szybkie tornada i stawianie dodatkowej trąby powietrznej może utrudnić życie pzreciwnikom pozbawionych odpowiedzi w postaci MP+MK na fireballe.

Edytowane przez ornit
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Kolejna Beta bedzie trwala od 22/10 do 24/10

 

Dostepne Postacie

Ken Necalli Vega R.Mika

Rashid dodany zostanie 23/10 a Karin 24/10

 

Postacie z poprzedniej bety nie beda grywalne i zostana skasowane z ekranu wyboru

 

Testowane bedzie PS4/PC Crossplay wiec spodziewajmy sie lagow i w (pipi) DC ;f ( ale po to jest ta beta )

 

Ranked Matche beda dobierane wedle skilla

Zarabiane w nich pieniadze mozna bedzie wydawac ;f

 

Zrodlo

 

capcom-unity.com

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...