Skocz do zawartości

Fryzury, brody, wąsy...


Harbuz

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Faka napisał:

Co robicie z włosami w nosie? Używacie trymera, czy wosku, zastanawiam się, czy ten wosk będzie lepszy i dłużej rosło? Pewnie jeszcze lepiej usuwa niż trymer, którego używam co tydzień. 

Trymer ze specjalną końcówką. Na szczęście mi nie wychodzą z nosa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.09.2021 o 18:15, sprite napisał:

Wariaty, jakich prestylerów używacie do włosów?

 

angel pussy juice od lucjana

 

a z pomad moja ulubiona jest lockhart’s anti-gravity, ktora zapewnia mocny hold, naturalny wygląd wlosow i nie potrzebuje prestylera zeby fryzura byla fresh bam

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Widziałem się ostatnio z kolegą, który jak się dowiedziałem od niego - farbuje brodę. Wygląda naprawdę dobrze i nie widać w ogóle, że jest farba. Gdyby mi nie powiedział, to na pewno bym się nie zorientował. Co ciekawe, stosuje najtańszą farbę z hebe. U mnie trochę białych nitek się pojawiło, ale chyba nie zniżył bym się do tego poziomu, żeby dwa razy w tygodniu farbę wrzucać. Ktoś z was stosuje brodacze?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Nie wiedziałem, że tutaj na forum takie tematy są. Panowie brodacze mam pytanie odnośnie olejków do brody. Ostatnio zarost większy zapuściłem i teraz pytanie rozpiętość kasy za olejek do brody potrafi być od 25zł do 120zł warto wykładać jakieś zawrotne sumy na olejek czy raczej te z niższej półki cenowej też dają radę?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
4 godziny temu, _Red_ napisał:

Fryzjer ostatnio polecał mi uppercut zielony (tiramisu), który ponoć jest trwały i matowy, nie błyszczy. Kupie jak tylko skończy mi się obecne gówno z Rossmana xd

 

Ale mnie juz lepiej nie słuchaj xD

Ja już przetestowałem kilka i zostałem przy Uppercut Clay, dla mnie najlepszy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...