Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

zapro z nowego konto do dodania do friendlisty poszlo do wszystkich ktorzy dotychczas startowali i nowych jacy tez chcieli brac udzial - z gory zaznaczam, ze z 5-6 po nicku wyszukiwarka w psn nie chciala mi znalezc wiec oni koniecznie musza sami wyslac zapro do "RywalizacjaDC"

 

pierwszy lutowy event juz online, wyjatkowo 4dniowy bo troche pewnie zajmie migracja i dodawanie ludzi na nowe konto, sorki jeszcze raz ale mi to gigantycznie ulatwi zadanie

 

niestety musialem wybrac slabe autko bo na razie nowe konto ma dopiero 11lvl :( w wolnej chwili bede nabijac levele by dojsc do tego 30 bo bez tego nie bede mogl rzucac wyzwan na takie auta jakie chcecie :P

 

btw cwieri napisz prosze wg jakiej zasady liczysz punkty - to bedzie wazne w kontekscie ze za luty nagrody sa za generalke

Odnośnik do komentarza

jezu zapomnialem - hmmm 28 :P :P

 

ja zawsze staram sie przyjemnie wybierac - na moj pierwszy wybor (pierwsze forumkowe event ever) czyli lotus w lekkim deszczu o zachodzie slonca na kanadyjskiej trasie sinclair pass tez nie bylo za duzo pretensji

 

wybor osobnego konta tylko pod wyzwania ma ten plus, ze nawet jesli jakims cudem poszedlbym na emeryture jako organizator to konto moge dac swojemu nastepny - wystaczy dac tylko mail i haslo - od razu na koncie na friendliscie sa tylko aktywni gracze forumkowych wyzwan i nikt inny, to tez byl problem mojego glownego za wyjatkiem tego ze juz sie zacynalem gubic kto co i jak - teraz mam czarno na bialym 

Odnośnik do komentarza

no bo zapro do wyzwania moge wyslac dopiero jak RywalizacjaDC doda sie do znajomych :P :P widocznie dopiero niedawno dodales mnie do znajomych, a ja juz od 30min nie siedze na konsoli :P ale dont worry jeszcze dzis przed spaniem wlacze by pododawac, pozniej juz dopiero jutro :P

Odnośnik do komentarza

Ja i tak nie bede porywał sie w tym miesiącu na pierwsze miejsce poniewaz została ostatnia runda turnieju nad która bede musiał sie skupić, dodatkowo przylatuje do mnie teściu na 3 tygodnie wiec i gra nie ta.

Niech wiec osoby celujące w top10 maja to na uwadze :-)

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

pierwszy post zaktualizowany o liste aut jakie mozna wybierac i na razie chyba wszystkie niezbedne informacje o drugim sezonie wraz z tabela sezonu poprzedniego i linkiem do archiwum, rano poszla nowa fala zaproszen do eventu, prosby o dodanie od nowych osob bez nicka z forum sa przeze mnie ignorowane (nauczcie sie czytac pierwszy post - blagam)

 

w ogole tyle osob sie sciga a pierwszy post ma tylko 21 plusikow :P skandal :P :P :P :P

 

btw cwieri prosze o info jak liczysz punkty, btw musisz tez wyslac zapro do rywalizacjadc bo nie znajduje mi ciebie przez wyszukiwarke :(

Odnośnik do komentarza

Wiecie co, powinniśmy zacząć wybierać do rywalizacji trasy z punktu A do B, by każdy miał równy start. Tutaj bez rozpędu z poprzedniego kółka na starcie jest spora strata. Co do wyzwania-krótko i szybko :D jest duży potencjał , dziś trochę przysiądę do tego.

 

Ps. Fanek pytał o wybór gry z wyzwania- wybrałem Dying Light.

Ps.2. Sorry Marcin za minusa :D na telefonie przeglądałem i nawet nie zauważyłem,że mi się wcisnęło :) 

Odnośnik do komentarza

trasy z a do b sa przewidziane do wyboru :) jak ktos bedzie miec kaprys moze oczywiscie taka rzucic, w tym sezonie tez nie przewiduje ingerencji w event - jaki uzytkownik bedzie chcial taki rzuce - chocby to byl wyscig po nantensuko o polnocy w strugach deszczu jakims tylkonapedowcem :P

 

te wyzwanie dalem krotkie i przyjemne by kazdy mial fun i nikomu nie sprawialo trudnosci  - mialem tez na uwadze to ze w zwiazku z migracja na nowo konto zakladajace wyzwania niektorzy moga nie miec tyle czasu ile chca na wymasterowanie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...