Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Skonczone

 

Cztery prawdziwe walki z bossami na 30h gry to zart, ogry i trolle w milionie kolorow jako subbossowie to parodia, ostatnia miejscowka z falami wrogow irytuje, za duzo jeziora, brak skoku to kalectwo, roslinne lokacje wygladaja slabo

 

Za to reszta...wreszcie fabula w gow, ostatnia walka swietna, grafika miejscami to kosmiczny render quality, topor sie udal, runy to swietny pomysl, walki ala soulsy wymagajace, formula swiata z nowych tombow siadla 

 

Gowa stawiam nad u4 i horizonem, nie idealna gierka ale po prostu swietna, tylko czekac na next geny i ciag dalszy bo wzorem pierwszej czesci czuc niesamowicie, ze to dopiero przedsmak

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Voytec napisał:

Myślę, że po GoW II i nowej części ma kredyt zaufania u Sony niczym Druckman. To będzie bardziej zależeć od niego czy będzie chciał zostać i to rozwijać.

Barlog chce się zająć nowym IP, a czy Sony mu na to pozwoli po tak wielkim sukcesie GoW, zobaczymy. 

 

 

XD 

Edytowane przez YETI
  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wątpię w powrót Barloga w roli reżysera -  jednak od IP nie ucieknie, będzie pewnie producentem i scenarzystą (poza tym mają rozplanowaną historię na kilka części do przodu). Ekipa ma gotowy silnik, systemy i wizję artystyczną. Kolejna część będzie w produkcji dużo krócej (szczególnie jeśli rzeczywiście nie będzie DLC). SSM dalej zatrudnia, Barlog chce robić nowe IP i na 100% dostanie taką możliwość (szczególnie po wielkim sukcesie GoW). Zresztą wpis byłego producenta na linkedin, sugeruje produkcję 2 tytułów.

Milan kiedyś pytał czy jest możliwy kolejny GoW w tej generacji? Jest, mało prawdopodobny, ale jest (Horizon 2 ma na to mniejsze szanse, mimo dużo wcześniejszej premiery).

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Nie sądzę że będą zmieniać reżysera, pamiętacie jak:

 

Spoiler

Nieśliśmy rannego Atreusa do Freji i bohaterowie usłyszeli że ktoś zadął w róg przyzywający węża? Ten motyw nie wrócił do końca gry. Ewidentnie jest to do wyjaśnienia w przyszłych częściach, możliwe że to my zadmiemy w ten róg w którejś z przyszłych części skacząc po linii czasu możliwe że już jako dorosły Loki

 

Fabuła przyszłych części jest już napisana.

Edytowane przez Observer
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Myślę, że PS5 nie zobaczymy wcześniej na półkach sklepowych niż 2021 więc wydanie crossgenowego (chociaż w przypadku PS5 ten zwrot pewnie się zatrze bo konsola będzie kompatybilna wstecznie raczej) następnego GoWa na PS4 i PS5 byłoby możliwe. Chciałbym sequel za trzy lata. 

2 minuty temu, Observer napisał:

Fabuła przyszłych części jest już napisana.

No jest napisana, bo jak już x czasu temu chociażby Hendrix pisał, że seria jest zaplanowana na trylogię bodaj. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Observer napisał:

Nie sądzę że będą zmieniać reżysera, pamiętacie jak:

 

  Ukryj zawartość

Nieśliśmy rannego Atreusa do Freji i bohaterowie usłyszeli że ktoś zadął w róg przyzywający węża? Ten motyw nie wrócił do końca gry. Ewidentnie jest to do wyjaśnienia w przyszłych częściach, możliwe że to my zadmiemy w ten róg w którejś z przyszłych części skacząc po linii czasu możliwe że już jako dorosły Loki

 

Fabuła przyszłych części jest już napisana.

Też mnie zastanawiało kto to był. 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Observer napisał:

Nie sądzę że będą zmieniać reżysera, pamiętacie jak:

 

  Ukryj zawartość

Nieśliśmy rannego Atreusa do Freji i bohaterowie usłyszeli że ktoś zadął w róg przyzywający węża? Ten motyw nie wrócił do końca gry. Ewidentnie jest to do wyjaśnienia w przyszłych częściach, możliwe że to my zadmiemy w ten róg w którejś z przyszłych części skacząc po linii czasu możliwe że już jako dorosły Loki

 

 

19 minut temu, Mikołaj napisał:

Też mnie zastanawiało kto to był. 


Baldur? Jakoś nigdy mnie to nie zastanowiło, bo wydało mi się oczywiste, że to on. Aż takiej głębi i galimatiasu godnego Kojimy to bym się tu nie doszukiwał...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Be_ napisał:

Myślę, że PS5 nie zobaczymy wcześniej na półkach sklepowych niż 2021 więc wydanie crossgenowego (chociaż w przypadku PS5 ten zwrot pewnie się zatrze bo konsola będzie kompatybilna wstecznie raczej).

 

 

Spoiler

Tak późna premiera nowej generacji raczej jest mało prawdopodobna. Wskazują na to dane od dużych wydawców, a przede wszystkim dostępna technologia - w 2020 roku proces produkcyjny 7nm powinien być absolutnie w pełni gotowy na dużą ilość zamówień. Zmiana na niższy proces produkcyjny wafli krzemowych, to najważniejsza rzecz dla nowych konsol.

W (bardzo) dużym uproszczeniu: w zasadzie przenosząc wielkość obecnych APU na 7nm - uzyskalibyśmy znacznie większą moc przy podobnym TDP (~150+W). CPU 8c/16t z serii Ryzen2 w w 7nm, zajmowałby podobną ilość miejsca co obecnie Jaguar 8c - zachowałby też podobne TDP  i to przy znacznie wyższym taktowaniu (2.8-3.0 GHz+ w porównaniu do 1.8-2.1 GHz obecnie). To samo tyczy się GPU - bez uwzględniania zmian technologicznych (Navi zamiast GCN), z zachowaniem podobnej wielkości i poboru prądu, daje nam to konsolę w okolicach 10+ teraflopów.

Czekanie na 2021 generalnie nic nie da - tym bardziej, że nie wiadomo jak AMD wyrobi się z następcą Navi. Chyba nie ma co też czekać na spadek cen pamięci HBM. Realne i bardzo konserwatywne prognozy na przyszłą generację to: 

CPU AMD Ryzen 8c/16t  2.8 - 3.0+ GHz
Navi GPU 10+TF
16-24 gb GDDR6



Tak jak pisałem, to BARDZO konserwatywne prognozy, spodziewam się mocniejszych konsol | to tyle jeśli chodzi o offtop, ale kilka wpisów już widziałem o nowych konsolach w 2021, więc chciałem nakreślić tylko, że to opcja mało realna.

Wracając do GoW, też myślę o "cross-genie", ale właśnie na premierę w ostatnim kwartale 2020 roku, dlaczego uważam, że to bardziej prawdopodobne niż Horizon 2? SSM ma skasowany tytuł, który swoje kosztował, wypuszczenie kolejnego tytułu w tej generacji, ma sens z finansowego punktu widzenia. Produkcja linearnej gry jest krótsza niż open worlda (produkcja assetów), brak zapowiedzianych DLC i zasugerowanie ich braku, zaplanowane kontynuacje. Wcześniejsza historia studia: GoW 2 mógł wyjść na Ps3, studio i Sony zadecydowało o Ps2.

Podkreślam jednak, że nadal to opcja mniej prawdopodobna niż premiera w 2021-22 na Ps5.
 

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...