Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, balon napisał:

oraz odwiedzanie nieznanych miejscowej. 

Jeżeli chodzi o konstrukcje świata, dam to w spoiler, bo niektórzy mogą mieć pretensje, chodź była o tym mowa jeszcze pe, ed premiera gry w kilku newsach.

 

Świat gry jest tak skonstruowany, że jeżeli skupimy się tylko na głównym wątku, to ominiemy niektóre lokacje czy nawet bossow. Wraz z postępem gry i nabywaniem nowych umiejętności, będziemy mogli się dostać do wcześniej niedostępnych lokacji.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, YETI napisał:

Balon, napisze tylko tyle, rób misję poboczne. 


Właśnie - ciekawe ilu z tych "recenzentów" zadało sobie trud porządnego przejścia gry, z jak największą ilością sidequestów i eksploracji. W tak dopracowanych produkcjach są one integralną częścią doświadczenia i wspierają storytelling - to nie UBI, gdzie się wrzuca setkę zapychaczy na mapę, byle odfajkować rubryczkę "aktywności poboczne".
Obawiam się akcji w stylu The Evil Within 2, gdzie kilka YouTuberów było zawiedzionych, że sami nie doświadczyli czegoś fajnego, o czym tylko słyszeli, bo zły developer wrzucił to w misję poboczną, a on takowych nie lubi robić :reggie:

Odnośnik do komentarza

Właśnie zamówiłem sobie cyfrową wersję. Podobno mam dostać też digital artbook, digital comic book, ps4 theme i jakieś tam dodatki w grze. Pytanie na jakiej zasadzie działa odbiór takiego komiksu czy artbooka? Będę mógł to sobie jakoś pobrać na komputer / telefon? Nigdy wcześniej w cyfrowej grze nie miałem takich bonusów i jestem

ciekaw. To dopiero trzecia gra na konsolę PS4, którą kupiłem przed premierą by zagrać dokładnie o czasie. Czekam i czuję się jak małe dziecko.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Ali G napisał:

Właśnie zamówiłem sobie cyfrową wersję. Podobno mam dostać też digital artbook, digital comic book, ps4 theme i jakieś tam dodatki w grze. Pytanie na jakiej zasadzie działa odbiór takiego komiksu czy artbooka? Będę mógł to sobie jakoś pobrać na komputer / telefon? Nigdy wcześniej w cyfrowej grze nie miałem takich bonusów i jestem

ciekaw. To dopiero trzecia gra na konsolę PS4, którą kupiłem przed premierą by zagrać dokładnie o czasie. Czekam i czuję się jak małe dziecko.

Trochę nędza że nie ma zwykłej wersji w digitalu, no ale to gow więc daruję.

 

Odnośnik do komentarza

Wyśmienita jest ta recenzja arhona, było oglądane już wcześniej. W sumie dość późno zauważyłem, bo parę dni już jest. Z tego co pan dark arhon mówi to wszystko jest jak być powinno prócz kilku małych spraw, które w tym temacie się przewijały *lekkie spoilery, żeby nie było*: faktycznie jest mało epickich bossów, brak w ogóle cycków i mało brutalności w porównaniu do poprzedników. To tak gwoli wyjaśnienia, bo nie żebym potrzebował któregoś z tych koniecznie (no, może bossów trochę szkoda), ale no. Mam nadzieję, że obrońcy i czciciele brutalności i "dorosłości" z tematu TLOU2 będą w stanie przeżyć taki, że tak to nazwijmy, downgrade.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...