Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ukończyłem grę i dla mnie bez wątpliwości . Gow3 > Gow4

 

Grafika i Arteus bardzo na + . Ale.. 

 

Spoiler

Za tego powtarzającego się Trolla przez CAŁĄ GRĘ  nikt nie powinien wystawić oceny 10/10 tej produkcji. Zaczynało mnie już bawić gdy ten sam boss pojawia się już po raz 10. Zadania poboczne są raczej nudne. Ile można szukać jakiś narzędzi dla krasnoludów albo niepotrzebnych przedmiotów dla duchów ? Uwalnianie smoków nawet spoko . Może ja się starzeje i wyrastam z gier albo branża idzie w kierunku który mnie nie rajcuje. Gra oceniona przez wszystkich 10/10 a ja szczerze bawiłem się umiarkowanie. 

 

  • Haha 3
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Gromi napisał:

Właśnie ukończyłem grę i dla mnie bez wątpliwości . Gow3 > Gow4

 

Grafika i Arteus bardzo na + . Ale.. 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Za tego powtarzającego się Trolla przez CAŁĄ GRĘ  nikt nie powinien wystawić oceny 10/10 tej produkcji. Zaczynało mnie już bawić gdy ten sam boss pojawia się już po raz 10. Zadania poboczne są raczej nudne. Ile można szukać jakiś narzędzi dla krasnoludów albo niepotrzebnych przedmiotów dla duchów ? Uwalnianie smoków nawet spoko . Może ja się starzeje i wyrastam z gier albo branża idzie w kierunku który mnie nie rajcuje. Gra oceniona przez wszystkich 10/10 a ja szczerze bawiłem się umiarkowanie. 

 

 

To żaden boss tylko większy leszcz, nie wiem dlaczego kolejna osoba z kolei nazywa go bossem? No zpipi, że nie zrobili go o pół metra niższego :).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Liczba nic nie daje, ponieważ jednego kruka znalazłem nawet u V, sobie siedział pie,rodlony za gałęzią. A poradników nie używam, bo na co mi  taki pucharek, nie dość że kompletnie mnie nie jarają, to jeszcze sam nie będę miał uciechy, bo co za problem iść tam gdzie zobaczysz na fotce.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zdrowywariat napisał:

 

To żaden boss tylko większy leszcz, nie wiem dlaczego kolejna osoba z kolei nazywa go bossem? No zpipi, że nie zrobili go o pół metra niższego :).

 

Heh no to w takim razie przez całą grę mamy tylko 2 bossów. Zresztą nie zrozumcie mnie źle. Gra jest wielka i doceniam pracę włożoną przez developerów. Jednak pozostaje u mnie niedosyt. Oczekiwałem czegoś innego. 

Edytowane przez Gromi
Odnośnik do komentarza

Chcialbym tutaj poruszyc kwestie Bossow, ich malej liczby czy domniemanego braku ich epickosci. O ile w poprzednich czesciacj fajnie bylo klepac po lydce pol kilometrowego tytana czy innego boss’a, to w obecnej czesci nie chcialbym bym tego robic po raz szosty- tyle chyba czesci bylo. Poza tym malo efektowna walka z poteznym przeciwnikiem przeplatana bylo czesto duzo iloscia bardzo efektownych QTE. Fajnie ale, dosyc tego. Zdecydowanie  wole formule czynnego brania udzialu w walce z grupa oponentow stawiajacych konkretny opor. I ich eksterminacji w dynamiczny, artstyczny, brutalny, mega satysfakcjonujacy sposob. Lubie byc kreatywny na poly walki, niz klepac dwa przyciski do konca paska, i biernie ogladac  scenke. Dziekuje developerow z Santa Monica za brak tz. “epickosci” w walkach z Boss’ami i ich mala liczbe. Ciesze sie, ze postawiono na fantastyczny system walki, dajacy mi taka sama frajde, jak nie gets seria Devil May Cry. :)

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gromi napisał:

 

Heh no to w takim razie przez całą grę mamy tylko 2 bossów. Zresztą nie zrozumcie mnie źle. Gra jest wielka i doceniam pracę włożoną przez developerów. Jednak pozostaje u mnie niedosyt. Oczekiwałem czegoś innego. 

 

Ja Cię rozumiem, też widzę wady w GOWie, myślę że taki boss jak początek w dwójce wymaga dużo pracy. W ostatniej Zeldzie bossowie to porażka moim zdaniem, są bo są, ale za to inne aspekty żądzą. W nowym GOWie też położyli nacisk na inne aspekty, coś kosztem czegoś, ja to tak odbieram. A dlaczego tego typka nie traktuję jako bossa, właśnie dlatego, że pojawia się często, nie ma charyzmy, czegokolwiek, jak ten drugi (pierwszy).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...